Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6c5 1997-2004m vairo keitimas iš dešinės į kairę "nuo-iki"  (Skaityta 94343 kartus)

Neprisijungęs Nramsas

  • Įrašai: 540
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
sedanų tiesiog nemėgstu,todėl net nežiūriu parduodamų ff

Teisingas skonis ;)

Neprisijungęs Teisingas

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Graziai man toks vienodu masinu burys atrodo per kokias vestuves viena po kitos kai lekia :))

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
aha,o jei žiemą per pusnis,tada tos 3 stringa,o seniausia nuropoja be problemų (h)  :)



Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kaip pas audziu zylu garazas tai pas tomashoka c5'tu garazas :DD

Neprisijungęs Teisingas

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
desiniausia mano audes kopija :o :D

Neprisijungęs Dmitrij001

  • Įrašai: 777
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
aha,o jei žiemą per pusnis,tada tos 3 stringa,o seniausia nuropoja be problemų (h)  :)




sidabras irgi buves anglas? :V

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį

Neprisijungęs aloha

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
matos kad rankos teisingos pas zmogu  (h)

Neprisijungęs regas

  • 1 įspėjimas
  • Įrašai: 409
    • Žiūrėti profilį
nu pasiziurejau rimtai technikineme parasyta kilmes salis  :V bet juk galima masina parduoti be tech apziuros ir nesuzinosi kol pats neprasivarysi o beto nemanau kad kas skaito ta technikinio lapa :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kilmės šalis? ką ji pasakys? kad audi UK pagaminta? Ar tikrai UK gamykla yra? :D
http://www.audi.com/com/brand/en/company/production_plants.html

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
abi perdarytos jau parduotos ;),naujesnė parduota net su UK dokumentais,o senesnė su LT dokais parduota pasakius kad čia yra buvęs anglas ir tie kas nupirko abi ragina greičiau ir trečią perdaryti,ir abiems pirkėjams gan smulkiai paaiškinau kaip galima atpažint perdarytą anglą,net jei perdaryta gan gerai (y)

dėl kilmės šalies,ten mano manymu atsiranda užrašas kurioje šalyje pirmą kartą užregistruota mašina,nes turiu Toyota,kurios TA lape kilmės šalis-Latvija,aš tą Toyotą iš Latvijos ir nupirkau,o gamyklos ten tikrai nėra,bet nauja ji parduota būten ten.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Gegužės 02, 19:24:33 sukūrė Tomashokas »

Neprisijungęs Arnulis

  • Įrašai: 383
    • Žiūrėti profilį
abi perdarytos jau parduotos ;),naujesnė parduota net su UK dokumentais,o senesnė su LT dokais parduota pasakius kad čia yra buvęs anglas ir tie kas nupirko abi ragina greičiau ir trečią perdaryti,ir abiems pirkėjams gan smulkiai paaiškinau kaip galima atpažint perdarytą anglą,net jei perdaryta gan gerai (y)

dėl kilmės šalies,ten mano manymu atsiranda užrašas kurioje šalyje pirmą kartą užregistruota mašina,nes turiu Toyota,kurios TA lape kilmės šalis-Latvija,aš tą Toyotą iš Latvijos ir nupirkau,o gamyklos ten tikrai nėra,bet nauja ji parduota būten ten.
Bet idomu kodel pats nepasilieki sau, viska taip kruopsciai perdarinedamas? Masinos tikrai tvarkingai atrodo. Gal vis delto tas jausmas kad ji yra perdaryta neramina?  ar lieka kokiu nors bug'u po viso darbo?

Neprisijungęs regas

  • 1 įspėjimas
  • Įrašai: 409
    • Žiūrėti profilį
turbut suprantama kodel pardave aisku kad del pinigu juk nepersidarys 20 masinu ir visu nepasiliks  :D bent jau mano toke nuomone  ;) jai nepaslaptis kiek pliuso nuo vienos  :)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
kodėl parduota jau rašiau,5 metus jau važiuoju su ta pačia C4-Q,kai žiemos lengvesnės ji pranašumų neturi,bet po paskutinės ... ji man vėl  :H,nors ir limoną praėjus,ir tos C5 geriau važiuoja tik ant kokia 10proc. ir tai vargu ar tiek tempia,čia aišku kiekvieno asmeniniai pojūčiai,bet mokėt už ją 2 ar 3 kartus daugiau nei už mano senają nematau logikos,nors vieno anglo savikaina turbūt buvo mažesnė nei dabar gaučiau už C4 :)

o perdarymai tiesiog ne bizniui,yra laiko + įdomu,čia labiau kaip hobis,tiesa,savam anglą parduočiau tik tuo atveju jei jis būtų matęs visus perdarymo niuansus,nes kitaip žinau kaip būna,suges kas nors ir visos strėlės sueis kad tai perdarytas anglas,čia tas pats kad jei kažkur rūdys išlindo tai iškart rėkiama kad buvo daužta... :-] 

bizniui anglams reikia vairus ne perdėjinėt,o PERMETINËT,t.y. per savaitę-pusantros,tada biznis,darant kaip aš-minusas.

mano manymu normaliai perdaryta niekuo nesiskiria nuo neperdarytos,na yra ten pervirinta pertvara,bet kai paskui visos absoliučiai detalės sudėtos į  joms skirtas vietas be jokių perdarymų tai kame problema?

Neprisijungęs mikenzo

  • Įrašai: 59
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Saunuolis viskas cia labai graziai atrodo  :) o, kas bijo Anglo,tegu neperka.Zmones kurie dirba is to, padaro per 3 savaites,tik neaisku kokia kobybe,tad darantis sau patarciau is anksto zinoti kam atiduodi masina  :D uz poros savaiciu iskeliauja is Uk a6 2004. 1.9 tdi 130 bhp sport. Ziuresim,kaip viska sutvarkis perkelinejant vaira  :)

Neprisijungęs Dmitrij001

  • Įrašai: 777
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kaip cia biznis ejna? ))) permete mums vaira sharanui, nzn liktais sake gerai padare ziuresim :)


o del v6 dizelio tiesa pasakes  :D

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Посколько новые таможенные пошлины закрыли РБ на ввоз ТС думаю и переделка праворульных в нашей стране по немножко заканчивается,так как основной рынок сбыта переделок была иммено РБ.И эта тема уже потеряла свой интерес,а при том что и фотки отчёта были удалены думаю самое время удалить и саму тему.

На последок покажу что иногда приходится и до токой степени разобрать авто  чтобы после переделки небыло стыдно хозяйну в глаза смотреть...


Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
temos autoriaus prasymu temai spyna

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
1954 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugsėjo 16, 21:31:54
sukūrė tomasas100
24 Atsakymai
6453 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Vasario 11, 12:26:12
sukūrė Ramaskinas
0 Atsakymai
933 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gegužės 30, 23:05:46
sukūrė MMTera