Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Važiuoklės skyrius => Temą pradėjo: zydrunasxxx 2015 Rugsėjo 25, 22:10:27
-
Sveiki.Tikiuos į tą temą pataikiau.Jei ne,atsiprašau.Noriu paklausti tų,kurie tikrai žino.
Turiu Audi a6 , 95 metų, 2.6 benzinas/dujos, Quattro.Gal kas žinot kiek tų guolių yra pakabinamų tam kardane?beto kas dunksėt gali atleidinejant sankaba staigiau?Kokios maždaug detalių kainos?kur galima jas užsisakyti ar tiesiog nusipirkti?nes daug kur parduodama tik visas kardanas.
Tikrai dėkoju už išsamius atsakymus.
-
Pakabinamas guolis vienas. Jei dunksi per viduri dugno bus pakabinamasz jei gale reduktoriuaus pagalves. Yra firmos kur keicia pakabinamus, bet reikia atvezt kardana ir darbas apie 250lt budavo.
-
Žodžiu supratau taip,pakeitus pakabinamą guolį ir reduktoriaus pagalve,dunksėjimas turi pradingti , taip ?
-
nebutinai reduktoriaus pagalves, gali buti, kad galiniu pusasiu granatos turi per dideli laisvuma ar pats reduktorius isdiles ;)
-
nedings jis niekur, o tik sumažės geriausiu atvėju, pusę transmisijos pakeičiau, nuoširdžiai patariu susitaikyk.
Keista pas mane: kardano granatos x2, pakabinamo guma, pakabinamo guoliukas, galinis reduktorius, centrinis reduktorius, 1 vidinė granata, važiuoklės gumos savaime suprantama ledas, reduktoriaus pagalvės ir t.t.
per metus kažkiek didėjo, šituos keičiant kažkiek mažėjo, aš tikiu kad mano priekinis reduktorius turi laisvumo + velenai dėžėj.
Čia mes kalbame apie didelius eurus, taigi nekartok mano klaidų ir nekeisk nieko iš oro.
http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/quattro-technin-klausim-ir-atsakym-tema/2400/ (http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/quattro-technin-klausim-ir-atsakym-tema/2400/)
http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/quattro-technin-klausim-ir-atsakym-tema/msg1399861/#msg1399861 (http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/quattro-technin-klausim-ir-atsakym-tema/msg1399861/#msg1399861)
http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/quattro-perdarymas-fwd/msg1821884/#msg1821884 (http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/quattro-perdarymas-fwd/msg1821884/#msg1821884)
http://www.audiklubas.com/forumas/siauliai/siauli-pokalbi-tema/msg1221347/#msg1221347 (http://www.audiklubas.com/forumas/siauliai/siauli-pokalbi-tema/msg1221347/#msg1221347)
http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/100q-89m-reduktoriaus-problema/msg154981/#msg154981
ir viskas gerai apibendrinta čia: http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/smugiai-galinis-diffas-audi-80-avant-quattro/ (http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/smugiai-galinis-diffas-audi-80-avant-quattro/)
Pasiskaityk visas temas, ir nepyk kad varau į neviltį. (8-)