Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6/C4 automato bildesys and "P" ir "N"  (Skaityta 1360 kartus)

Neprisijungęs Eugenijus877

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
A6/C4 automato bildesys and "P" ir "N"
« Topic Start: 2012 Liepos 24, 09:49:19 »
Sveiki,

Gal kasnors esate susidūręs su tokia problema?
Audi A6/C4 1.8 automatas (su dujom). Pirma karta problema pasireiske pries menesi, ir visai neseniai antra karta. Tik ijungus automobili (buvo nemazai pastovejes) ant parkingo ir neutralinio begio deze pradeda garsiai stukseti, kazkur kas sekunde, tikrai garsiai ir gan stipriai. Isminus stabdi stuksejimas dingsta, masina vaziuoja normaliai, tiek D, tiek R. Kiek pavaziavus problema dingsta, ir vel ijungus "P" ir "R" stuksejimo nebelieka.
Kas cia per simptomai ir ka reiketu daryti?
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Liepos 24, 09:51:16 sukūrė Eugenijus877 »

Neprisijungęs welniuks

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveikas, as pries men nusipirkau a6/c4 2,5tdi automata, pas mane ant P kartais pradeda kalt kaip su plaktuku, arba spaudinejant stabdi ant P irgi kala, buvau nuvares pas dezistus, sake dzin voztuvelis nuspaudus stabdi turi sukalt. nu aisku ant p nieko nespaudant neturetu but, bet matyt kazkas su tuo voztuveliu negerai. bet cia ne beda sake nesukt galvos. pas mane tik kita problema treciam begiui perisjungus girdis sudzirgejimas. va cia kazkas gal jau ir yra rimtesnio. bet as manau, kad ta deze manoji dar laikys ir cia dzin. taip kad manau nesuk galvos.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
1950 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugsėjo 16, 21:31:54
sukūrė tomasas100
19 Atsakymai
5140 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 26, 12:51:33
sukūrė drunkenmaster
0 Atsakymai
1181 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 03, 21:14:09
sukūrė nerqa