Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a6c5. 2.5 TDI 1998. 110kw. Variklio galios didinimas.  (Skaityta 7799 kartus)

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
BDG yra 120kw o BDH 132kw ir jo viduriai sudeti biski geresni nei 120kw nes jau org 180hp ir laiko daugiau hp todel i afb ir akn kas kelia virs 180kw deda 132kw stumoklius. Kelintu metu tavo ake?( ir pasakysiu tinka ar ne). Laiko svarbu kad viskas tvarkinga butu keramyslai nesuesti ir hidrokompensatoriai nepavarge. Nu po 30€ kazi orginalus bus  po 40€ tai tikeciau:V 110kw ir 132kw iki 2001metu zymiai nasesni negu kas po eina anie tik  55mg max vos ibezda :-]

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
BDG yra 120kw o BDH 132kw ir jo viduriai sudeti biski geresni nei 120kw nes jau org 180hp ir laiko daugiau hp todel i afb ir akn kas kelia virs 180kw deda 132kw stumoklius. Kelintu metu tavo ake?( ir pasakysiu tinka ar ne). Laiko svarbu kad viskas tvarkinga butu keramyslai nesuesti ir hidrokompensatoriai nepavarge. Nu po 30€ kazi orginalus bus  po 40€ tai tikeciau:V 110kw ir 132kw iki 2001metu zymiai nasesni negu kas po eina anie tik  55mg max vos ibezda :-]
   mano 2002metu,  tai reiskia viduriai laikytu, o tai gal man geriau siurbli ,o ne purskalus pasikeist, dabar cipuota, bet siurblys nepajegia daugiau 155kw, tokie patys antgaliai kaip tavo mazmenine kaina 50e didmenine 30e

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Siurblio nepakeisi netinka tie senesni nes taviskis yra naujesnis ji pririst dar reikia prie ecu o tu senu nereikia dedi ir varai :-) db turi ant stento 155kw? Nelabai tikiu is kokiu 20 masinu 1 tokia tepasidaro :D... A nu nebent taip po blatu gauni. Jo angaliai  tinka jie tau.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
150 atsukti is situ dinozauru vien cipavimu jau yra unreal ir teisingai sakai,kad pasiseka tik viena is 20. Is daug turetu 2,5 tik viena ivyniojo man tiek

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Nes pas draugeli 2002 132kw terado 117kw o viskas ledas buvo tvarkytos galvos isskyrus sankaba tai po chip atstate tik i 132kw. Tai pas tave manau apie koki 140kw plius minus jei pakeisi purskalus ir su tais 55mg turesi tuos 155kw  :bedantis:

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
nzn kiek pas mane, nebuvo progos quattro sukt ant stendo, cipuotojas sake ,kad su tuo siurbliu max yra 155kw :think:

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
nzn kiek pas mane, nebuvo progos quattro sukt ant stendo, cipuotojas sake ,kad su tuo siurbliu max yra 155kw :think:
Tai jis teisingai pasake max 155kw bet realiai tiek nepasidaro tik retai retai gyvai 132kw ;)

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Kas mastet det angalius situs dar neskubekit pirkt bedeliu atsirado su musu sudinais servisais kurie nenustato reikiamo slegio, net uzsenietis nustebes kaip bosch servisas nepadaro :E

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Na va pursktukai sudeti per 5 valandas  plius pasiruostas 3bar sensorius   :bedantis:  pirmi ispudziai  smagus nebeatpazistamai pasikeite  (wow)   dumu yra  bet nebaisiai kaip tikejaus , tik sankaba jaucias kad vargsta siek tiek nes pikas prie 2.3aps  per antstokai   
 :-]  ryt programuojama bus matyt  :smoke:

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Na zadetos foto prasom jusu teismui  :-]

Neprisijungęs janiakas

  • Įrašai: 199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Na zadetos foto prasom jusu teismui  :-]
Kiek -+ visa tai kainavo?:smoke:

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Kiek -+ visa tai kainavo?:smoke:

Cia tik purstukai 420€ i viskas bar sensorius 10€ :bedantis:  stock turba  stock sankaba :smoke:
 I tai cia ne visos galimybes is siu antgaliu  max mano manymu 210kw   (H-)
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Balandžio 24, 21:34:59 sukūrė wilmiz »

Neprisijungęs janiakas

  • Įrašai: 199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Pavazinejus parasyk kokios sanaudos gaunasi. (y)

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Pavazinejus parasyk kokios sanaudos gaunasi. (y)
Ziaurai mazos 100km/h rodo 4.0ltr  ant 120km/h 5.5ltr, nuvaziau i siaulius su 5.1 gryzau po visko su 5.5 netaupant :-] paklaida plius 0.2 tikrai ne daugiau nes pagal kura matau :smoke:

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Ziaurai mazos 100km/h rodo 4.0ltr  ant 120km/h 5.5ltr, nuvaziau i siaulius su 5.1 gryzau po visko su 5.5 netaupant :-] paklaida plius 0.2 tikrai ne daugiau nes pagal kura matau :smoke:

nu davai, tik nepradedam :goodboy:

Neprisijungęs janiakas

  • Įrašai: 199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
nu davai, tik nepradedam :goodboy:
Nu jo, idomiai.:bedantis: savai po 10 skaiciuoju, ir tai kartais neuztenka.:bedantis:

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
nu davai, tik nepradedam :goodboy:
Tai ir nepradek as sakau kaip yra.. del eko ir buvo statoma pradinis 260bar ff

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Nu jo, idomiai.:bedantis: savai po 10 skaiciuoju, ir tai kartais neuztenka.:bedantis:
Nelygink stock  su modintu. As pasakiau trasos sanaudas o ne miesto. Mieste pries man paciam 8.5 reikia o ziema i 10 ibezdedavau :V

Neprisijungęs janiakas

  • Įrašai: 199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
O tai kokie čia purkstukai susideda? :think:

Neprisijungęs _Valdas_

  • Įrašai: 412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Ziaurai mazos 100km/h rodo 4.0ltr  ant 120km/h 5.5ltr, nuvaziau i siaulius su 5.1 gryzau po visko su 5.5 netaupant :-] paklaida plius 0.2 tikrai ne daugiau nes pagal kura matau :smoke:

pagal kurą, tai užpili pilną baką, pavažinėji ir užpili? Ar pagal matuoklę? Jei pagal matuoklę tai sąnaudos gali būt nuo 2l/100km iki 30l/100km, nelygu matuoklės išdilimui. Kažkada teko golpą važinėt 1,6d, užpylus pilną baką kuro kritimo nebūdavo gal kokius 300km, a paskum staigiai vos ne iki nulio. Ir su tuo vos ne nuliu birbindavai dar kokius 600km arba daugiau  :D

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
O tai kokie čia purkstukai susideda? :think:
Dsla143p970 bet galima ir dllsa143p894

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
As ta masina  6 metus turiu i gal zinau kaip kas :smoke:
Su afb niekad neturejau panasiu sanaudu o su siuo roliku kitaip viskas. Viskas tvarkyta ir bakas keistas man su plude nera taip kaip rasai. Pasiziurek ka gamintojas net nurodo siam BDG
FUEL CONSUMPTION - ECONOMY   5.6L / -L / 9.2L / 6.9L
nuo balto brugsniuko iki vietos tiek tenukrito  102km

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kokie planai toliau? kokia turba ir t.t?

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
kokie planai toliau? kokia turba ir t.t?
Turiu likusi sankabos komplekta nuo 110kw tai keliaus i smagresta  alytuje diskatoriaus sustiprinimui ir smagracio nes kad laikytu sankaba be problemu nes mano manymu ji susies tik nezinia kada:-] o turba kaip visi ir patare GTB2260vk :) siaip mazinsim dar kura nes per daug dumu  man asmeniskai nes bar truksta :think: paliksim koki 160kw ir bus gerai :bedantis:

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Turiu likusi sankabos komplekta nuo 110kw tai keliaus i smagresta  alytuje diskatoriaus sustiprinimui ir smagracio nes kad laikytu sankaba be problemu nes mano manymu ji susies tik nezinia kada:-] o turba kaip visi ir patare GTB2260vk :) siaip mazinsim dar kura nes per daug dumu  man asmeniskai nes bar truksta :think: paliksim koki 160kw ir bus gerai :bedantis:

kodel tik 160? bus investiciju iseje nemazai, o rezultatai minimalus :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1658 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 30, 20:14:05
sukūrė inferno
8 Atsakymai
1467 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 23, 14:59:55
sukūrė Norvegas
7 Atsakymai
2149 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gegužės 23, 22:15:58
sukūrė WIPas