Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a80 1.9 tdi "duobes" greitejant  (Skaityta 1682 kartus)

Neprisijungęs Mrtks

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
a80 1.9 tdi "duobes" greitejant
« Topic Start: 2011 Rugpjūčio 05, 13:59:07 »
Sveiki, apieskojau foruma butent tokios situacijos neradau. Buvo privelta visokiausiu nesamoniu, pagaliau pavykus atstatyti originaliai viska iskilo pora bedu. Atsirado momentas toks, kai pavazinejus ir pastacius kokiai valandai-pusvalandziui masina, ji sunkiai kuriasi, arba isvis nebeuzsikuria. Taip pat vaziuojant ant mazesniu apsuku biski patrukcioja. Bet labiausiai gasdina akseleracijos "duobes". Spaudziant gaza retkarciais sustoja pagreitis, bet atleidus ir vel paspaudus viskas vel normaliai. Itariu siurbli, nors vienas meistras sake, kad visas sitas reikalas gali but vien del is akies nureguliuoto degimo. Neesu asas, del to ir prasau jusu pagalbos :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Rugpjūčio 06, 14:56:55 sukūrė Leopoldas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
1729 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 19, 01:30:31
sukūrė watermelon
10 Atsakymai
3346 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 05, 20:43:57
sukūrė TMC
0 Atsakymai
1511 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 03, 21:14:09
sukūrė nerqa