Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a8 d3 4.2 veleneliu grandines itempejo pasirinkimas ir keitimas  (Skaityta 3216 kartus)

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki, nusprendziau pasikeisti camshaft timing chain tensioner nezinau kaip tiksliai jis lietuviskai vadinas  :),esme tokia kad 1-4 cilindro veleneliu grandines itempejas pradejo leist garsus ,o kaip keiciau dangteliu tarpines pastebejau kad tie plastmasiniai indekliukai pasideveje ir prasosi pakeiciami. Klausimas butu toks ,kokie niunsai laukia norint juos pasikeisti ar tai gali padaryt ne mechanikas ?ar tai galima padaryt neiskelus variklio ar nenuemus galvos ? ar reikia isimti velenelius ir t.t kokiu spec irankiu reikia tureti ? buciau labia dekingas uz betkokia informacija.

Neprisijungęs Arthur612

  • Įrašai: 66
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nereikia nei variklioisimt nei galvos nuimt,tereikia dangteli nusiimt ir vienos puses (keleivio) velenelius reiks man atrodo issimti kad patogiau butu, o vairuotojo nereiks tikrai,telika reiks nusiimt,o tie ytempejai tai nepigus dalykas, skambinau y autopaslauga, klausiau savo audi a6 2.8 tai vieneto kaina 420 eu/vnt. apytiksliai, o reik dvieju,o 4.2 tai nezinau,ir jie skiriasi pusem

Neprisijungęs Arthur612

  • Įrašai: 66
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ir dar klausimas tau mistfire meta ar ne  (chekas) dega chekas ar ne prietaisu skyde

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
neapsistok vien tik prie autopaslaugos paieskojes galbut  rasi dvigubai pigiau,autopaslaugos pliusas kad ilgiau dirba ir jeigu butinai prireikia kazko savaitgali

Neprisijungęs Arthur612

  • Įrašai: 66
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as tik kaip pavyzdy pateikiau,nes teiravausi tik ten,jutoj dar brangiau, na o intercarsas neturi

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki , checkas dega ir klaida meta ,barska keleivio puse kol saltas motoras ,prasidirba minute ir nutyla ,ieskojau ir as kur pigiau ,autopaslaugoj vnt kaina 570 euru ,kitur nelabai turi ,kas keisciausia kad d4 a8 vnt kainuoja 179 eurai :) o mano senutei tris kart brangiau. :). Uzsisakiau is danijos visa komplekta su grandinem,itempejais ir tarpinem uz 750 euru .

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gaila, bet alternatyvų nėra, tik originalus tie įtempėjai, tad reikia ieškoti kur didžiausią nuolaidą gausi ;)

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Siaip ebay pilna tu itempeju ir manau kad dauguma ju kinieciu gamybos ,nes kainos apie 100 euru uz vnt .

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai ten tik kinų kopijos po tiek ;)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na va, o sako V6tdi variklių dalys brangios. Te kad nori :smoke:
Įtempėjas 100 eurų

matomai pigiau nes masinė gamyba daryta :-]

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
tas v6 zuikio dainos,pries tokius

Neprisijungęs Arthur612

  • Įrašai: 66
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
concorde o kokia klaida meta pas tave,ir arbuna mistfire pas tave? (na kaip cilindre neuzsidega kuras) ir taip pameto vis po cilindrus,ar nieko nevyksta su uzdegimu pas tave?,nes pas mane tai mistfire meto po cilindrus,bet is ytempeju garso jokio. Beto grandines cia nebrangios su tarpinem tik ytempejai brangus, pvz man grandines tai po 20 eu,taspines irgi kazkas tokio uz vnt,

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Man meta grynai itempejo klaida ,kiek skaiciau forumuose tai del nepilnai veikiancio itempejo dingsta trauka ir t.t ,man tokie pozymiai pasirode ,del misfire klaidu nemeta jokiu kolkas .

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ir nemes, nes pas tave greičiausiai salenoidas mirė, o ne pats įtempėjas. Nekeičia velenėlių padėties.

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Neturiu dabar kompo po ranka kur issaugojes klaidu kodus ,bet kaip verciausi ka jos reiskia tai ross tech puslapyje radau aprasyma kad ta klaida reiskia itempejo nefunkcionaluma . Gal gali placiau apie ta salenoida kur jis randasi ? Kaip ji patikrint ? Dekui.

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Neturiu dabar kompo po ranka kur issaugojes klaidu kodus ,bet kaip verciausi ka jos reiskia tai ross tech puslapyje radau aprasyma kad ta klaida reiskia itempejo nefunkcionaluma . Gal gali placiau apie ta salenoida kur jis randasi ? Kaip ji patikrint ? Dekui.

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Man tokia meta, pabarska pora sekundziu salta.

18284 - Valve for Torque Support Mount: Open Circuit
            P1876 - 004 - No Signal/Communication
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Man tokia meta, pabarska pora sekundziu salta.

18284 - Valve for Torque Support Mount: Open Circuit
            P1876 - 004 - No Signal/Communication
Irgi panašu į solenoidą nuimk fiškę, duok 12v ir klausyk ar garsas yra, ar vaikšto.
Open circuit tai arba pačiame solenoide nėra kontakto, fiškėje, laiduose.

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Irgi panašu į solenoidą nuimk fiškę, duok 12v ir klausyk ar garsas yra, ar vaikšto.
Open circuit tai arba pačiame solenoide nėra kontakto, fiškėje, laiduose.
Aciu, reikes pabandyt (y)
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Arthur612

  • Įrašai: 66
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ydomus dalykai dedasisu tais ytempejais,atrodo paprastas hidraulinis ytempejas o tik paziurekit, gal bereikalo uzsisakeirinkiny is danijos,o beje gal gali linka gali ymest kur pirkai,nes dar galvoju man reikes ar ne,zesiu ka cia daryt reiks,o pas mane meta :  17927  Camshaft position (CMP) control, bank1 - malfunktion   p1519

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
uzsakiau tai uzsakiau nieko jau nepakeisi  :),anksciau ar veliau keist reikes . ryt bandysiu pasitikrint solenoida kaip Slashas minejo ,manau kad su juo ir bus beda arba koks laidas nuluzes ar fiske nekontaktuoja ,nes jau antra diena jokiu garsu itempejas neskleidzia ,o del linko tai pirkau is misterauto.no jie parduotuvej neturi itempeju bet susisiekiau su konsultantu ir jis surado tuos itempejus kazkokioj parduotuvej Danijoj taip kad su linku padeti negaliu :(

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1425 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 15, 11:31:13
sukūrė gynta
6 Atsakymai
1498 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 26, 22:28:34
sukūrė jankazas
2 Atsakymai
802 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Balandžio 14, 18:07:21
sukūrė Kiriuhin