Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Asmeninio automobilio naudojimas darbo reikmėm  (Skaityta 5472 kartus)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Asmeninio automobilio naudojimas darbo reikmėm
« Topic Start: 2011 Rugpjūčio 01, 15:39:29 »
Tenka su savo automobiliuku pasivažinėti darbo reikalais, kuro įmonė duoda, tačiau remonto išlaidos skriaudžia mano piniginę. Kiek googlinau, neradau jokios informacijos, kokiu būdu skaičiuojamos amortizacinės išlaidos? Gal yra kokios normos pagal automobilį ir pan?  ?!?

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tenka su savo automobiliuku pasivažinėti darbo reikalais, kuro įmonė duoda, tačiau remonto išlaidos skriaudžia mano piniginę. Kiek googlinau, neradau jokios informacijos, kokiu būdu skaičiuojamos amortizacinės išlaidos? Gal yra kokios normos pagal automobilį ir pan?  ?!?
amortizacinės išlaidos gali būti skaičiuojamos tada, kai su įmone sudarai automobilio nuomos sutartį. Jei sudaryta panaudos sutartis (neatlygintinas naudojimas), eksploatacinės išlaidos, apart kuro, nenurašomos.

Neprisijungęs Kambas

  • Įrašai: 1597
    • Žiūrėti profilį
O panaudos sutartį esat pasirašę?

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Daznai tai yra susitarimo klausimas, O seip pats skaiciuoji kiek per metus nuvaziuoji ir kiek per metus isleidi ekspoataciniam remontui. visai tai suskaiciuoji i kilometro kaina.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sutarties išvis neturiu jokios (išskyrus darbo, bet tai su automobiliu nesusiję). Remontuoju pats, perku tik detales, paskaičiuot nelabai paprasta :) Gal kas skaičiais galėtų pasakyt, kiek +- gali būti mokama už 1 km ? Automobilis a4 b5 1,9 tdi

Neprisijungęs Kambas

  • Įrašai: 1597
    • Žiūrėti profilį
Kiek km nuvažiuoji per metus? :)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Darbo reikmėm važiuodavau visai nedaug, tačiau dabar teks pramint kokius 1500 km per mėn. :)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
eik pas darbdavi ir tarkis. manau normaliai snekedamas daugiau islosi, negu prasidedamas su visokiais reglamentais, kuriu nera. tikiuos, tu darbdaviui sukuri pakankamai pridetines vertes ir pelno, kad tau butu isigyta audi is salono naudotis tai vertei ir toliau sekmingai kurti. (h)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aš eisiu ir tarsiuos, tik noriu pasidomėt, kiek gauna kiti, nesinori užsišauk nei per daug, nei per mažai.

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Aš eisiu ir tarsiuos, tik noriu pasidomėt, kiek gauna kiti, nesinori užsišauk nei per daug, nei per mažai.

Už 1000 km apie 100-200 Lt.

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
prieš kelis metus iš manęs darbas nuomavo V8 4.2 :-] :-] :-] Mokėjo už kilometrą 40cnt, važiuodavau po 5000km/men. Dabar buvo iškilusi galimybė vėl laikinai panaudoti turimą asmeninį A8 4.2,tai jau kalba ėjo apie 50cnt/km.

Justai, tavo atveju kalbėčiau su darbdaviu. Reikia žiūrėti ką realiai jis gali pasiūlyti. Gal jis pasakys "f.u.c.k you" vos išgirdęs apie tai. Jei leisis į kalbas, pasakyk, kad turėtum gerai paskaičiuoti prieš susiderinant galutinę sumą. Skaičiuodamas nepamiršk: 12men * 1 500km = 18 000km
Apgalvok gerai kokio remonto automobiliui gali reikėti artimiausiu metu, nepamiršk stabdžių dėvėjimosi, tepalų keitimų ir visko, kas gal jau ant ribos. Naudojant darbui savo auto turi ne pralošti, pats mokėti už remontus, bet išlošti, Tau turi apsimokėti!!

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Per menesi nuvaziuoja 2080 km, sanaudos 7l/100km dyzelio, kuro kaina 4,5 lt/1l, kilometro kaina 50 cnt. I pliusa neisoksi, bet masinos islaikymui minuso neturesi.

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
mano atveju kuras buvo atskirai, 40ct buvo tik automobilio priežiūrai (+)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
dar iskaiciuok, kad ir auto zymiai labiau ir greiciau nuvertes, jei tokius km suksi.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tenka su savo automobiliuku pasivažinėti darbo reikalais, kuro įmonė duoda, tačiau remonto išlaidos skriaudžia mano piniginę. Kiek googlinau, neradau jokios informacijos, kokiu būdu skaičiuojamos amortizacinės išlaidos? Gal yra kokios normos pagal automobilį ir pan?  ?!?
Geras tu darbuotojas imonei, bet blogas sau...

Imonei nei remontuoti... nei priziureti.. nei drausti... anei ir pirkti masinos nereikia...
Yra skaiciuojama susitarimu uz amortizacija... Kuro sanaudos yra pateikiamos ir is valstybes puses, yra formule kuri pagal kubatura pasiskaiciuoja...

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Kuro sanaudos yra pateikiamos ir is valstybes puses, yra formule kuri pagal kubatura pasiskaiciuoja...

kas yra gryna nesamone, pagal kubatura paskaiciuoti. Citroen Berlingo 1.6 HDI "valgo" ~2 Litrais/100 km daugiau nei 1.9 TDI.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi V8 4,2 mieste valgo tipo ~15 lyg... nesamone...
Tada atsivedziau buhaltere, atkeliau kapota, sakau matai va - du varikliai sujungti i viena, kiekvienas variklis po 2,1 kubaturos. Paskaiciuojam is naujo... ir ka tu galvoji - realybe gavau, apie 20ltr :-] :-] :-] :-] :-]

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
teko dirbti pries 1 men toki darba kad reikejo naudoti savo auto :) taigi kura pyle pagal ju paskaiciuota kilometraza ir jo nevisada uztekdavo,kas liecia remonta viska remontuoti,pirkti detales teko is savo pinigu taciau prie darbo sutarties buvo dar vienas priedas,auto nuomos sutartis taciau tai nebuvo nieko ypatingo :( ... jei neskaiciuoji tada gerai bet realiai tai nebuvo gerai, joje buvo parasyta 400 LT per men ,nuvaziuodavau apie 1000-1200km per men. viskas ieidavi i bendra alga ir galutinis rezultatas buvo nekazkas...

Neprisijungęs Ugnius1

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
teisingai sako, automobilis nusideves, tiek rida darys savo, tiek keliai. O prasivazinejes jau "kaip darbo automobiliu" sakykim ji parduot teks pigiau, vienaip ar kitaip. paprsciausia matematika, imk islaidas, viso auto eksploatacijai, naudojimo laika ir pravaziuotus kilometrus (apart kuro, kuris skaiciuojasi atskirai). auto tvarkymas, vaziuokle ir tt, o a4 dar brangoka, ja pvz restauruot :) o paimt ceki is pazystamo mechaniko kokio. zodziu as dar ir uzsidirbciau. :)  ?!?  (aa)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Tenka su savo automobiliuku pasivažinėti darbo reikalais, kuro įmonė duoda, tačiau remonto išlaidos skriaudžia mano piniginę. Kiek googlinau, neradau jokios informacijos, kokiu būdu skaičiuojamos amortizacinės išlaidos? Gal yra kokios normos pagal automobilį ir pan?  ?!?
Geras tu darbuotojas imonei, bet blogas sau...

Imonei nei remontuoti... nei priziureti.. nei drausti... anei ir pirkti masinos nereikia...
Yra skaiciuojama susitarimu uz amortizacija... Kuro sanaudos yra pateikiamos ir is valstybes puses, yra formule kuri pagal kubatura pasiskaiciuoja...

nurasinejau kura savo v8 kazkada. ten yra kai kurie modeliai jau duoti, ok uriu nera reikia pagal formile skaiciuot, tai man pagal ta formile su 3,6 varikliu kazkas tik apie 12 litru priskaiciavo  (!?)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi V8 4,2 mieste valgo tipo ~15 lyg... nesamone...
Tada atsivedziau buhaltere, atkeliau kapota, sakau matai va - du varikliai sujungti i viena, kiekvienas variklis po 2,1 kubaturos. Paskaiciuojam is naujo... ir ka tu galvoji - realybe gavau, apie 20ltr :-] :-] :-] :-] :-]
viskas priklauso nuo susitarimo. Aš buvau susitaręs, kad rašysiu realias sąnaudas, kurios vidutiniškai buvo ~18ltr, darbas palaimino, nes pasitikėjo manimi.

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
esu rades pavyzdi, kap apskaiciuoti kilometro kaina. kuro kaina x kuro sanaudos 100 km / 100 = 1 nuvaziuoto km kaina.
mano atveju gaunasi                                                 4,6 x 10,4 / 100 = 0,48 uz viena nuvaziuota kilometra. gal yra formule, pagal kuria skaiciuojamas nusidevejimas? kai auto verte yra 10 k litu?


Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Seip kiek zinau pvz imoniu tai vienos moka 350lt ( kuro neduoda) uz panauda, pvz draudimo kompanijos.
o pvz tokia imonele mentora duona kur kepa duoda 750lt + kura pila is imones korteles. Bet ten jau apimi rajona lietuvos tai vaziuot daxuja :) bet kas juokingiausia, tai panauda prie algos priskaiciuoja ale :D o kai atmeti ja, tai alga juokinga :D

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
as tokiu pavyzdziu tai pat galiu pateikti, kiek kas ir kam moka. siuo atveju. man reikia argumentuotai pateikti darbdavui, kiek jis man turetu sumoketi uz nuvaziuota 1 km. su savo asmeniniu automobiliu darbo reikalais. kuro sanaudos gaunasi o,48 ct/km. kaip iskaiciuoti amortizacija ir kitas eksplotacines islaidas.

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kiek ieškojau, jokios skaičiavimo metodikos neradau. Skaičiavau kaip patarė Tom4s: paėmiau lapą ir susirašiau kas kiek gali kainuot per pvz. 10000 km, t.y. kiek padangos, stabdžiai, tepalai, filtrai, važiuoklės dalys, valytuvai, draudimai ir pan. Pasistenk įsivertint kuo daugiau dalykų, jei su automobiliu važinėti ilgą laiko tarpą, jau turėtum žinot, kiek maždaug sukiši į jo remontą, taip pat nepamiršk, kad kiekvienoj sąmatoj yra ne tik tavo tiesioginės išlaidos, bet ir pelnas
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Sausio 09, 15:08:03 sukūrė Justas. »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
27 Atsakymai
8973 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Balandžio 06, 20:40:22
sukūrė rimvis911
Webasto naudojimas

Pradėjo T-Star « 1 2 » D2

38 Atsakymai
24634 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Vasario 14, 16:43:26
sukūrė gataz
2 Atsakymai
1071 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 18, 12:32:09
sukūrė M1ra