Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Važiuoklės skyrius => Temą pradėjo: wooxeriux 2011 Gegužės 19, 23:54:51
-
Sveiki,nusipirkau audi su keistoka sankaba ji labai aukstai stovi ir ties paciu galu ji tik reguoja tai manyciau,kad ji iskelta tai bus kazkas ne taip? kaip manot?
-
Koks variklis ? Gali buti diskatorius pavarges labai .
-
2.5tdi v6 :) Aha as ir ta pati primeciau,kad gali but net sankaba iskelta.. pats pedalas ir jo jautrumas paciam virsui.
-
2,5 varikliui viska turiu , jei reiktu suderintume po pigiaja ( liko kai pakeiciau varikli i 1,9 )
-
Prikelsiu temą. Šiandien 6 pavara kelis kartus praslydo sankaba iš eigos bėgėjantis. Auto čipuotas. Anksčiau to nebuvo. Po to drožiau visomis pavaromis ir lyg ir nieko nebepasitaikė. Kam ruoštis? Galvoju pirkti iškart visą komplektą ir keisti savaitgalį. O gal tik diskatoriaus tereiktų tokiu atveju ar pan? Bėje, pas 2,5tdi v6 kiek žinau ten ir salnikas dažnai praleidinėja, gal ir jis kaltas. Na aišku, tiesa paaiškės bet kokiu atveju tik dėžę nukėlus, bet įdomūs kolegų komentarai, kam ruoštis tokiu atveju, t.y. keisti visą komplektą geriau ar ne?
-
Vaziuok kol vaziuoji , kai prades daugiau buksuoti keisi .Dazniausiai uztenka diskui ferido pakeisti , jei kas matysi daugiau isardes . Pries ardant pirkti nieko nepirk , tik zinok ka kur galima greitai rasti .
-
jei keiti dirzus keiti ir kitas dalis (guolius, pompa ir pan.) cia manau irgi taip reiktu daryti, bent jau as kaip keiciau pasikeiciau viska, nors gal butu uzteke tik diskatoriaus
-
Pasiimsiu manau visą komplektą ir tada jau žiūrėsiu, kas ten dedasi.
-
Vaziuok kol vaziuoji , kai prades daugiau buksuoti keisi .Dazniausiai uztenka diskui ferido pakeisti , jei kas matysi daugiau isardes . Pries ardant pirkti nieko nepirk , tik zinok ka kur galima greitai rasti .
Cia tau ne moskvychius kad ferido diskui keistum (!?)
-
Audi A6 96kW+cipas.Pas mane sankaba 4-5-6 pavara prasukineja.Isardziau,sankaba kaip nauja.Pakeiciau sankaba nuo 132kW TDi.Vistiek prasuka 6 pavara.Truksta diskatoriaus prispaudimo jegos.Gal kas laiket rankoj RS4 ar RS6 diskatoriu?Disko dydis zinau kad vienodas.Kazin ar tinka prisukimas ir isnesimas?
-
kas pas jus per motorai 1 2 3 nebuksuoja o jau 4 5 6 turbut lektuvai
-
kas pas jus per motorai 1 2 3 nebuksuoja o jau 4 5 6 turbut lektuvai
Apkrova gaunasi didžiausia tomis pavaromis. Va ir visi stebuklai.
-
tai 1 2 3 paspaudus apkrovos kaip ir nera jai prie sedynes guldo ?!?
-
tai 1 2 3 paspaudus apkrovos kaip ir nera jai prie sedynes guldo ?!?
Čia apkrova gaunasi didesnė tau, o ne sankabai.
-
tai per ka as ta apkrova gaunu gal per zapaske,tai tu sakai 123 pjauni nebuksuoja o vaziuoji 456 jau buksuoja na nezinau visko buna (h)
-
tam ir yra pavaru deze,kad reguliuotu perdavima