Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: b4 isjungus degima veikia el langai  (Skaityta 1336 kartus)

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: b4 isjungus degima veikia el langai
« Topic Start: 2009 Balandžio 14, 20:16:19 »
Tokios neturiu,bet mintis aiski.Imi laida,prijungi prie korpuso ir duri prie vieno is tk kontakto ir turi issijungt.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
867 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gegužės 06, 18:37:25
sukūrė Kambas
16 Atsakymai
4497 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Balandžio 22, 21:08:32
sukūrė Daniel
27 Atsakymai
3768 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Birželio 19, 16:11:23
sukūrė ramas