Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona  (Skaityta 2404 kartus)

ARMANDLTU

  • Svečias
AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Topic Start: 2010 Kovo 09, 15:30:15 »
Sveiki, neseniai nusipirkau automobili, ir pasirode tokia problema:

Ant klimato kontroles bloko gali junginet ka nori, joks vejelis nepucia nei i kojas, nei i langus, niekur.
Uzeina, daznai vidury dienos, atsiranda vejelis ir normaliai pucia.
Niekada nepucia po nakties arba palikus masina ilgam laikui. Bet jeigu jau pradeda pust, tai ir pucia visa diena.

Va tokia idomi problema. Gal kas turit minciu kame gali but beda, nes nuvaziavus pas meistrus vejelis stebuklingai pradeda veikti, ir jie nieko negali pradet tikrint  :/

Neprisijungęs need1982

  • Įrašai: 208
    • Žiūrėti profilį
Ar bandei tik užkurus, arba įjungus degimą palaikyti nuspaudus vejelio greicio simbolį " +" turi pradet pust  normaliai

ARMANDLTU

  • Svečias
Bandziau viska, ir uzkurus, ir vien su degimu, ir silpniau kad pustu, ir stipriau, is temperatura keiciant, ir padetis keiciant kur pust. Rodo kad pucia maksimuma, o is groteliu nieko. Tik ranka pridejus jauti kad grotelese siluma slepiasi, bet nelenda lauk  :P

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
:-]

seip gal panele blogai su ortakiais sujungta...

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
pas mane buvo tas pats,tai pute,tai nepute,pats kaip uzeidavo jam,tai pas mane rele reikia pakeist,bet nusiardes bardacioka prie varikliuko fyskutes idejau medzio ir ispaudziau ir dabar viskas pucia kuo puikiausia,nesinorejo reles pirkt,nes kaina tai ne maza,100 lietuvisku uzsiprase :)

Neprisijungęs wotl

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #5: 2010 Birželio 21, 13:21:52 »
va va man irgi taip darosi viskas veikia tik staiga pasidaro taip kad nebepucia nei silto nei salto oro tai ir galvoju ka cia reiketu daryti ir nuo ko pradeti. gal kas turit kokiu minciu nu aisku rimtesniu...

P.S. auto A6 99metu

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #6: 2010 Birželio 21, 14:45:56 »
gali buti sklendes varikliukas... a4-tai orzo bendram a4 forume buvo net PDf'us imetes, kur jie ten, kaip ishimt.. del a6 reiktu paieskot...
bet jie nemazai kainuoja tie varikliukai. Del a6 nezinau ar gali buti tie varikliukai, ar rele, ar dar kas... sjp a6 temoj galetum paklaust, ne a4  ;)

Neprisijungęs wotl

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #7: 2010 Birželio 21, 15:41:19 »
tai paieskoj radau kad cia su tokiom problemom buvot susidure ir parasiau... o kiek tie varikliukai kainuoja?

wowiss

  • Svečias
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #8: 2010 Birželio 21, 17:03:22 »
tai paieskoj radau kad cia su tokiom problemom buvot susidure ir parasiau... o kiek tie varikliukai kainuoja?

Prie ko cia sklendziu varikliukai, jai kaip supratau ventiliatorius net nesisuka? pirma pradek nuo ventiliatoriaus gal uzteks fiske varikliuko pajudint, panasu kad nera gero kontakto.

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #9: 2010 Birželio 21, 17:25:03 »
bus kaip pas mane jauciu,rele parejus,tai fiske reikia gerai ispaust ir pucia,bet reikia gera vieta nutaikyt,kad ir patraukus ranka pustu,reikia kuom nors uzkist  :) net nemaciau,kad jau esu pasisakes as cia  :)

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #10: 2010 Birželio 21, 18:53:02 »
gali buti sklendes varikliukas... a4-tai orzo bendram a4 forume buvo net PDf'us imetes, kur jie ten, kaip ishimt.. del a6 reiktu paieskot...
bet jie nemazai kainuoja tie varikliukai. Del a6 nezinau ar gali buti tie varikliukai, ar rele, ar dar kas... sjp a6 temoj galetum paklaust, ne a4  ;)
Nu kam rasyt ,jei esi ablius situo klausimu.

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #11: 2010 Birželio 21, 18:55:12 »
va va man irgi taip darosi viskas veikia tik staiga pasidaro taip kad nebepucia nei silto nei salto oro tai ir galvoju ka cia reiketu daryti ir nuo ko pradeti. gal kas turit kokiu minciu nu aisku rimtesniu...

P.S. auto A6 99metu
Jei nori rimtu minciu,rasyk i pm.,nes cia jau darosi audifanai.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #12: 2010 Rugpjūčio 29, 12:27:07 »
kokia gali buti kaina sklendziu varikliuku? pas mane jie 7V ir vienas dileris uz vnt uziprase 30lt. ar normali kaina? nes kai atsidariau korpusa, tai ten apgailetinas "playerio" varikliukas stovi :) gaila tiek duot uz jy.
 o gal cia norm kaina?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #13: 2010 Rugpjūčio 29, 14:17:46 »
kokia gali buti kaina sklendziu varikliuku? pas mane jie 7V ir vienas dileris uz vnt uziprase 30lt. ar normali kaina? nes kai atsidariau korpusa, tai ten apgailetinas "playerio" varikliukas stovi :) gaila tiek duot uz jy.
 o gal cia norm kaina?
Duok man to dilerio kontaktus,paimsiu visus urmu tuos playerio varikliukus.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #14: 2010 Rugpjūčio 29, 14:31:03 »
kokia gali buti kaina sklendziu varikliuku? pas mane jie 7V ir vienas dileris uz vnt uziprase 30lt. ar normali kaina? nes kai atsidariau korpusa, tai ten apgailetinas "playerio" varikliukas stovi :) gaila tiek duot uz jy.
 o gal cia norm kaina?
Duok man to dilerio kontaktus,paimsiu visus urmu tuos playerio varikliukus.
atradau laiko ir pasiskaitinejau forume. tai sita kaina tipo labai jau maza. nu reiks imt tada juos :)

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #15: 2010 Rugpjūčio 29, 18:25:18 »
kokia gali buti kaina sklendziu varikliuku? pas mane jie 7V ir vienas dileris uz vnt uziprase 30lt. ar normali kaina? nes kai atsidariau korpusa, tai ten apgailetinas "playerio" varikliukas stovi :) gaila tiek duot uz jy.
 o gal cia norm kaina?
Duok man to dilerio kontaktus,paimsiu visus urmu tuos playerio varikliukus.
atradau laiko ir pasiskaitinejau forume. tai sita kaina tipo labai jau maza. nu reiks imt tada juos :)
imk,o jei zinai ka su jais veikt-isvis pasaka.

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #16: 2010 Rugpjūčio 29, 20:06:11 »
kokia gali buti kaina sklendziu varikliuku? pas mane jie 7V ir vienas dileris uz vnt uziprase 30lt. ar normali kaina? nes kai atsidariau korpusa, tai ten apgailetinas "playerio" varikliukas stovi :) gaila tiek duot uz jy.
 o gal cia norm kaina?
Duok man to dilerio kontaktus,paimsiu visus urmu tuos playerio varikliukus.
atradau laiko ir pasiskaitinejau forume. tai sita kaina tipo labai jau maza. nu reiks imt tada juos :)

cia gal dar jie ir nauji?  8:8

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI A4 B6 1.9TDI nepucia oro i salona
« Atsakymas #17: 2010 Rugpjūčio 29, 20:20:36 »
nu ne nenauji, is 97m auto.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
68 Atsakymai
5329 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 07, 08:27:43
sukūrė Dim4ik
5 Atsakymai
1772 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 10, 12:00:35
sukūrė garazasTDI
3 Atsakymai
968 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 17, 23:57:58
sukūrė Strenght