Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: c4 2.5 tdi 85kw klausimas del vakumo zarneliu  (Skaityta 1745 kartus)

Neprisijungęs vilkaas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
c4 2.5 tdi 85kw klausimas del vakumo zarneliu
« Topic Start: 2012 Lapkričio 28, 17:53:19 »
taigi uz ka atsakingos zarneles apvestos raudonai melinai ir zaliai. variklis kuresi gerai trauke manau ir gerai,bet vakumu atjungtu kaip ir neturetu buti,taigi pries mane masinos savininkas juos del kazkokiu priezasciu atjunginejo,o as vel noreciau sujungineti.

http://img831.imageshack.us/img831/8811/img20121128141738.jpg
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Lapkričio 28, 17:55:24 sukūrė vilkaas »

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pas tave cia kiek matau truksta tos vakum odezutes i kuria jungiasi berods 2 vamzdeliai, speju atjunge ir ismete delto kad uzgesinus zyzia ta dezute kokia minute  (H-)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O cia ne vadinama vakumo laikymo kriause turi stoveti? Dazniausiai zalios spalvos bumbulas :)

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Va kas pas mane yra




Kartu su slashu parasem visa teisybe  :-] bet tai blemba meistras geras buves, nukapot nagus tokiam  :facepalm: :facepalm: :facepalm: ir garantuoju ismete viska delto kad buvo tas zirzimas uzgesinus, tam zirzimui panaikint tereikia viena slangute uzglusit, kitu variantu nezinau, nes detales jau bandem sukeitinet - nepadeda.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Lapkričio 29, 12:16:54 sukūrė Vitalis »

Neprisijungęs vilkaas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
ir prie oro srauto matuoklio pas mane kazko truksta,na reike susitvarkyti,nes jei audi inzinieriai idejo vadinasi turi buti
http://img7.imageshack.us/img7/6719/img20121128141757.jpg
nuotraukoje matosi kad truksta,idomu butu suzinoti uz ka tas vakumas atsakingas,gal kas zino?

Neprisijungęs vilkaas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
paziurejus i tavo foto itariu kad tau zizia ne vakumo pusle,o tas daiktas prie oro srauto matuokles,vakar ieskojau vakumo kokiu nors schemu bet nieko neradau,gal kas pas save kompe panasaus ka nors turi? aisku geras budas stoti prie tokios pat audes.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Lapkričio 29, 13:59:50 sukūrė vilkaas »

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Man va sitas va zirzia kai atsala orai  (H-) atjungus apatine slangute ir i ja isukus varzta zirzimas dingsta .. Cia viskas surista su stabdziu sistema, per ja eina oras , ta plastikine slangute jungiasi apacioj beros kazkur prie interculerio

« Paskutinį kartą keitė: 2012 Lapkričio 29, 14:05:51 sukūrė Vitalis »

Neprisijungęs vilkaas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
aisku,sakau kad jei variklis neuzvestas,tai stabziu praktiskai nerasta,buksiruojamas nenoreciau buti :), o tau uzglusinus ta vakuma su neuzvestu varikliu stabdziai veikia? na pas mane tai oi reike jegos masina vietoj nulaikyti. o apie kure tu cia juoda vamzdeli zalei apvesta kalbi kad i interkuleri nueina? nes jis prijungtas prie vienos is triju zarnu iseinanciu is variklio galvutes dangtelio ir jis kelia vakuma.

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pas mane foto matosi, kad ta ilga plastikine nueina uz sparno zemyn ,dabar nebepamenu, bet berods apacioj irgi stovi kazkoks voztuvelis i kuri ji jungiasi, tepalus keiciau ziurejau, gaila foto nepadariau  :facepalm: ... o jei uzglusinu niekas nesikeicia, tiek kad nezirzia, bet man tas zirzimas nemaiso, tai taip ir vazineju :D Susirink viska i kruva, manau susitvarkys ir stabdziai tau... Bet geras savininkas turejo tavo masina, ne kad uzlusint, ok ne viena, kad ir visas, bet dar ir numete visus proborus su kuriais slangutes susijusios  :bedantis: ziauru kokiu meistru buna

Neprisijungęs vilkaas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na aciu tau uz pagalba,bet visvien reiks kazkaip atgal viska surinkti,bendradarbis tokia pat turi tai reiks pas ji pasiziureti.

Neprisijungęs sobis

  • Įrašai: 418
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
pas mane ju nera isvis  tu vakumu viskas kuo pujkiausia  ir trauka gera ir jokio dumo  uzmynus. o stabdziai kaip stabdziai neuzkurtoj masinoj pirma kart girdziu toki dalyka  kad del tos pusles stabdziai prasteja...  o turejau tokia pat  su visais tas vakumais,trauka  mazesne ir   pypke gera  budavo kaip uzmyndavau  :-)

Neprisijungęs vilkaas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na nezinau ar del vakumu,bet ziauriai prasti stabziai neuzkurus,be to jei is gamyklos isriedejo su jais tai reikalingi vadinasi kazkam,pas mane ir gerai vaziuoja.

Neprisijungęs sobis

  • Įrašai: 418
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
isvis tie vakumai oro filtras tas su  tais dacykais   nieko jie neduoda  buvau ir is 103kw keites isvis isemes buvau jokios reakcijos kaip vazevo taip vazevo kam jie ten stovi  :think:

Neprisijungęs ekologas

  • Įrašai: 158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Pas mane foto matosi, kad ta ilga plastikine nueina uz sparno zemyn ,dabar nebepamenu, bet berods apacioj irgi stovi kazkoks voztuvelis i kuri ji jungiasi, tepalus keiciau ziurejau, gaila foto nepadariau  :facepalm: ... o jei uzglusinu niekas nesikeicia, tiek kad nezirzia, bet man tas zirzimas nemaiso, tai taip ir vazineju :D Susirink viska i kruva, manau susitvarkys ir stabdziai tau... Bet geras savininkas turejo tavo masina, ne kad uzlusint, ok ne viena, kad ir visas, bet dar ir numete visus proborus su kuriais slangutes susijusios  :bedantis: ziauru kokiu meistru buna
Ta plastmasinė eina į interkulerio apačia, o pasijungia prie tepalo atskyrejo.

Neprisijungęs ekologas

  • Įrašai: 158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
na nezinau ar del vakumu,bet ziauriai prasti stabziai neuzkurus,be to jei is gamyklos isriedejo su jais tai reikalingi vadinasi kazkam,pas mane ir gerai vaziuoja.

neužkurus visada stabdžiai bus žiaurūs (pedalas kietas) nes vakuumo tai niekas nesudaro. 

Neprisijungęs vilkaas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na as liginau pagal bmw nes pries tai turetos 3 auto buvo bmw,tai stabziais tikrai nesiskundziau.

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
isvis tie vakumai oro filtras tas su  tais dacykais   nieko jie neduoda  buvau ir is 103kw keites isvis isemes buvau jokios reakcijos kaip vazevo taip vazevo kam jie ten stovi  :think:


geras mastymas  :bedantis: :bedantis: :bedantis: :bedantis: :D   :facepalm: :facepalm:

Neprisijungęs gabanaluw

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Citata iš: Vitalis  Lapkričio 29, 2012, 15:59:27
Pas mane foto matosi, kad ta ilga plastikine nueina uz sparno zemyn ,dabar nebepamenu, bet berods apacioj irgi stovi kazkoks voztuvelis i kuri ji jungiasi, tepalus keiciau ziurejau, gaila foto nepadariau   ... o jei uzglusinu niekas nesikeicia, tiek kad nezirzia, bet man tas zirzimas nemaiso, tai taip ir vazineju  Susirink viska i kruva, manau susitvarkys ir stabdziai tau... Bet geras savininkas turejo tavo masina, ne kad uzlusint, ok ne viena, kad ir visas, bet dar ir numete visus proborus su kuriais slangutes susijusios   ziauru kokiu meistru buna
Ta plastmasinė eina į interkulerio apačia, o pasijungia prie tepalo atskyrejo.

ka ta plasmasine slangele daro  kur eina i interkulerio apacia ? nes pas mane tiek virsui ji atlausta ir apacioi . 

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1192 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 07, 19:05:25
sukūrė denisas
0 Atsakymai
555 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 14, 13:26:44
sukūrė metalmediz
3 Atsakymai
1337 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 31, 19:29:37
sukūrė only AUDI