Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: nesikuria a4 1.6  (Skaityta 2427 kartus)

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: nesikuria a4 1.6
« Topic Start: 2013 Birželio 25, 00:16:47 »
o tas kuro slegis kaip speju turi buti koks 5.5-6 atmosferos ? Kokiu irankiu reikia ta slegi sukelti ?

siurblys bake turi sukelt.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
2117 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 03, 12:33:47
sukūrė juska
Nesikuria 2,3e

Pradėjo audžiukas Elektros skyrius

21 Atsakymai
4002 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 09, 19:52:57
sukūrė Klaustukas
2 Atsakymai
1283 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 28, 21:47:04
sukūrė volume13