Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: caddy kelkrastyje  (Skaityta 7755 kartus)

Neprisijungęs Pu6ipun4ik

  • Įrašai: 243
    • Žiūrėti profilį
Re: caddy kelkrastyje
« Topic Start: 2010 Rugsėjo 10, 21:54:48 »
na tai manau remeli nuotraukai reikes nusipirkti, nes pagal mane bus is ties gera tik viena audi (gaila kad biski purvina  :/ ). ir dar turiu klausimeliu ar priesingo eismo dalyvius gaudo? nuo kokio atstumo ji gaudo (t.y. jai bus kur nors tolokai kita masina skaitosi kad nuotrauka neatitinkanti?per kiek laiko ateina nuotrauka?
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugsėjo 10, 21:58:37 sukūrė Pu6ipun4ik »