Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Važiuoklės skyrius => Temą pradėjo: vienok 2010 Sausio 24, 20:50:53
-
Sveiki, gal kas gali pakomentuot
Auto A6 1999, 2,8 quatro, automatas
Problema: dėžės gedimas - nevisada laiku permeta bėgius, neveikia tas dalykas kur rankiniu būdu galima permesti pavarą (nežinau kaip vadinasi (-)) ir kaip kažkur skaičiau svarbiausias požymis - lengvas kvapelis svilimo. Kuro apie 22 l/100km. mieste, trasoj lyg normaliai ryja.
Yra idėja viską keist į mechaninę, bet specialistai sakė, kad per daug reikalų, kainuotų pusę mašinos.
Gal kas susidūręs su tokiais reikalais?
Jei vis tik neapsimoka tokia operacija, gal kas žino ar automatinės dėžės skirtingos visiems varikliams, t. y. ar būtinai ieškot 2,8 quatro dėžės, ar tiktų nuo kitokios kubatūros quatro, pvz. nuo dyzelinio. Kaip suprantu nuo nequatrinės tikrai netinka?
-
gali det mechanine. reiks dezes, visos sankabos su smagraciu,ricago su apdaila ir traukemis, abieju cilindruku su pedau, ir turbut kardana patrumpint ar paylgiti arba kito, ir pusasi tubut tik vieno, poto pas elektika kad perprogramuotu nes rakteliu nesikurs
-
Parašyk moxt, jis keitėsi.
-
Viskas ten padaroma ir daug nekainuoja. Pats isidejau mechanine is automato. Jokio programavimo nereikia del rakto. Isemi trosa is spyneles ir viskas. Atsivedi pliusa tiesiogai i spinele ir viskas. Nors gal vat tiesa zmogus sako. ? :/ Gal kazka perprogramavus nereiktu pliuso vest papildomai.
-
Praverstu patarimai, ar verta perdarinet is multitroniko i mechanine? kokie +, kokie - to perdarinejimo?
auto aprasytas zemiau
l
l
l
V