Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 90q B3 davikliu problema  (Skaityta 4195 kartus)

Neprisijungęs Dim4ik

  • Įrašai: 667
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 90q B3 davikliu problema
« Atsakymas #25: 2011 Gegužės 04, 14:15:05 »
Uzkurus masina pradeda rodyt, kad ir vandens truksta.

Rodo net ir nuemus fishke nuo apatinio temp daviklio ir nuo isipletimo bakelio?

Kaip suprantu jeigu trukumas tarkim vandens yra,tai daviklis duoda signala i ekrana ir fyskeje signalas bus 1, o jeigu tarkim visko pilna tai bus 0 :)

Taip

Ar per reles ar dar kur neina ?

Ne

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
25 Atsakymai
2894 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gegužės 02, 08:06:55
sukūrė rolis72
22 Atsakymai
4261 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 12, 17:28:47
sukūrė Valerij.
2 Atsakymai
1170 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 27, 17:47:29
sukūrė pauliuksg