Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kaip nuimti airbag'a nuo vairo, kai nuzystas varztas  (Skaityta 3374 kartus)

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gera vakara  :) Gal kas turit patarimu, kaip nuo a6 c4 originalaus vairo nuimti airbag'a (http://www.idua.co.uk/pictures/audi/cruise_042.jpg), kai vienas airbag'o tvirtinimo varztas prasuktas... Varztas turetu atsisukti su T30 (http://www.idua.co.uk/pictures/audi/cruise_043.jpg), taciau dabar jau nebeatsisuka, nes galvutes vidurys nužystas :) Tai vat kaip cia dabar butu protingiau pasielgti ir iveikt sita varzta nenupjovus viso vairo :D. Kolkas mano sugalvoti variantai nedaug suteikia vilciu:)
Igrezt ir panaudot  extraktoriu biskuti sudetinga kai toks priejimas ir matomumas...
Kitas variantas kiek sugalvojau tai per tarpa tarp vairo ir airbag prakist gelezies pjuklelio asmenis ir bandyt varzto galvute nuojaut (ale irgi ten sudetinga nes labai tiksliai nupjaut reikia ties galvutes pabaiga)...
Dar aisku galima 00:00 val. vietoj sampano issaut airbag'a, ir pabandyt prisikast prie pagrindines verzles, kuri laiko visa vaira ir nuimt visa vaira :)
Gal kas buvo panasioj situacijoje ir galetu pasidalinti isminti kaip ta atlikti...

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
as su sesiakampiu sukau ir nebuvo bedu,nors sunkiai atsileido  :)

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as su sesiakampiu sukau ir nebuvo bedu,nors sunkiai atsileido  :)

Tai vat kad as irgi su 6kampiu sukau, pries tai kitai A6 sunkiai bet atsisuko, o sitai vienas rakta neatlaike (susisuko kaip koks saldainio popieriukas :) ), pasiimiau stipresni, tai nebeatlaike varztas  :)

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
reikejo is karto su geru raktu,nes jei pries tai prasukai su blogu tai taip ir gavosi  :V man pasirode kad su zvaigzdute sukai  :V

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pamegink ikalti didesni biski rakta ir tada sukti

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
reikejo is karto su geru raktu,nes jei pries tai prasukai su blogu tai taip ir gavosi  :V man pasirode kad su zvaigzdute sukai  :V

Na tas blogesnis tai pats rakto korpusas susisuko, o galas, kuris susikisa i galvute tai sveikas grazus buvo. Pries tai as su tuo paciu raktu nuo kitos c4 nuemiau airbaga, tai su tuo paciu ir pas save pradzioje bandziau. Ale kai sitas sulinko, tuomet atradau kita rakta, pasirodo stipresni :) Joa cia teoriskai su T30 zvaigzdute reikejo sukti, va cia gal ir buvo mano klaida, bet kadangi zvaigzdutes neturejau ir pries tai su sesiakampiu atsukes buvau, tai kazkaip ir surizikavau :) Nepasiteisino.

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pamegink ikalti didesni biski rakta ir tada sukti

Reiks pabandyti sita varianta, o kazin su sesiakampiu ar vistik zvaigzdute geriau? Nors jauciu su abiems teks isbandyti.

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
bandyk kieta zvaigzde ikalt, jo daugiau astriu krasteliu turi nei sesiakampis, linkiu kad pasisektu, nes kitaip ten nekazka, su drele neprieisi ar pan.  (-)

Neprisijungęs vaicius1

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
bandyk kalti gera paprasta sesiu kampu zvaigzde o jei nepades bandyk kalti vos didesne daugiakampe zvaigzde :)

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Reiks bandyt ryt susiveikti rimtesniu irankiu ir isbandyt kalimo buda. Bus gera treniruote  :) Jei pasiseks, toliau eileje laukia dar ir mano 156 alfa tokia pacia beda, tik ten tepalu nuleidimo varztas prasuktas :) Jau man fobija tokio tipo varztus atsukineti :D

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
alfa tai nudazyt zaliai ir stumt i pruda kol dar neuzsales vanduo  :-]

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
alfa tai nudazyt zaliai ir stumt i pruda kol dar neuzsales vanduo  :-]

Sitas geras  ;) Bet jei rimtai tai po 5 metu alfos ekploatavimo nieko bloga pries ja neturiu, neskaitant priekines vaziuokles, kuri tikrai nepritaikyta lietuvos keliams kaip ir a4,a6,a8 (ci atu su aliumininem vaziuokles detalemis)  :)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Reiks bandyt ryt susiveikti rimtesniu irankiu ir isbandyt kalimo buda. Bus gera treniruote  :) Jei pasiseks, toliau eileje laukia dar ir mano 156 alfa tokia pacia beda, tik ten tepalu nuleidimo varztas prasuktas :) Jau man fobija tokio tipo varztus atsukineti :D
tepalo varzta man tvarke servize uzvirino tokia verzle ant varzto kad atsisuktu su 32galva kainavo 15 litu ,patarimas kaledoms pasidovanot rimtesnius yrankius  :) kazkada ir as nieko nepasidarydavau turedamas kruva yrankiu kurie skirti tik smulkiems darbams atsidejau viena diena nusipirkau rimtu yrankiu viska pasidarau pats , jei tureum maza suktuka su geru grazteliu nugreztum ta varsteli oro pagalves

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Reiks bandyt ryt susiveikti rimtesniu irankiu ir isbandyt kalimo buda. Bus gera treniruote  :) Jei pasiseks, toliau eileje laukia dar ir mano 156 alfa tokia pacia beda, tik ten tepalu nuleidimo varztas prasuktas :) Jau man fobija tokio tipo varztus atsukineti :D
tepalo varzta man tvarke servize uzvirino tokia verzle ant varzto kad atsisuktu su 32galva kainavo 15 litu ,patarimas kaledoms pasidovanot rimtesnius yrankius  :) kazkada ir as nieko nepasidarydavau turedamas kruva yrankiu kurie skirti tik smulkiems darbams atsidejau viena diena nusipirkau rimtu yrankiu viska pasidarau pats , jei tureum maza suktuka su geru grazteliu nugreztum ta varsteli oro pagalves

Man irgi sita mintis buvo kilus del karterio varzto :) O del irankiu pilnai sutinku. Turiu as gan neblogu force irankiu komplekta (daug darbu atlikta, tikrai ne kart nepavede iki kol neprasukau karterio varzto, na bet jau nujauciau kad taip bus ), bet kad prie airbag varzto prieiti, tai tame komplete nera tokiu siauru antgaliu, kad tilptu pro vaire esancias skyles prakisti. Vat reiktu geru 6-kampiu ir zvaigzduciu komplektus nusipirkti, kai toks prastas priejimas su standartiniais komplekto irankiais.

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sesekampis tas airbag varztui seniuose pirkau atrodo 6litai vienas raso usa gamyba ,kad tvirtas tai jauciasi jokio nusisukimo nebuvo ,uz tuos pacius 6litus gali kinietisku rinkini nusipirkt ,bet tas kinietis  pasukus airbaga kaip molis pats nusizindzia ir sugadina varsteli :[

Neprisijungęs vts

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
paimk mažą drelę ir gražtą , jei gerai pamenu 6 mm, kuris tiktų pagal varžto žvaigždutės diametrą, pasuk vairą taip ,kad prasuktas varžtas būtų apačioj , vairą kiek tik gali ištrauk į viršų ir palenk žemyn, įstatyk grąžtą įžvaigždutės vietą ir gręžk kol pragręši varžto galvutę  varžtas gan lengvai gręžiasi, nesibaimink jei grąžtas bus šiek tiek ne statmenai varžto.  Pačiam teko susidurt su šia problema, tai būtent taip pavyko išsisukt.  Kaldamas tu ten tik viską sulankstysi, ten tik skardelės laiko .  Sėkmės...

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
paimk mažą drelę ir gražtą , jei gerai pamenu 6 mm, kuris tiktų pagal varžto žvaigždutės diametrą, pasuk vairą taip ,kad prasuktas varžtas būtų apačioj , vairą kiek tik gali ištrauk į viršų ir palenk žemyn, įstatyk grąžtą įžvaigždutės vietą ir gręžk kol pragręši varžto galvutę  varžtas gan lengvai gręžiasi, nesibaimink jei grąžtas bus šiek tiek ne statmenai varžto.  Pačiam teko susidurt su šia problema, tai būtent taip pavyko išsisukt.  Kaldamas tu ten tik viską sulankstysi, ten tik skardelės laiko .  Sėkmės...

Sveikas, norejau dar biskuti  pasitikslint... Su dreles graztu pragrezi galvute, o kas toliau? naudot extraktoriu varztui issukt ar kazka kita daryt?  ;)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pragrezus juk nusikels nusikeles issisuksi galvute ir laiko paduska

Neprisijungęs vts

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
pergręžus  varžto galvutę viskas nusiima, juk toliau varžto diametras toks kaip skylės skardoj ir grąžto. Nuėmus man tas likęs varžto galas išsisuko suėmus pirštais

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pergręžus  varžto galvutę viskas nusiima, juk toliau varžto diametras toks kaip skylės skardoj ir grąžto. Nuėmus man tas likęs varžto galas išsisuko suėmus pirštais

A viskas aisku. O tu paskui vel ta pati airbag ant to paties vairo dejai tik su nauju varztu ar kitoki vaira/airbag dejai?

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
paimk mažą drelę ir gražtą , jei gerai pamenu 6 mm, kuris tiktų pagal varžto žvaigždutės diametrą, pasuk vairą taip ,kad prasuktas varžtas būtų apačioj , vairą kiek tik gali ištrauk į viršų ir palenk žemyn, įstatyk grąžtą įžvaigždutės vietą ir gręžk kol pragręši varžto galvutę  varžtas gan lengvai gręžiasi, nesibaimink jei grąžtas bus šiek tiek ne statmenai varžto.  Pačiam teko susidurt su šia problema, tai būtent taip pavyko išsisukt.  Kaldamas tu ten tik viską sulankstysi, ten tik skardelės laiko .  Sėkmės...
viskas tesingai pasakyta. Kalti nelabai ten ir kieta atrama yra, viskas judes, amortizuos. Tik grezimas pades.

Neprisijungęs vts

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
Keičiau posukio rankenėlę iš paprastos į su autopilotu

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Keičiau posukio rankenėlę iš paprastos į su autopilotu

Likimo broliai :) Tai nauja varzta panasu dejai toj vietoj vietoj senojo? Ar tik vienu prisukai? :)

Neprisijungęs vts

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
dėjau naują varžtą, su šešiakampiu viduj, tik neradau tinkamo, jis ten bišky special, tai teko tinkamą šaibą uždėt ant varžto ir priklijuot prie galvutės, išardęs suprasi apie ką kalbu

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
dėjau naują varžtą, su šešiakampiu viduj, tik neradau tinkamo, jis ten bišky special, tai teko tinkamą šaibą uždėt ant varžto ir priklijuot prie galvutės, išardęs suprasi apie ką kalbu

Turiu kita toki pat vaira po ranka nuimta, tai susidariau jau vaizda kas vidui dedasi :) Dekui uz info.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
1805 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gruodžio 03, 22:27:55
sukūrė Fanboy
5 Atsakymai
1143 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 08, 14:31:13
sukūrė Xplode
0 Atsakymai
6557 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Birželio 04, 20:18:40
sukūrė mkka