Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Elektros Skyrius  (Skaityta 154792 kartus)

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #50: 2014 Spalio 15, 22:46:42 »
skydelis pofig,per vagcoma tu matai butent daviklio parodymus skydeliui ir varikliui,daviklio,o ne rodykliu,taigi jei parodymai nesutampa daugiau nei 10 laipsniu-daviklis meluoja.
Aisku. Ok. Dekui uz informacija. Ryt reiks bandyt pasikeist.

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #51: 2014 Spalio 15, 22:50:35 »
Pas mane naujesnis, bet vdo, su magneti marelli ir kitų bėdų yra, sunku bus pririšti jei tektų, nes login kodą sunku nuskaityti.
Tai, kad nieko ten sudetingo kiek pasiskaiciau. Reikia tik vag commender'io. O tai tai pas tave VDO ir jis nesiskyre nuo marelli? Ta prasme ten irgi baltas apsvietimas ir visi tie patis davikliai (tepalo,tasolo, akumo ir t.t.)? Nes as kazkaip radau tema rusu forume (bet ten keite audi a4), tai ten zmogus visus diodus perlitavo ir laidus teko keist nes fiskes nesutapo. Nes jei ten tik reikia nuskaityt logina ir perrist raktus tai tada gal ne tiek ir sudetinga.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #52: 2014 Spalio 15, 22:51:39 »
Taip baltas, pas mane c5 2003 metų.
Vag commanderis nepadės, nes pas tave greičiausiai jau immo 3 ;)

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #53: 2014 Spalio 15, 22:55:35 »
Taip baltas, pas mane c5 2003 metų.
Vag commanderis nepadės, nes pas tave greičiausiai jau immo 3 ;)

Na pas mane irgi 2003.05 men. Nesidomejau kelintas immo. Na pabandysiu iskarto pasikeist davikli, jei tai pades tada puiku, jei ne tada studijuosim skydelius ir kaip juos keist :D. Bendram isprusimui nepakenks.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #54: 2014 Spalio 16, 09:12:23 »
Na pas mane irgi 2003.05 men. Nesidomejau kelintas immo. Na pabandysiu iskarto pasikeist davikli, jei tai pades tada puiku, jei ne tada studijuosim skydelius ir kaip juos keist :D. Bendram isprusimui nepakenks.

Bendram išprusimui gali ir variklį pakeisti :-) Aiškiai tau parašė, keisk daviklį, jo parodymai neatitinka , o tu prie skydelio kabinėjies.

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #55: 2014 Spalio 16, 09:43:31 »
Bendram išprusimui gali ir variklį pakeisti :-) Aiškiai tau parašė, keisk daviklį, jo parodymai neatitinka , o tu prie skydelio kabinėjies.
Tai as keisiu, keisiu :). Cia kaip sako rusai "mysli v slux" :goodboy:

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #56: 2014 Spalio 16, 14:33:34 »
pirmam poste rase zmogus apie sedyniu keitima ir bago jungima, tik neparasyta ar pas ji pries tai bagas buvo ar ne...
tad paklausiu, pas mane bagu nera o salone kuri noriu deti yra, nekils problemu? ten tuos bagus jungti kur nors ar ne? ir ar isvis ten jie gali pasijungti?
paskui antras klausimas, BC pasijungti uztenka tik skydelio ir rankeneles?
trecias butu autopilota pasijungti ko reikia? rankeneles ir...? :)
viskas is auti geresniu metu :) nzn gali buti kad FACELIFTAS dar ju neskiriu :D nu bet jeigu bagai yra tai tikriausiai kad, nes jau skydelis su ziedais
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 16, 14:38:14 sukūrė valukonis »

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #57: 2014 Spalio 16, 14:55:03 »
pirmam poste rase zmogus apie sedyniu keitima ir bago jungima, tik neparasyta ar pas ji pries tai bagas buvo ar ne...
tad paklausiu, pas mane bagu nera o salone kuri noriu deti yra, nekils problemu? ten tuos bagus jungti kur nors ar ne? ir ar isvis ten jie gali pasijungti?
paskui antras klausimas, BC pasijungti uztenka tik skydelio ir rankeneles?
trecias butu autopilota pasijungti ko reikia? rankeneles ir...? :)
viskas is auti geresniu metu :) nzn gali buti kad FACELIFTAS dar ju neskiriu :D nu bet jeigu bagai yra tai tikriausiai kad, nes jau skydelis su ziedais
Ziedus tai galima is kitaicu nusipirkt :D . Koksai apsvietimas skydelio? Jei baltas tai fl. Ir siaip FL nuo 2002 metu ejo kiek zinau.
BC pajungimui reikia pervest laidus is ecu i tavo nauja skydeli, nebent ten jau yra BC fiske. Bet jei pats pajungt noresi tai ten daug darbo  :think: . As tai senaijai savo A4 taip ir nedrysau pajungt.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 16, 14:57:16 sukūrė thoughtful »

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #58: 2014 Spalio 16, 16:29:08 »
pochim man tie ziedai, as BC noriu :) o kaip del sedyniu? kokios spalvos BC fyske?

Neprisijungęs X-uliganas

  • Įrašai: 121
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #59: 2014 Spalio 16, 21:27:17 »
Nebutinai facelift skydelis, jei baltas apsvietimas, pas mane A6 99m.9men ir baltas apsvietimas.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #60: 2014 Spalio 16, 21:43:40 »
Baltas apšvietimas tik pas FL buvo, tad jei pas tave įdėjo buvęs savininkas nereiškia, kad pas visas pre FL buvo ;)

Neprisijungęs X-uliganas

  • Įrašai: 121
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #61: 2014 Spalio 16, 23:22:16 »
Nezinojau reiskia.. O skaitmeninis laikrodis tai atsirado nuo 99m? Na vadinas pasiseke, nes nelabai man ta raudona spalva, tiksliau atsibodusi, nes visose senesnese audi raudonai sviecia.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #62: 2014 Spalio 16, 23:26:28 »
pirmam poste rase zmogus apie sedyniu keitima ir bago jungima, tik neparasyta ar pas ji pries tai bagas buvo ar ne...
tad paklausiu, pas mane bagu nera o salone kuri noriu deti yra, nekils problemu? ten tuos bagus jungti kur nors ar ne? ir ar isvis ten jie gali pasijungti?
paskui antras klausimas, BC pasijungti uztenka tik skydelio ir rankeneles?
trecias butu autopilota pasijungti ko reikia? rankeneles ir...? :)
viskas is auti geresniu metu :) nzn gali buti kad FACELIFTAS dar ju neskiriu :D nu bet jeigu bagai yra tai tikriausiai kad, nes jau skydelis su ziedais
\

Jeigu air bagu nebuvo, tai niekur ir nepajungsi, jeigu toks noras yra, pasikeisi blokeli dadesi soninio smugio daviklius ir turesi veikiancius sedynese.

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #63: 2014 Spalio 17, 08:47:44 »
Reik ir man pagalbos. Isigijau neseniai as a6 FL. Beda tokia, kad kartais vaziuojant temperatura pakyla iki 110C, kartais staiga nusimeta iki 90. Nueinu per VAG-COM i skydelio skilti rodo coolant temp. 118-115. Nueinu i variklio skiriu, ten G62 daviklis (coolant temp.) rodo ~83 (irgi keistoka, nes masina turetu isilt daugiau). Tai gaunas, kad skydelis gribauja? Padarau output test, tai viskas kaip ir veikia. Rodykles suvaiksto graziai. Kas cia gali but?


Siandien po darbo vaziuoju, masina gal 5min padirbo ir ziuriu temperatura pakylo iki 90. Nesamone mano manymu. Ar cia man temperaturos davikli pasikeist?

Jei kalbant apie sita beda. Pasikeiciau vakar davykli - kolkas viskas ok. Vakare tikrinau ka rodo VAG'as. Temperaturos sutampa. Skydelyje rodo 90. Problema skelbiu isspresta (y) . Dekui T-max uz patarimus.

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #64: 2014 Spalio 17, 09:53:42 »
\

Jeigu air bagu nebuvo, tai niekur ir nepajungsi, jeigu toks noras yra, pasikeisi blokeli dadesi soninio smugio daviklius ir turesi veikiancius sedynese.
dekui va tokiu atsakymu ir laukiu (y) konkretus, ir trumpi.

o kaip del to BC daug reikalu ji pajungti ir kokios spalvos fyske BC? o gal imanoma isimti BC kaip kad senuose modeliuose? :)

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #65: 2014 Spalio 18, 12:13:24 »
Jei kalbant apie sita beda. Pasikeiciau vakar davykli - kolkas viskas ok. Vakare tikrinau ka rodo VAG'as. Temperaturos sutampa. Skydelyje rodo 90. Problema skelbiu isspresta (y) . Dekui T-max uz patarimus.
Problema ir vel islindo. Dabar uzklya kartai net iki 120c ir skydelyje rekia kad varyklis kaista. Engine skyltyje temperatura rodo 90 C, Instruments skyltyje rodo 120 C. Ka patarsit? Davyklis pirktas pats brangiausias esamas parduotuveje, kodas 530258KW.

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #66: 2014 Spalio 18, 14:57:58 »
As per sias dvi savaites pakeiciau 5 ar 6 tokius daviklius Vag`am,visi pirkti po 14 litu,jauciu laikys jie menesi maksimum,bet cia ne mano problema,ka perekupai atveze,ta sudejau,bet pagal kaina turetu but konkretus meslas :-),gal netycia ir tu sau toki nupirkai,tik su keliu simtu proc.uzkelta kaina :think:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #67: 2014 Spalio 18, 15:30:09 »
Lieka viena, merki davikli i kaitinama vandeni  su termometru ir matuoji daviklio varza, bus viskas aisku kas kaltas.

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #68: 2014 Spalio 18, 15:35:08 »
As per sias dvi savaites pakeiciau 5 ar 6 tokius daviklius Vag`am,visi pirkti po 14 litu,jauciu laikys jie menesi maksimum,bet cia ne mano problema,ka perekupai atveze,ta sudejau,bet pagal kaina turetu but konkretus meslas :-) ,gal netycia ir tu sau toki nupirkai,tik su keliu simtu proc.uzkelta kaina :think:
Labai abejoju. Nes tos pacios firmos daviklis senoje mano audi a4 stovejo kaip originalas. Kuo toliau tuo labiau man atrodo, kad knisa cia prota skydelis. Labai jau daug panasiu nusiskundimu. Zmones ir termostatus kaitaliojo, ir daviklius, ir antifrizus ir buvo taspats. Beje kazko as abejoju ir degalu parodymais. Buvo bake 72l benzo (VAG-COM parodymai), pravaziavau 65km ir rodo jau 58l. Tai gaunas ant 65km ryje 14l benzo? :think: . Ir vienas is apsvietimu diodu tai dega tai nedega.

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #69: 2014 Spalio 18, 17:44:30 »
ziurek ant palanges salia atsuktuvo,dezute daviklio ne tokia? cia eilinis daviklio keitimas su siurblio pagalba,vakumuoju kad skystis nebegtu istraukus davikli.


Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #70: 2014 Spalio 18, 21:35:26 »
ziurek ant palanges salia atsuktuvo,dezute daviklio ne tokia? cia eilinis daviklio keitimas su siurblio pagalba,vakumuoju kad skystis nebegtu istraukus davikli.



 pats keiciau ta davikli, kam ten ka vakumuot ? bakelio probkes tik atsukt nereikia ir niekas ten nebega, o jei ir isbega 10mg. tai manau tikrai nesiskaito..o su siurbliu kazkoks anonizmas cia jau .. :)

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #71: 2014 Spalio 18, 21:42:46 »
tau anonizmas,o man malonu masina atiduot sausa,kiekvienam savo.


p.s. ir trinam cituojant foto nuorodas,nes vienas ideda,paskui kiti kaip uodegos is paskos ta pacia foto velka per visa puslapi,turetu eit ispejimai uz toki forumo siukslinima.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 18, 21:51:22 sukūrė T-max »

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #72: 2014 Spalio 18, 22:11:35 »
Retai kas taip dailiai dirba  (y) daugumai ten ar sen antifrizo biski, ar kitu skysciu dzin.. O zmogui kuris priziuri masina tai peilis.

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #73: 2014 Spalio 19, 10:07:59 »
ziurek ant palanges salia atsuktuvo,dezute daviklio ne tokia? cia eilinis daviklio keitimas su siurblio pagalba,vakumuoju kad skystis nebegtu istraukus davikli.
Ne tokia.

« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 22, 08:00:36 sukūrė thoughtful »

Neprisijungęs thoughtful

  • Įrašai: 425
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros Skyrius
« Atsakymas #74: 2014 Spalio 22, 08:00:46 »
Pasikrapsciau vakar vakare prie savo skydelio. Nupirkau donorini angla. Pakeiciau motoriuka, ijungiau diegima pazziuret ar streltes vaiksto ir pamaciau kad temperaturos strelyte pradejo kilti . Paspaudziau biski su pirstais visa plokste ir temperatura pradejo kristi, vag comas instruments skiltyje irgi rode tai 52 tai 100 C. Zodziu verdiktas - uzsigliucines skydelis, gal kokiu kontaktu nera ar dar kas nors. Taigi planuoju keistis skydeli i VDO. Gal turit kokiu patarimu kaip issitraukt MM PIN koda? Nesinori pirkti laido kuris man nepades. Planavau pirktis vag commanderi.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Elektros skyrius

Pradėjo doonis « 1 2 ... 70 71 » V8

1752 Atsakymai
284588 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Liepos 19, 02:23:24
sukūrė Lucifer
Elektros Skyrius

Pradėjo Gabriel « 1 2 ... 55 56 » Audi C4

1394 Atsakymai
252754 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Kovo 27, 23:22:47
sukūrė mariussssssssssss
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus