Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: C4 knopkes blykcioja.  (Skaityta 2920 kartus)

Neprisijungęs acc

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1554
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: C4 knopkes blykcioja.
« Topic Start: 2012 Vasario 10, 15:48:37 »
Ziurek laidus gofroje. Geriau juos pasildyti truputi, kad neisluztu visi.

dar variantas jog langu rele salta litavima turi. Bet cia priklauso kokio lygio tavo el langai. Paskutiniuose versijose tokios reles nebebuvo.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
2041 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Rugsėjo 29, 10:27:53
sukūrė drartis
5 Atsakymai
2198 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 26, 20:54:22
sukūrė Tadze1
10 Atsakymai
2271 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Kovo 18, 21:01:21
sukūrė Mindosa