Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")  (Skaityta 42351 kartus)

Neprisijungęs LeXZ

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
Pigiau turbūt iš vokietijos atvaryti,  :D , arba va turiu numeriukas: 861400445  , saulietekio, plitynes 27, ardo anglikonus, už saloną be durų apdailos, geros bukles veliura 150 lt., tai ne 500-1000 lt. kaip minsko plente (+)

Plitynes 27 cia vgtu transporto inzinerijos fakulteto adresas.. Kiekviena diena ten bunu, nei karto tan sroto jokio nemaciau..
O i minsko plenta ash jau seniai newazineju.. Kainos ten tai tikrai kosmines, kai kuriu detaliu tai tikrai galima rast brangiau nei naujos.. Ash karta ieshkojau coupe sviesu ir valytuwu perjungeja, po wairu ta, tai minsko plente kai kaina pasake  :O :O :O 250lt..

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
matai... ten gal valdzia nieko nezino, kaip stumia darbuotojai, gauna stabilu atlyginima nieko neveikdami, o tokiomis kainomis prekiaudami jie uzsitikrina iiiiilga prekyba :D :D vadinasi "darbo" nepritruks  ;)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pigiau turbūt iš vokietijos atvaryti,  :D , arba va turiu numeriukas: 861400445  , saulietekio, plitynes 27, ardo anglikonus, už saloną be durų apdailos, geros bukles veliura 150 lt., tai ne 500-1000 lt. kaip minsko plente (+)

Plitynes 27 cia vgtu transporto inzinerijos fakulteto adresas.. Kiekviena diena ten bunu, nei karto tan sroto jokio nemaciau..
O i minsko plenta ash jau seniai newazineju.. Kainos ten tai tikrai kosmines, kai kuriu detaliu tai tikrai galima rast brangiau nei naujos.. Ash karta ieshkojau coupe sviesu ir valytuwu perjungeja, po wairu ta, tai minsko plente kai kaina pasake  :O :O :O 250lt..

yra yra... ten garazuose, kainos, vidutines, bet beveik viska turejo, ko reikejo (ko nepasakyciau apie autofurora moletu plente :E)

Neprisijungęs Spidey

  • Įrašai: 1046
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jo yra ten.. ir eS'us daznai ardo :)

Neprisijungęs LeXZ

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
o kurioj ten wietoj? cia tipo prie tu nauju namu kazkur? ar ten uz tworos kur kartai ten kazkur?

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
esant poreikiui vaziuoju moletu plento shrota :) ten gal 4 imoniuu is kart :) audi daliu ieskot galima per 3 sandelius :)
o tam kuris iesko kompresoriaus kondishino - sekmes :) pas mane biski silpniau pucia, 600 lt kainuoja, tai pagalvojau nenumirsiu su 20 laipsniu masinoj vietoj 18-19 :)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
beviltiska rasti? o kiek remontas? Gal esi ka girdejes apie sio siurblio restauracija?

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
beviltiska rasti? o kiek remontas? Gal esi ka girdejes apie sio siurblio restauracija?
kad ir dyzel servizas liepkalnio gatveje :) jie patys sako keisti siurbli jei galima pirma dar ta pati bandyt gaivinti...
ash tai turiu jau kita dyzeliuku meistriuka :) irgi netoli - zirniu gatveje. zmogus amziuje ;)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
viska daro dizeliams? kaip kainos? gal kontaktais pasidalinsi? :)

O del to ne taip parasiau, turejau omeny kondicionieriaus kompresoriu  (v)

Neprisijungęs Duch

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
Dėl kondicionieriaus kompresoriaus girdėjau, kad ten pagrindinė problema su guoliais, kurie keičiasi atskirai. Pasieškok rusų forumuose, ten daug aprašyta www.audi-club.ru/forum

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
idomus tavo nickas.... kodel apie save taip negraziai?

Neprisijungęs audia8quattro

  • Įrašai: 119
    • Žiūrėti profilį

gitasas

  • Svečias
na jo minsko plentas 33, ten jau geresne nuoroda padaryta negu aplamdytas kapotas :)

sadamcikas

  • Svečias
vienas srotas patiko moletu pl. 137 autofuroras jei neklystu, c4 pirkau itempimo guoli uz kapeikas atidave (+) ir siaip zmones nesistengia iskisti prekes, pasirinkimo irgi yra nuo bulkos iki a8. taip , kaip kazkas minejo pas juos angliskos daugiausia

Neprisijungęs zemuogyte

  • Įrašai: 147
    • Žiūrėti profilį
Plytinės 27, visai neblogas srotas ir tikrai gana pigiai :) 867202587. Taip pat yra uz žaliųjų ežerų balsiuose ten tik audines pagrinde 868657269

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
vienas srotas patiko moletu pl. 137 autofuroras jei neklystu, c4 pirkau itempimo guoli uz kapeikas atidave (+) ir siaip zmones nesistengia iskisti prekes, pasirinkimo irgi yra nuo bulkos iki a8. taip , kaip kazkas minejo pas juos angliskos daugiausia
As asmeniskai buvau nusivyles keleta kartu ir pasirinkimu ir kainomis...
Gal jie kaina sako pirma i galva sovusi skaiciu :D :D

drunkenmaster

  • Svečias
Plytinės 27, visai neblogas srotas ir tikrai gana pigiai :) 867202587. Taip pat yra uz žaliųjų ežerų balsiuose ten tik audines pagrinde 868657269
Situose ir as buvau, Plytines kainos padorios, tik ten S modeliu retai buna, o Balsiuose visko yra, tik kainos jau :A  Pvz., S4 (C4 kebule) avanto galinio dangcio zibintas sveikas, nesulauzytas Plytinej 200 pinigu, Balsiuose - 350 :V

Neprisijungęs zemuogyte

  • Įrašai: 147
    • Žiūrėti profilį
Na plytines as savo eskei pirkau ko reikejo, tai viska turejo, na balsiuose tai jo kainos uzkeltos, plytineje uz spyruokles sumokejau 200, o balsiuose prase 300

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jei reikia galiu gerom kainom gaut is balsiu. ten normaliai pazystu tuos bicus man duoda dvigubai pigiau nei jus cia rasot.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
duokite man signala, jei pamatysite kur nors ardoma Audi 90 sedana (bulke). Reikia galinio centrinio zibinto :)

drunkenmaster

  • Svečias
duokite man signala, jei pamatysite kur nors ardoma Audi 90 sedana (bulke). Reikia galinio centrinio zibinto :)
Tai Balsiuose jeigu norint, tai galima ir padoria kaina issidereti :V :)

sadamcikas

  • Svečias
man tai visai gerai, reikia tik truputi nagliau pasidereti ir tevukas pasiduoda (+) deretis kaip cigonui.

sadamcikas

  • Svečias
technine pagalba kelyje darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos. taip pat transporto priemoniu supirkimas ir utilizavimas. info@autofuroras.lt www.autofuroras.lt tel.:+37065984007

lokys

  • Svečias
Siaip cia toks auksinis numeriukas, kuriuo paskambinus psako visus Vilniaus srotynus: 8-5-2315000  Gal būt kam nors padės :)


geras numeriukas ;)tika isbandytas :))

audi80 1.6TD

  • Svečias
audi b3,b4 detales uz padoria kaina..nr864811300..o randasi vievi..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
16599 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 23, 10:20:11
sukūrė Bosavikas
1 Atsakymai
1359 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 13, 09:51:39
sukūrė welniuks
26 Atsakymai
4644 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 25, 20:11:19
sukūrė deleted