Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: C4 kondicionieriaus "prikolai"  (Skaityta 1755 kartus)

Neprisijungęs Nramsas

  • Įrašai: 540
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: C4 kondicionieriaus "prikolai"
« Topic Start: 2011 Birželio 10, 10:32:55 »
jo,dar gali paprasyt, aisku normalioj vietoj,kad tepalo spec i freona padaugintu , tai gal dar prateps siurbli atlaikys dar sia vasara ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
2673 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugsėjo 16, 21:31:54
sukūrė tomasas100
19 Atsakymai
7126 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 26, 12:51:33
sukūrė drunkenmaster
0 Atsakymai
1509 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 03, 21:14:09
sukūrė nerqa