Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi b4 garsiai dirbanti pompa  (Skaityta 1340 kartus)

Adomaz

  • Svečias
Audi b4 garsiai dirbanti pompa
« Topic Start: 2009 Balandžio 23, 22:51:20 »
Sveiki, turiu problema - pompa dirba labai garsiai, bijau, kad viena karta is viso sustos dirbti. Taigi vienas zmogus man patare atsukti bagazneje dangteli i baka ir pravalyti ten kazka tai, bet kai atsukau, tai neradau ka ir valyti... Gal yra ismananciu, stai cia kaip viskas atrodo atsukus dangteli: http://img406.imageshack.us/my.php?image=obrazcopy.jpg

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi b4 garsiai dirbanti pompa
« Atsakymas #1: 2009 Balandžio 23, 22:57:40 »
pompa yra vandens ir tepalo, bet kiek matau apie kuro siurbli kalbi. Sustos tai sustos, pasikeisi arba restauruosi ir vaziuosi toliau. Pas mane siurblys sekminai 3-4 metus uzia ir dzin...

Adomaz

  • Svečias
Re: Audi b4 garsiai dirbanti pompa
« Atsakymas #2: 2009 Balandžio 23, 23:09:43 »
kalbejau apie degalu... Tik kad nelabai malonu butu, jei taip kely sustotu kur nors. Galvoju vaziuoti savaitei i uzsieni, nenoriu kad ten kur nors sugestu. Buvau uzvaziaves paklausti i viena vieta kiek kainuoja naudota pompa, tai sake  150 lt. Galvojau, gal geriau sutvarkyti kol dar nevelu. O jei restauruoti, tai kiek kainuoja ?

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi b4 garsiai dirbanti pompa
« Atsakymas #3: 2009 Balandžio 23, 23:27:58 »
kalbejau apie degalu... Tik kad nelabai malonu butu, jei taip kely sustotu kur nors. Galvoju vaziuoti savaitei i uzsieni, nenoriu kad ten kur nors sugestu. Buvau uzvaziaves paklausti i viena vieta kiek kainuoja naudota pompa, tai sake  150 lt. Galvojau, gal geriau sutvarkyti kol dar nevelu. O jei restauruoti, tai kiek kainuoja ?
kuro siurblys, ne pompa ;) o pagal tave mes is zvaigdziu turim nustatyt koks pas tave variklis?

Adomaz

  • Svečias
Re: Audi b4 garsiai dirbanti pompa
« Atsakymas #4: 2009 Balandžio 26, 16:11:52 »
Variklis 2,3 1992 metu B4... Bet kiek suprantu, tai ten tiesiog kazkas uzsikimso, o su varikliu man atrodo neturetu buti nieko bendro.  Na ir dar tokia beda, kad nerodo, kiek to benzo bake yra. Rodykle kartais kazka rodo, o kartais tiesiog sau "guli" rodydama kad tuscias bakas.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Balandžio 26, 16:13:40 sukūrė Adomaz »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
815 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Liepos 07, 17:53:34
sukūrė Domas
5 Atsakymai
1531 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 01, 17:04:27
sukūrė guguce79
13 Atsakymai
1803 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 13, 02:10:38
sukūrė ::: Marius :::