Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100 C4 - kokia geriausia pirkti?  (Skaityta 20943 kartus)

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi 100 C4 - kokia geriausia pirkti?
« Atsakymas #50: 2008 Rugpjūčio 05, 00:21:52 »
ta prasme 30 voztuvine ceske ?

flex

  • Svečias
Audi 100 C4 - kokia geriausia pirkti?
« Atsakymas #51: 2008 Rugpjūčio 05, 00:54:54 »
ta prasme 30 voztuvine ceske ?

ceškės tokiu varikliu nebuvo, tai jau šeškė ceškės kėbule (na kaip kam - tai eilinė ceškė) :D Kainos įvairiai plaukioja - ~11.000lt iki 15.000lt :)

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi 100 C4 - kokia geriausia pirkti?
« Atsakymas #52: 2008 Rugpjūčio 05, 09:34:39 »
ai man jos ceskes, vienam meete vienas buvo su a6 c4, as paziurejau sakau cia tavi ceske? sako neeeee cia a6 matai :))

flex

  • Svečias
Audi 100 C4 - kokia geriausia pirkti?
« Atsakymas #53: 2008 Rugpjūčio 05, 14:00:34 »
OT: tas pats, kaip ir mažeikiuos su silkėm ir v8...jiem atrodo vienodi :) nesuprasi čia jau :D kiti nežino, kitiem vienodai atrodo ir tiek  :D

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Audi 100 C4 - kokia geriausia pirkti?
« Atsakymas #54: 2008 Rugpjūčio 06, 16:30:33 »
o kokia nuomone apie 2.0 16v variklius, jaigu su Q 103kw yra tokiu variantu nedaug bet yra, bratkis nori ekonomiskos ir nori Q, ar pasuks sitas variklis tuos 4 ratus, ir ar bus cia ekonomijos? gal geriau imt 2.8 q ir nesukt pautu pas mane 2.5 tdi irgi Q irgi 103 kw neprudai tos galios bet vaziuot galima, bet cia dyzelis sukimo momentas kitas... kokios nuomones apie toki varianta 2.0 16v Q

flex

  • Svečias
Audi 100 C4 - kokia geriausia pirkti?
« Atsakymas #55: 2008 Rugpjūčio 06, 21:55:21 »
16v varikliukas brangus ant remonto, tą gali Arvis paliudyti, nes pats tokią turėjo, bet ne q :) Ekonomijos iš tos nebus...aš pagal savo 8v variklį sakau, kad jis tau rys kaip 2.8, jei bent kiek norės pavaikyti. Ir nebus jokio smagumo...

Taip kad nedaryk klaidos tokios, kaip aš  :V

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki vyrai. ;) Turejau coupe, pardaviau, artimiausiu metu imsiu C4. Sudomino vienas modeliukas. C4 2.8 FWD Automatas. Kokios numanomos ramaus vaziavimo sanaudos butu? Dekui uz info. ;)

flex

  • Svečias
Sveiki vyrai. ;) Turejau coupe, pardaviau, artimiausiu metu imsiu C4. Sudomino vienas modeliukas. C4 2.8 FWD Automatas. Kokios numanomos ramaus vaziavimo sanaudos butu? Dekui uz info. ;)

Èia jau priklauso nuo stovio, greičių dėžės sudėvėjimo, ratų dydžio. Bet manau, kad ~12ltr turėtų valgyt :D

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ai tai normaliai. ;) ratai tik r15 bus. po savo coupe su KONI amortikais nebenoriu nieko kas mazintu vaziuokles minkstuma. :) tai jei i 14 tilpsiu, tada good. :)

flex

  • Svečias
ai tai normaliai. ;) ratai tik r15 bus. po savo coupe su KONI amortikais nebenoriu nieko kas mazintu vaziuokles minkstuma. :) tai jei i 14 tilpsiu, tada good. :)

turėtum tilpt, nes pas tave bus FWD. O automatas litrą antrą pridės :) O realiai vėl priklausys nuo tapkės minkymo :) vienam sakys, kad 10ltr tokiam modeliui per akis, kitas ir į 16ltr netelpa :D

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
o ziurekit, kolegos, kaip mazdaug pajaust ar yra kokiu bedu automatinej dezej? labai apsinkina tai, kad nera greiciu dezes tepalo matuokles. Butu galima kazka pagal tepalo spalva sprest. o kaip dabar viska ivertinti? aisku, turetu be trukciojimo jungtis atbuline pavara, kitos pavaros vaziuojant turetu tolygiai persijunginet. taip? patikslinkit. aciu.

flex

  • Svečias
Tepalo lygį tikrink palindęs po mašina ;)

o toliau automatas turi dirbti be jokių smūgių  (h)

Neprisijungęs Tomuks

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
As turejau 2,8 ne quatro, mechanine pavaru deze, tai trasoj 10 litru duju uzteko po miesta iki 13 l. Ir dujos buvo paprastos

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
neisivaiduoju tokiu sanaudu niekaip... mano 2.3 ne Q mechanke daugiau srebdavo... nezinau kaip reikia vaziuot...nepyk bet su ipurskiminem dujom pas 2.8 sanaudos panasios net gal biski kokiu litru didesnes uzmiesti ir mieste...

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
c4 2,8 quattro,mieste smagiai vazinejant apie 15-16,uzmiestyje apie 10-12 ;)

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
tai normalios sanaudos tada. kadangi man smagiai vazinet retai reiks, tai turetu apie 14 rodyt sanaudos. ryt lekiu i kauna, zesiu gal ka paimsiu, nes Siauliu apskrity ner ka pirkt visai. :)

Neprisijungęs Hugeman

  • Įrašai: 304
    • Žiūrėti profilį
O kokios kuro sanaudos reiskia normalios a6 2.0 l 85 kw? Uzmiestyje turetu buti 7 l o mieste apie 11,5 l vazinejant ramiai (pensiniko rezimu )  :-] Ar kam nors pavyksta pasiekti tokius skaicius su siuo varikliu?

flex

  • Svečias
O kokios kuro sanaudos reiskia normalios a6 2.0 l 85 kw? Uzmiestyje turetu buti 7 l o mieste apie 11,5 l vazinejant ramiai (pensiniko rezimu )  :-] Ar kam nors pavyksta pasiekti tokius skaicius su siuo varikliu?

pas manęs ceškė su tokiu varikliu :) su standartiniais ratais, trasoj neviršijant greičio (~100km/h pjūklinant) gaunasi ~7-8ltr benzo. Mieste aš su r19 ratais įtelpu dažniausiai į tą ribą, kai niekur neskubu ir nėr nuotaikos paspaust. O taip vidutiniškai klaipėdoj važinėjant išeina apie 13ltr :D

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
SU 85 KW R19???? :O nieko asmenisko,bet kaip ji vaziuoja? :V

flex

  • Svečias
SU 85 KW R19???? :O nieko asmenisko,bet kaip ji vaziuoja? :V

na nėra lenktyninis, kovinis bolidas, bet per gaižiūnuos vykusį susitikimą, drago trasoje įveikiau 2.3q C3 šimtinę :D

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
kokiu budu tu 2.3 Q paemiai su 2.0 ? man kazkaip kyla klausimas del "tarpines"

flex

  • Svečias
kokiu budu tu 2.3 Q paemiai su 2.0 ? man kazkaip kyla klausimas del "tarpines"

na nežinau, gal ir tarpinė kalta :) esmė tokia, kad jis iššoko, o aš jį pradėjau lenkti įmušęs trečią šaibą :) beje, paklausk pats quattro (kitaip žinomas Igno vardu) ;)

flex

  • Svečias
Sintetic, va :) iš čia nelabai ką suprasi, bet ten horizonte buvo jau viskas aišku  :D
http://www.youtube.com/watch?v=LidVdrWbcCQ&feature=channel

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Nesuprantu, kur ta masina paimt reik... krc turguj, kiek buvo ceskiu (kauno turguj), tai visos TDI. :( benzininiu buvo kokios 4-5 is kuriu pagrinde su 2.3 motoru, ir kelios su 2.8 nusmaugtos kazkokios...

flex

  • Svečias
Nesuprantu, kur ta masina paimt reik... krc turguj, kiek buvo ceskiu (kauno turguj), tai visos TDI. :( benzininiu buvo kokios 4-5 is kuriu pagrinde su 2.3 motoru, ir kelios su 2.8 nusmaugtos kazkokios...

imk per www.mobile.de ;) tik rask pažįstamų, kas po vokiečius stumdosi ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
2934 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 19, 20:04:45
sukūrė arunas666
7 Atsakymai
1822 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 26, 00:55:50
sukūrė PsevDo
26 Atsakymai
4350 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 06, 07:54:29
sukūrė only AUDI