Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A100 kuro siurblys  (Skaityta 2716 kartus)

Neprisijungęs Wollker

  • Įrašai: 113
    • Žiūrėti profilį
Re: A100 kuro siurblys
« Topic Start: 2010 Rugsėjo 23, 09:23:02 »
o tai ka tas E85 benzas ir walo ??? tipo wisas rudis sutirpdytu ??? aisku tai pigiau butu pakeist kuro filtra nei moket uz bako walyma 170 lt  :V O beje Sposas tu sakei kad pats valeisi baka kaip tu tai padarei gal papasakotum??? tai pvz jei pilti i baka e85 tai tarkim pas mane 10 l noarmalaus yra 95 tai dar ipilt 1 litra e85 ir tipo issivalytu rudys???
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugsėjo 23, 09:56:54 sukūrė Wollker »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
945 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Birželio 05, 12:30:02
sukūrė tomasas100
6 Atsakymai
2446 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Vasario 09, 19:57:04
sukūrė efkaturboquattro
15 Atsakymai
3792 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 08, 13:29:43
sukūrė elsaro