Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: nesikuria a4 1.6  (Skaityta 2423 kartus)

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: nesikuria a4 1.6
« Topic Start: 2013 Birželio 22, 23:17:28 »
digima ijungus siurblys neveikia cia senesniem varikliam taip budavo, neisivaizduoju kaip gali moket pinigus kai nieko nepadare as suprantu kai visa diena pravotke verti ieskai nerandi, kad paimi uz pastangas, bet kai del nezinojimo viska na ura keicia... ne tokia masina kad nerast gedimo, atsuki ant rampos benzo slangos stuceri suki strateriu ir turi pust benza, duja yra ? slapukai kokie ar signalizacija ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
2117 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 03, 12:33:47
sukūrė juska
Nesikuria 2,3e

Pradėjo audžiukas Elektros skyrius

21 Atsakymai
4002 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 09, 19:52:57
sukūrė Klaustukas
2 Atsakymai
1283 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 28, 21:47:04
sukūrė volume13