Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6 galinio stiklo sildymas  (Skaityta 1757 kartus)

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: a6 galinio stiklo sildymas
« Topic Start: 2011 Rugsėjo 25, 22:26:00 »
gal zinai koks jos numeris? man elektrikas sake kad ji stovi po vairu.. tik kaip issiaiskinti kuri ta rele nuo galinio stiklo

jei turi elektrika,kreipkis i ji,numerio nezinau,o elektrikui pasakyk,kad ieskotu storo balto laido,kuris eina i langa.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
24 Atsakymai
3588 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 27, 12:52:36
sukūrė justis17
5 Atsakymai
1331 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 01, 14:45:05
sukūrė Toto
7 Atsakymai
1606 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Sausio 03, 08:22:19
sukūrė dariausaudi