Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a4 1.9 tdi 66kW sunkiai kuriasi  (Skaityta 1764 kartus)

Neprisijungęs raimiz777

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
audi a4 1.9 tdi 66kW sunkiai kuriasi
« Topic Start: 2018 Kovo 02, 15:40:42 »
Sveiki, turiu bėdą. Audi A4 1.9 tdi 66 kw, 1999m per paskutinius šalčius (apie -10) šaltas sunkiai užsikūrė, anksčiau kurdavosi žymiai lengviau. Šiltas taipogi nesikuria taip kaip turėtų. Užsikūrus variklis šiek tiek dreba, bet tas buvo sąlyginai visą laiką.
Auto buvo nuvežtas į servisą, kuriame atlikta diagnostika ir nustatyta:
Pakaitinimo žvakės veikia (išbandymui buvo išimtos, kad nustatyti ar kaista tolygiai);
Purkštukai (forsunkės) patikrintos ant stendo - veikia gerai;
Pakeistas kuro filtras, kad atmesti kuro nepralaidumą.
Kuro siurblys perrinktas ir išbandytas ant stendo - veikia gerai, kuro neleidžia ir jis negrįžta į baką, oro sistemoje nėra.
Kompresija 29-30;
Atlikta diagnostika nieko nerodo.
Servisas grąžino auto nesutvarkytą, nes patys nebežino kur bėda, tačiau davė kito remontininko kontaktus, kuris teigia žinantis kur bėda ir gali ją sutvarkyt, tačiau jo manymu bėda mechaninė ir tam reikės ardyt variklį.
Gal kas turite minčių kur būtų galima ieškot problemos ir ar variklio ardymas gali tas bėdas išspręst?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Joo, įdomu būtų sužinoti kam tą variklį ardyti, jeigu jis dirba tik nesikuria  :D  Ryškiai ant pinigų papulsi  ;)  Pasuks degimą ir susimokėsi kaip už kapitalinį.

Neprisijungęs raimiz777

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Na aš ir turiu tokį įtarimą, bet, kad jau degimo reguliavimas išbandytas, o naudos nėra.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na aš ir turiu tokį įtarimą, bet, kad jau degimo reguliavimas išbandytas, o naudos nėra.

Kai servisas neranda gedimo ir rekomenduoja meistrą kuris žino problemą ir gali išspręsti,tai jau aišku, kad kažkas ne taip. O greičiausiai jie nieko ir nedarė, nebent pats šone stovėjai ir viską stebėjai.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2728 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 05, 08:44:21
sukūrė liotar
4 Atsakymai
1929 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 09, 09:21:31
sukūrė Leksas
20 Atsakymai
3347 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 07, 19:06:09
sukūrė FoXaZ