Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a90q 2.3l salta ilgai kuriasi  (Skaityta 799 kartus)

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: a90q 2.3l salta ilgai kuriasi
« Topic Start: 2014 Sausio 28, 08:38:57 »
manau labiau tiketinas variklio temperaturos dacikas,kuris siuncia signala i kompa,beja reik ziuret ir laidus,gal kur nera kontakto
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Sausio 28, 08:41:56 sukūrė WIPas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
1938 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 16, 18:46:59
sukūrė Minde
1 Atsakymai
1326 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 05, 10:20:44
sukūrė slimshady
15 Atsakymai
5034 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 11, 07:47:38
sukūrė diesel_power