Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi b4 temperaturos ir kuro davikliai.  (Skaityta 2164 kartus)

Neprisijungęs Ponulis

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Re: audi b4 temperaturos ir kuro davikliai.
« Topic Start: 2011 Vasario 01, 19:25:37 »
taip, bet kaip minejau cia kai abu davikliai nerodo.
dazniausiai temp. daviklio rodykle ant nulio, o kuro minimaliai pakyla, raudonu padalu neperlipdama.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
778 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 01, 18:57:13
sukūrė Hoplitas
11 Atsakymai
3213 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 11, 21:25:50
sukūrė kesa696969
11 Atsakymai
10195 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 01, 14:23:17
sukūrė Bajoras