Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ka manot apie A3 1,8T Quattro  (Skaityta 6360 kartus)

Neprisijungęs Vytautas88

  • Įrašai: 1166
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Ka manot apie A3 1,8T Quattro
« Topic Start: 2011 Rugsėjo 13, 18:38:20 »
Esant viskomovai, ar nėra tokio reikalavimo, kad ant abiejų ašių turi būti vienodo rašto padangos su nudilimo skirtumu iki 2-3mm? Bent jau opeliuose taip būdavo

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
18 Atsakymai
2609 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Kovo 03, 22:42:15
sukūrė depeshas69
9 Atsakymai
2047 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 18, 17:53:30
sukūrė pamises del 0000
15 Atsakymai
2757 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 16, 22:51:14
sukūrė Justas.