na tai manau remeli nuotraukai reikes nusipirkti, nes pagal mane bus is ties gera tik viena audi (gaila kad biski purvina :/ ). ir dar turiu klausimeliu ar priesingo eismo dalyvius gaudo? nuo kokio atstumo ji gaudo (t.y. jai bus kur nors tolokai kita masina skaitosi kad nuotrauka neatitinkanti?per kiek laiko ateina nuotrauka?