Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kaip greitai jums susyla variklis?  (Skaityta 51763 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #100: 2018 Sausio 15, 13:55:36 »
Tai nori pasakyti,kad DPF ispjovus visiems C6 V6 TDI savininkams nebesyla varikliai?

Kad pablogėja variklio užšilimas, tai 101%. Viskas yra išbandyta savo kailiu ir jeigu tau tai atrodo juokinga, tai elkis kaip minėjau anksčiau ;)

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #101: 2018 Sausio 15, 19:23:29 »
AS sutinku,sakykim reikia papildomu 5km,kad sis variklis su ispjautu DPF pasiektu darbine temp.Nu,bet tikrai ne valandos vazinejimo mieste ar 30-40km uzmiestyje.Ar jums irgi po valanda syla 2.7-3.0 TDI?Nemanau.Mano klausimas ar yra zmogus kuris galetu laiko turedamas programoje nuodugniai paziureti ar siam automobiliui(2.7TDI BPP,Mechanine,FWD) yra be pagrindinio termostato kazkas atsakinga uz tuos pakaitimus?

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #102: 2018 Sausio 16, 00:06:21 »
Nu nesigilinau į jūsų tas diskucijas, bet pas tave tai aiškiai termostats grybauja, nesuprantu kur tu čia šaknų ieškai :D Mano ex BPP su tiesiu duslintuvu, bet EGR be sklendžių važiuojant mieste reikdavo apie 20min pasiekt darbinę nu arba apie 20km užmiesčio

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #103: 2018 Sausio 16, 08:09:13 »
AS sutinku,sakykim reikia papildomu 5km,kad sis variklis su ispjautu DPF pasiektu darbine temp.Nu,bet tikrai ne valandos vazinejimo mieste ar 30-40km uzmiestyje.Ar jums irgi po valanda syla 2.7-3.0 TDI?Nemanau.Mano klausimas ar yra zmogus kuris galetu laiko turedamas programoje nuodugniai paziureti ar siam automobiliui(2.7TDI BPP,Mechanine,FWD) yra be pagrindinio termostato kazkas atsakinga uz tuos pakaitimus?

Prie tokio oro jei ir pasiekia, tai sustojus iškart krenta. Termostatas naujas, oem.

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #104: 2018 Sausio 16, 09:48:46 »
Pas mano 2,7 Tdi tas pats. egr, sklendes, dpf -išprogramuota. Šyla prastai. Salone šilta. Nelabai matau prasmės sukti galvą. Bet vis tiek užknisa tas faktas, kad pas vienus šyla, pas kitus ne...

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #105: 2018 Sausio 16, 10:16:30 »
Pas mano 2,7 Tdi tas pats. egr, sklendes, dpf -išprogramuota. Šyla prastai. Salone šilta. Nelabai matau prasmės sukti galvą. Bet vis tiek užknisa tas faktas, kad pas vienus šyla, pas kitus ne...

Čia žinok pas tuos kitus ir ėda tik 5ltr, tai žinai... :smoke: :bedantis:

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #106: 2018 Sausio 16, 11:21:36 »
Pas mano 2,7 Tdi tas pats. egr, sklendes, dpf -išprogramuota. Šyla prastai. Salone šilta. Nelabai matau prasmės sukti galvą. Bet vis tiek užknisa tas faktas, kad pas vienus šyla, pas kitus ne...
Na as manau jei sunkiai pasiekiama darbine temperatura tai tikrai itakoja kuro sanaudas bei siaip visa variklio devejimasi,kadangi tepalai nepasiekia temperaturos kurioje geriausiai atliktu savo darba.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #107: 2018 Sausio 16, 11:29:11 »
Nu nesigilinau į jūsų tas diskucijas, bet pas tave tai aiškiai termostats grybauja, nesuprantu kur tu čia šaknų ieškai :D Mano ex BPP su tiesiu duslintuvu, bet EGR be sklendžių važiuojant mieste reikdavo apie 20min pasiekt darbinę nu arba apie 20km užmiesčio
ieskau saknu,nes pamenu kaip tik nupirkus masina buvo pakeistas termostatas(originalo alternatyva),sklendes su DPF buvo iskart pasalintos,tai pamenu greit susildavo ir prie -20,bet veliau pradejo sunketi tas silimas,kol galiausiai pakeiciau originalu temp davikli,termostata ir ausinimo skysti,toks jausmas,kad kazkur yra antrinis "termostatas" ir jis pradejo grybauti.Vien sako yra kiti ne,programose niekas neranda,todel ir bandau ieskot galu.Dar pastebejau per dvi ziemas,kad kai temp pakeli iki 90 ir laikai ja t.y. vazineji atrodo tuo paciu kuru is koloneles ir tom paciom salygom,bet pavyksta nuvaziuoti daugiau.Sanaudos subtilus dalykas cia,bet mano toks pastebejimas.

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #108: 2018 Sausio 16, 12:36:53 »
ieskau saknu,nes pamenu kaip tik nupirkus masina buvo pakeistas termostatas(originalo alternatyva),sklendes su DPF buvo iskart pasalintos,tai pamenu greit susildavo ir prie -20,bet veliau pradejo sunketi tas silimas,kol galiausiai pakeiciau originalu temp davikli,termostata ir ausinimo skysti,toks jausmas,kad kazkur yra antrinis "termostatas" ir jis pradejo grybauti.Vien sako yra kiti ne,programose niekas neranda,todel ir bandau ieskot galu.Dar pastebejau per dvi ziemas,kad kai temp pakeli iki 90 ir laikai ja t.y. vazineji atrodo tuo paciu kuru is koloneles ir tom paciom salygom,bet pavyksta nuvaziuoti daugiau.Sanaudos subtilus dalykas cia,bet mano toks pastebejimas.
o gal seniau tau veike El. pasildymas ir atrode, kad greit pasyla, o dabar pvz jis nebeveikia ir ieskai slieku ne ten ? :think:

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #109: 2018 Sausio 16, 14:09:17 »
o gal seniau tau veike El. pasildymas ir atrode, kad greit pasyla, o dabar pvz jis nebeveikia ir ieskai slieku ne ten ? :think:
tikrinau su vcds,veikia.

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #110: 2018 Sausio 16, 15:45:01 »
O pavarų dėžė nesiaušina antifryzu?

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #111: 2018 Sausio 16, 18:56:13 »
Dėžė irgi aušinasi žinoma, bet bendrai termostatas yra tik vienas. Pas FL 140kw yra ir EGR sistemoje. Keisk termostatą. Kuro taip suvalgo daugiau, bet užtai atkrenta visos nesamonės nuo tuo EGR ir kitų ekologijų. O dėl variklio dėvėjimosi, naudokit xado revitalizantą ir motorui nebus baisu nei šalti užkūrimai, nei važiavimas šaltu motoru.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #112: 2018 Sausio 17, 16:49:47 »
o gal seniau tau veike El. pasildymas ir atrode, kad greit pasyla, o dabar pvz jis nebeveikia ir ieskai slieku ne ten ? :think:
Dar turiu klausima,nuejus per mmi yra suplementary heater auto arba off.Nuejus per vcds i auto hvac ir susiradus auxilary heateri rodo,kad requestas duotas,bet bitai nesikeicia.Tikslesnis budas patikrinimui gal yra?

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #113: 2018 Sausio 17, 16:50:53 »
O pavarų dėžė nesiaušina antifryzu?
Termostatas mazasis slangoje buna automatinese dezese kiek zinau ir prie EGR.Bet mechaninei dezei 2.7 TDI 132kw tokio nera.

Neprisijungęs srotas24

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #114: 2018 Sausio 19, 09:29:17 »
1.9 TDi 66kw
šia savaites temperatųros
nespeja pakilt kol davažioja 65-70C
4km miestų 7km užmesčiu
Turejau problema su termostatų lb letai kylo, pakeičiau tai buvo kad jisai visa laika buvo atidarytas... čia buvo vasara tai poto kai pasikeičiau vasara buvo gerai greitei iki 90C keldavosi, bet žiema dbr nzn gal irvel sugedo arba del to kad deazelis  :-]

Neprisijungęs refas

  • Įrašai: 27
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #115: 2018 Sausio 19, 14:13:01 »
3.2 FSI Quattro Benzas , Vilnius. Kol nuo mados iki šeškinės poliklinikos 6 ryto nuvažiavau (6 min ~) iki 90 sušilus jau buvo :) Šiaip visad labai greitai sušyla.

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #116: 2018 Sausio 19, 14:38:46 »
3.2 FSI Quattro Benzas , Vilnius. Kol nuo mados iki šeškinės poliklinikos 6 ryto nuvažiavau (6 min ~) iki 90 sušilus jau buvo :) Šiaip visad labai greitai sušyla.
Tai labai greitai, mano ilgiau šyla benzas.

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #117: 2018 Sausio 19, 20:48:10 »
Šiandien, -1,5, iki 90 laipsnių per 27 minutes, t.y. 30 km. 2,7 tdi, multitronikas. Normalu? Kur bl... tas antras termostatas?...

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #118: 2018 Sausio 19, 23:56:23 »
Kažką radau. Gal ir pas 2,7 tas pats?
https://www.drive2.ru/l/8037944/

Ir dar - žmonės keičja po 2-3 kartus termostatus, kol pataiko ant gerai vekiančio. Gal ir pas mus reikia išsirinkti laimingą termostatą?
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Sausio 20, 10:10:09 sukūrė Audrius_ »

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #119: 2018 Sausio 20, 11:22:15 »
Jei skaitytum ką parašiau - neeiškotum sliekų užpakaly  :-] Rašiau kad yra bet tik pas FL! Keisk pagrindinį termostatą..

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #120: 2018 Sausio 20, 14:55:35 »
Atleisk, užsitesusi problema aptemdė protą:) Pasižiūrėjau- tikrai nėra.
Kokios firmos pirkti termostą, kad būtų didžiausia tikimybė būtų užsirauti ant gero?

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #121: 2018 Sausio 20, 16:52:13 »
Pirk tokį kur bus parašyta MADE in GERMANY ar kažkur kitur, o ne kaip būna parašyta tik Germany arba išvis nieko  :-] Ir nusipirkęs gali įmesti į puodą ir užvirint matysi ar ne brokuotas.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #122: 2018 Sausio 20, 20:48:41 »
Pakeiciau i originalu VW-Audi termostata,kadangi pries tai buvo mano idetas gates firmos tai galvojau jis prastas,tai ta originalu virinau,ties 85 kazkur atsidares buvo,bet man vistiek nesyla masina kaip ir rasiau virsui.

Neprisijungęs Audrius_

  • Įrašai: 267
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #123: 2018 Sausio 20, 21:02:01 »
Gal nepasisekė? Kaip ir man. Reikia keisti termostatus, kol pataikysi laimingą..

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kaip greitai jums susyla variklis?
« Atsakymas #124: 2018 Sausio 20, 21:13:40 »
Gal nepasisekė? Kaip ir man. Reikia keisti termostatus, kol pataikysi laimingą..
tai gi rasiau,kad tikrinau originalu termostata ir veikiantis idealiai tai toki ir idejau i masina.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30 Atsakymai
6909 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 24, 12:11:58
sukūrė Klaustukas
1 Atsakymai
1360 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gegužės 07, 10:42:01
sukūrė Joaquin
0 Atsakymai
717 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Balandžio 30, 09:28:42
sukūrė Bajoras