Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Žieminės padangos, eksploatacijos, skirtumai ir pastebėjimai  (Skaityta 190215 kartus)

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
alpin a4 nedyla galbut, bet esu važiavęs tokiom kad ir nedaug, bet jom tik tiesiai vaziuot galima :)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
alpin a4 nedyla galbut, bet esu važiavęs tokiom kad ir nedaug, bet jom tik tiesiai vaziuot galima :)

na nepyk, bet tu nusisneki, viena geriausiu padangu rinkoj, jau 4 metus testuose uzimanti vienas is pirmu vietu, ant sauso slapio ir sniego ivertinta, kaip turinti puikias valdymo savybes, is patirties sakau, kad puiki padanga, kurias ir siemet isigijau sau, jei tu lygini vaziavima ledu, tai ner cia ka lygint, ta padanga dygliuotu niekada neatstos, bet autostradai ir miestui (y) nebuna padangu, kurios visom salygom vaziuotu idealiai ir nediltu, taigi lieka rinktis susideliojus prioritetus ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Turėjau a4 ant s8, tai vos žiemą su jomis ištempiau

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
na nepyk, bet tu nusisneki, viena geriausiu padangu rinkoj, jau 4 metus testuose uzimanti vienas is pirmu vietu, ant sauso slapio ir sniego ivertinta, kaip turinti puikias valdymo savybes, is patirties sakau, kad puiki padanga, kurias ir siemet isigijau sau, jei tu lygini vaziavima ledu, tai ner cia ka lygint, ta padanga dygliuotu niekada neatstos, bet autostradai ir miestui (y) nebuna padangu, kurios visom salygom vaziuotu idealiai ir nediltu, taigi lieka rinktis susideliojus prioritetus ;)
Nusišneku nenusišneku, bet sakau kaip yra, matyt testai dar ne viskas :) ne ant ledo važinėjau, kol tiesiai labai liux, bet jei jau nutrūksta jos tai ate :) Taika, nesipykstam :smoke: o kaip ten tie visoki gislavedai? nexen ar kleber ar pan? Dykliuotu tai kad ir labai kartais smagu buna su jom, bet manau kad man jos per retai pravarčios tai nenoriu.

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
avejau michelin x ice north2, fwd, dabar deviu north3, 4wd ir ka? ziauriai geros padangos, tikros ziemines padangos yra sypuotos, visa kita tai alternatyva. tai ralisto zodziai

Neprisijungęs AudiFun3

  • Įrašai: 645
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Pernai naujas GoodYear UG ice arctic nusipirkau. Šipuotas. Galiu pasakyt kad gailiuos kam pirkau šipuotas. Garsas didelis. O naudos iš jų per sezoną gal porą dienų ir prireikė tų šipų. Jei gyveni  giliam kaime, tada jau kita kalba. Mano visi keliai autostrada ir krašto. :)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs AudiFun3

  • Įrašai: 645
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Dunlop ws 3D važinėjau vieną sezoną, stebuklo nebuvo, bet kad blogos irgi negaliu pasakyt ;) O iš čia esančių tai Dunlop arba Falken patarčiau :)

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Neišsirinkau nieko tai nusprendziau truputi pataupyti ir išgirdęs visai geru atsiliepimų nupirkau tokias
http://www.padanguparduotuve.lt/prekiniai-zenklai/diplomat Išbandysiu ir bus aišku ko jos vertos 4014 gamybos pagamintos slovenijoj ar slovakijoj :) autostradoj ir mieste turetu uztekti, o kaime teks atsargiau vairuoti :) kolkas ispudis toks kad dirba gan tyliai ir ant esamu salygu laikosi visai puikiai :)

Neprisijungęs Norvegas

  • Įrašai: 2825
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Ruosiuosiu pirk ziemines naujas, yra du variantai hakka7 arba yokohama ice gard ig55. Apie nokian kaip ir viskas aisku. O kaip yokohamos, gal kas esat vazineja? Aisku jos biski pigesnes ir guma lyg siek tiek ketesne.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Važinėjau su kiek senesnio modelio yokohama, tai žinok žiauriai nustebino gerąja prasme. Nors vistiek imčiau haka7

Neprisijungęs naujokasver8

  • Įrašai: 676
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
nokian nordman kuo skirias nuo hakapelitu?
kad senesnis modelis ir gamintos ne suomijoj tai aisku,gal kas ekspotuojat nordman 4 ar 5 modeli?
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Sausio 24, 09:09:46 sukūrė naujokasver8 »

Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kiek teorinis klausimas.

Mano automobiliui pagal gamintoją priklauso 205/55 R16 padangos.
Esu girdėjęs, kad tinka visi padangų variantai, kurie nenukrypsta nuo standarto pagal aukštį daugiau nei 3%.
Leistini dydžiai 235/45 R17, 235/40 R18, 215/55 R16 ir t.t.

O kas jei uždėčiau didesnes padangas - tarkim 235/45 R18 arba 205/60 R16. Kad greitį rodys neteisingą suprantu, bet ar tai kažkuo automobiliui kenkia?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nekenkia didesnės padangos ir didesni ratai, ypač jei visi ratai vienodi.
Aš sudėjęs iš vis max aukštyje ką eina įkišti, tai greitį rodo 1:1 koks yra iš tikro, nes su rekomenduojamais ratais rodo gerokai daugiau, nei kad važiuoji iš tikro ;)

Tad kiek leidžia mano patirtis, tai visad įdėjus max didžio ratą gausi arba 1:1 greiti su realybe, arba rodys vienu, kitu km/h greičiau (pas senesnius modelius) tad užsimetęs didesnius ratus pasižiūrėk per GPS kokia yra realybė ;)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Realiai tai net su gamintojo ratais lyginant pagal gps, gps rodo maziau nei masina, nu bet cia auto gamintojas saugumo sumetimais taip kogero. O as kiek zinau, tai 205/55/16 labiau lyg atitinka 225/40/18  :V Nu bent kai sau domėjaus ir dėjau savo r18 praeitais metais buvo taip

Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nekenkia didesnės padangos ir didesni ratai, ypač jei visi ratai vienodi.
Aš sudėjęs iš vis max aukštyje ką eina įkišti, tai greitį rodo 1:1 koks yra iš tikro, nes su rekomenduojamais ratais rodo gerokai daugiau, nei kad važiuoji iš tikro ;)

Tad kiek leidžia mano patirtis, tai visad įdėjus max didžio ratą gausi arba 1:1 greiti su realybe, arba rodys vienu, kitu km/h greičiau (pas senesnius modelius) tad užsimetęs didesnius ratus pasižiūrėk per GPS kokia yra realybė ;)

Kad visi ratai bus vienodi tai faktas. Jokių "stagered" variantų nedarysiu. Nebent bus sužaista su rastafkėm ir ET, bet čia tik gal.
Su standartiniais ratais bent man GPS rodo apie -5 kmh, nei skydelis.

Realiai tai net su gamintojo ratais lyginant pagal gps, gps rodo maziau nei masina, nu bet cia auto gamintojas saugumo sumetimais taip kogero. O as kiek zinau, tai 205/55/16 labiau lyg atitinka 225/40/18  :V Nu bent kai sau domėjaus ir dėjau savo r18 praeitais metais buvo taip
Mano atveju tai labai įdomiai. Lentelė tarpdury rodo 2 dydžius: 205/55 R16 ir 2015/55 R16. Tai vadovaujantis logika, kad didesnė padanga duos didesnį komfortą ir galima R didinti, tai manau rišiuos prie 215/55 R16. Tada R18 dydis būtų tinkamesnis 235/40, o R17 235/45.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na tikriausiai, šiaip nuo 205/55/16 skaiciuokle rodo kad skirtumas mazesnis buna su 225/40/18, bet cia tas skirtumas toks, kad dideles reiksmes nedaro + dar aisku priklauso nuo rato, jei jie labai platus tai ta 225 paddanga idomiai atrodys  :V

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Cia galima pasiskaiciuot, kiek kis aukstis ir greitis:
http://www.willtheyfit.com/
Bet cia manau teoriskai labiau, kiekviena padanga, priklausomai nuo gamintojo, gali buti platesne ar aukstesne, net jei ismatavimai tokie patys.
Kas del zieminiu padangu, tai trecias sezonas su Nokian WR d3 vazineju- labai patenkintas, minkstos, tylios, ant slapio/sniego/ledo niekada bedu neturejau, galeciau pasakyti geriausios kada nors mano turetos padangos ir kaip naujos dar (realiai 2 ziemas vazinejau). Gaila, kad vasariniu dar nesu tokiu geru rades, bet jei reiktu ziemines pirkt musu klimatui ir salygoms, tai tik Nokian butu (y)

Neprisijungęs wuolis

  • Įrašai: 301
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Apie Nokian (hk7) galiu pasakyti kad jos tylios... Taciau lyginant su bridgestone (spike01) ju prastesnis stabdymas ir soninis sukibimas. Bridgestone triuksmingesnes bet sukibimo savybes geresnes. Ir dar... Nors sezonas dar nepasibaiges taciau akivaizdziai matosi kad bridgestone nusidevejusios maziau nei Nokian per viena sezona.

Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nors tema apie ziemines padangas, bet idomios nuomones.
Ieskau padangu vasarai kruiziniam vazinejimui mieste ir autostradom. Prioritetas komfortui (minkštumui, triukšmui), kuro sanaudoms. Zinoma stabdymo kelias ne paskutinej vietoj, taciau netaikau i premium lygmeni. Jos turi geresnes sukibimo/stabilumo savybes, bet labai greitai dyla ir daugiau €€€ kainuoja.
Žiūriu į 235/45 R17 (žinau, kad naudinga būtų mažinti R, bet šiokia tokia duoklė grožiui). Pagal gamintoją užtenka 91 svorio indekso ir V greičio. Tokie variantai, kurį pasirinktumėt?

Nankang NS-20, 97V, kuro ekonomija - E, sukibimas ant slapio - C, triuksmas 72Db, kaina 67€/vnt
Barum Bravuris 3HM, 94Y,        E C 71Db, 81€
Hankook ventus Prime 2, 97W, B B 71Db, 99€
Pirelli P7 Cinturato, 94Y,            E B 71Db, 100€
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Kovo 28, 15:26:36 sukūrė Justas A4 »

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nexen pažiūrėk dar, nfera su4 pvz arba kažkoks naujas HD modelis yra

Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
As nexen su nankang i viena eile statyciau. Svarbu rast pagal kaina, dydi, be xl ir nesenas. Apie su4 kazkur skaites geru atsiliepimu.

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Ka apie Fulda Sportcontrol manot 225/45 R17? Autobuildo testus peržiūrėjau, tai kaip vidutinės klasės guma gan gerai laikosi...

Neprisijungęs dalyviz

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nors tema apie ziemines padangas, bet idomios nuomones.
Ieskau padangu vasarai kruiziniam vazinejimui mieste ir autostradom. Prioritetas komfortui (minkštumui, triukšmui), kuro sanaudoms. Zinoma stabdymo kelias ne paskutinej vietoj, taciau netaikau i premium lygmeni. Jos turi geresnes sukibimo/stabilumo savybes, bet labai greitai dyla ir daugiau €€€ kainuoja.
Žiūriu į 235/45 R17 (žinau, kad naudinga būtų mažinti R, bet šiokia tokia duoklė grožiui). Pagal gamintoją užtenka 91 svorio indekso ir V greičio. Tokie variantai, kurį pasirinktumėt?

Nankang NS-20, 97V, kuro ekonomija - E, sukibimas ant slapio - C, triuksmas 72Db, kaina 67€/vnt
Barum Bravuris 3HM, 94Y,        E C 71Db, 81€
Hankook ventus Prime 2, 97W, B B 71Db, 99€
Pirelli P7 Cinturato, 94Y,            E B 71Db, 100€

is to ka parasei tai tik Pirelli, pas tevuka mano sudetos ant a4 b8, autostradoj vaziuojant visiskai jokio padangu triuksmo, pagal bandymos jos ir vienos ekonomiskiausiu (na dar yra blue versija). bet is tu ka parasei jeigu leidzia pinigine tikrai imciau jas.

Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ka apie Fulda Sportcontrol manot 225/45 R17? Autobuildo testus peržiūrėjau, tai kaip vidutinės klasės guma gan gerai laikosi...

Aš į jas irgi seilę varvinau. (z)
Norėtųsi man tokių, tik kad nepigios (jei naujas imsi), bet pagal rezultatus aplenkia pusę premium modelių.
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Kovo 29, 18:29:08 sukūrė Justas A4 »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1771 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Liepos 27, 11:21:56
sukūrė Boy4Dance
9 Atsakymai
2951 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 20, 11:01:41
sukūrė Dilyssss
18 Atsakymai
2703 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 13, 18:40:52
sukūrė Vitalis