Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: S6  (Skaityta 31633 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: S6
« Atsakymas #275: 2011 Birželio 06, 08:42:22 »
q - šitos nežiūrėjau. Esu apėjęs kitą s6, netikėtai taip išlindo. Aišku neburta, standartas, bet labai tvarkinga. Savininkas užsienyje, laukiu kol grįš, tada ir spręsiu, ar toliau ieškosiu, ar ne.

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: S6
« Atsakymas #276: 2011 Birželio 06, 09:38:30 »
q - šitos nežiūrėjau. Esu apėjęs kitą s6, netikėtai taip išlindo. Aišku neburta, standartas, bet labai tvarkinga. Savininkas užsienyje, laukiu kol grįš, tada ir spręsiu, ar toliau ieškosiu, ar ne.
daugiau nepasakosi? Mazu pradet dairytis s6 :V :D

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: S6
« Atsakymas #277: 2011 Birželio 06, 09:45:11 »
dar ka pastebejau, kad su S4 pagrindiniai vairuotojai jaunimas, S6 jau vyresni zmones, kuriem tas lasktymas ne tiek ir rupi  :V
o su v8 ar 200 laksto senesni ar jaunesni labiau?  :D
su 200 kur ziebia laksto jaunimas, o kur originalios, vazineja diedai :D su v8 labai ivairi mase vazineja, bet baigiam visas isardyt, tai neliks gal kam vazinet :D :D

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: S6
« Atsakymas #278: 2011 Birželio 06, 10:16:28 »
q - šitos nežiūrėjau. Esu apėjęs kitą s6, netikėtai taip išlindo. Aišku neburta, standartas, bet labai tvarkinga. Savininkas užsienyje, laukiu kol grįš, tada ir spręsiu, ar toliau ieškosiu, ar ne.
jei kalbi apie tokios spalvos sedana mazeikiuose, kaip foto, tai ta S6 is foto tikrai verta grieko  (+)


Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: S6
« Atsakymas #279: 2011 Birželio 06, 10:32:59 »
man tai ir sitas Ovantas visai nieko :D

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: S6
« Atsakymas #280: 2011 Birželio 06, 10:55:52 »
galima masina daryt ir su duja jau  :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: S6
« Atsakymas #281: 2011 Birželio 06, 11:20:46 »
q - šitos nežiūrėjau. Esu apėjęs kitą s6, netikėtai taip išlindo. Aišku neburta, standartas, bet labai tvarkinga. Savininkas užsienyje, laukiu kol grįš, tada ir spręsiu, ar toliau ieškosiu, ar ne.
jei kalbi apie tokios spalvos sedana mazeikiuose, kaip foto, tai ta S6 is foto tikrai verta grieko  (+)



Ta pati. Tik kad užsistovėjusi vargšė, bet šiaip normaliai dar atrodo, o ir salonas gyvas, kas retai pas tokias būna.

Neprisijungęs Efkito

  • Įrašai: 2346
    • Žiūrėti profilį
Re: S6
« Atsakymas #282: 2011 Birželio 06, 12:30:20 »
cia jis turbut girtas  rase viska...  :D
jis viska labai teisingai raso - tas pats buvo ir tuo laiku kai as pirkausi 220v - su jom jau buvo pradeje lakstyt pacanai, nes diedai issipardavinejo, o patys persesdavo i ceskutes ;) situacija analogiska ir proporcinga automobiliu kainoms :D

tai dabar gaunas taip iseina - nusipirkai 20 vintiliu, vazineju metus, viskas gerai. Po metu pradejo vazinet su tokiomis paciomis 20V pacanai ir fsio vamzdiec, staiga pasidare nemasina ?? !!. Jau ta masina nebepatinka ?? nukrito visas uuuupas su ja vazinet..... as kazko cia nepagaunu. Pasidare S6 c4 10 kart geresne uz a200 20V ar S4 C4  ?? nes jos kainoj ir eilinis pacanas jos neipirks dar kaip S4 C4 tuo labiau A200 ? Ir iskart jus jauciates ten kazkur kazkokioj skalej paciu isgalvotoj auksciau, kur pacanai dar tiek neuzlipa siai dienai ? teisingai suprtau ?

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: S6
« Atsakymas #283: 2011 Birželio 06, 13:45:03 »
auksciausia tai skale butu audi 2006 ir auksciau , o ne bulkos ir  ceskes po 15-20 metu  :V

Neprisijungęs Donatas

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: S6
« Atsakymas #284: 2011 Birželio 06, 15:38:42 »
eske tai ne ceske  (be)  (-)

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: S6
« Atsakymas #285: 2011 Birželio 06, 19:43:17 »
eske ne , bet silkes ir zylai jo :D

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: S6
« Atsakymas #286: 2011 Birželio 06, 22:00:22 »
visi nusispangot, net patys nesuprasdami ka  :D (!?)

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: S6
« Atsakymas #287: 2011 Birželio 06, 22:18:12 »
cia jis turbut girtas  rase viska...  :D
jis viska labai teisingai raso - tas pats buvo ir tuo laiku kai as pirkausi 220v - su jom jau buvo pradeje lakstyt pacanai, nes diedai issipardavinejo, o patys persesdavo i ceskutes ;) situacija analogiska ir proporcinga automobiliu kainoms :D

tai dabar gaunas taip iseina - nusipirkai 20 vintiliu, vazineju metus, viskas gerai. Po metu pradejo vazinet su tokiomis paciomis 20V pacanai ir fsio vamzdiec, staiga pasidare nemasina ?? !!. Jau ta masina nebepatinka ?? nukrito visas uuuupas su ja vazinet..... as kazko cia nepagaunu. Pasidare S6 c4 10 kart geresne uz a200 20V ar S4 C4  ?? nes jos kainoj ir eilinis pacanas jos neipirks dar kaip S4 C4 tuo labiau A200 ? Ir iskart jus jauciates ten kazkur kazkokioj skalej paciu isgalvotoj auksciau, kur pacanai dar tiek neuzlipa siai dienai ? teisingai suprtau ?
tu jau gal nebegerk, nes nifiga nesupratau is pirmo karto skaitydamas :-] as su savo zylu jau 7-i metai gyvenu SAVO sugalvotoje skaleje, kuri nekinta :-]
Tigi rasem apie fauna,kurie tokias masinas vairuoja, ir tai dazniausiai sutinkamas vaizdelis gatvese, i kuri as nei lygiavausi,nei zadu lygiuotis;)

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: S6
« Atsakymas #288: 2011 Birželio 06, 22:20:02 »
eske tai ne ceske  (be)  (-)
jo, o kai atsiverti c4 dokumentus o ten parasyta AUDI 100 (s4) - vis dar taip pat kietai jaustis turi ar biski maziau? :D
kas vairuojat s4c4 nesupykit - cia joke'as :H :D

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: S6
« Atsakymas #289: 2011 Birželio 06, 22:21:29 »
q - šitos nežiūrėjau. Esu apėjęs kitą s6, netikėtai taip išlindo. Aišku neburta, standartas, bet labai tvarkinga. Savininkas užsienyje, laukiu kol grįš, tada ir spręsiu, ar toliau ieškosiu, ar ne.
jei kalbi apie tokios spalvos sedana mazeikiuose, kaip foto, tai ta S6 is foto tikrai verta grieko  (+)



Ta pati. Tik kad užsistovėjusi vargšė, bet šiaip normaliai dar atrodo, o ir salonas gyvas, kas retai pas tokias būna.
diskai nurudije matesi, vaziuokle paprasta ten, stebuklu nebus nuo stovejimo, jei stovejo lauke :V salonai pas italus labiausiai nuvaryti buna :V

Neprisijungęs Efkito

  • Įrašai: 2346
    • Žiūrėti profilį
Re: S6
« Atsakymas #290: 2011 Birželio 06, 22:55:45 »
quattre, viskas ok as irgi gi juokais :D :D cia tik tokia man isvada pirsosi paskaicius kaikuriu postus :D pas mane dokuose gali but parasyta ir "kaimieciu katafallas", bet man nuo to nei silta nei salta :)

drunkenmaster

  • Svečias
Re: S6
« Atsakymas #291: 2011 Birželio 06, 23:07:16 »
eske tai ne ceske  (be)  (-)
jo, o kai atsiverti c4 dokumentus o ten parasyta AUDI 100 (s4) - vis dar taip pat kietai jaustis turi ar biski maziau? :D
kas vairuojat s4c4 nesupykit - cia joke'as :H :D
Aš tai tik patenkintas tuo, kad dokuose A100 įrašyta, teko ir patruliams aiškinti, kas per mašina :D

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: S6
« Atsakymas #292: 2011 Birželio 06, 23:27:12 »
as kai turejau a100 (c4) su 2,2T tai vievio poste pats pareigunas susitabde padiskutuot, kas per auto mano, nes ir pats toki turejo tuo metu :V

Neprisijungęs Efkito

  • Įrašai: 2346
    • Žiūrėti profilį
Re: S6
« Atsakymas #293: 2011 Birželio 06, 23:30:19 »
nu, bet kai jau mane patruliai stabde tai atbege sakydavo iskart :" tau vamzdiec dabar" :D ir pansiai toliau :D

kas daugiau ? :D

drunkenmaster

  • Svečias
Re: S6
« Atsakymas #294: 2011 Birželio 06, 23:36:36 »
nu, bet kai jau mane patruliai stabde tai atbege sakydavo iskart :" tau vamzdiec dabar" :D ir pansiai toliau :D

kas daugiau ? :D
Ne tą norėjau pasakyt. Geresnis pavyzdys, vienam pažįstamam buvo, turėjo BMW M5 E39, tai kai sustabdydavo už ką nors iš karto patruliai sakydavo: "Ką tipo pinigų neturi, taigi su M5 važinėji", nes pase įrašyta M5, todėl ir džiaugiuosi, kad pas mane paprasčiausiai Audi 100 Avant įrašyta (be)

Neprisijungęs Efkito

  • Įrašai: 2346
    • Žiūrėti profilį
Re: S6
« Atsakymas #295: 2011 Birželio 06, 23:44:26 »
as tai manau, kad jiems vienodai su kuo vaziuoji :) jie dirba savo darba, ir dirba jie taip kaip jie ismano ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 06, 23:45:58 sukūrė Efkito »

drunkenmaster

  • Svečias
Re: S6
« Atsakymas #296: 2011 Birželio 07, 05:15:07 »
as tai manau, kad jiems vienodai su kuo vaziuoji :) jie dirba savo darba, ir dirba jie taip kaip jie ismano ;)
Turbūt ne visiems vienodai :D

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: S6
« Atsakymas #297: 2011 Birželio 07, 05:28:50 »
.... džiaugiuosi, kad pas mane paprasčiausiai Audi 100 Avant įrašyta (be)
įdomu kaip tu džiaugtumeis, kai po autoįvykio tau Audi 100 detalėm ir paskaičiuotų.
viskas yra gerai, kol yra gerai  :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: S6
« Atsakymas #298: 2011 Birželio 07, 07:00:08 »
q - šitos nežiūrėjau. Esu apėjęs kitą s6, netikėtai taip išlindo. Aišku neburta, standartas, bet labai tvarkinga. Savininkas užsienyje, laukiu kol grįš, tada ir spręsiu, ar toliau ieškosiu, ar ne.
jei kalbi apie tokios spalvos sedana mazeikiuose, kaip foto, tai ta S6 is foto tikrai verta grieko  (+)



Ta pati. Tik kad užsistovėjusi vargšė, bet šiaip normaliai dar atrodo, o ir salonas gyvas, kas retai pas tokias būna.
diskai nurudije matesi, vaziuokle paprasta ten, stebuklu nebus nuo stovejimo, jei stovejo lauke :V salonai pas italus labiausiai nuvaryti buna :V

Na yra rankas kur pridėti. Dabar man svarbiausia, ką už ją norės. Jei kaina paprotingės, tai tikrai priglausim :)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: S6
« Atsakymas #299: 2011 Birželio 07, 08:12:03 »
.... džiaugiuosi, kad pas mane paprasčiausiai Audi 100 Avant įrašyta (be)
įdomu kaip tu džiaugtumeis, kai po autoįvykio tau Audi 100 detalėm ir paskaičiuotų.
viskas yra gerai, kol yra gerai  :)

jei paskaiciuotu A100 2.2T viskas butu OK