Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Važiuoklės skyrius => Temą pradėjo: Justinas123 2013 Vasario 09, 22:05:43

Antraštė: a6 c4 barska galine pakaba
Parašė: Justinas123 2013 Vasario 09, 22:05:43
Sveiki. Jau gana seniai mano a6 gale kazkas barska toks idomus barskejimas lyg kas butu laisva. Is pavirsutines apziuros niekas nejuda, guoliai savo vietose. Testo metu is bagazines buvo issimti visi yrankiai maniau kad jie sukelia ta garsa, bet gaila ne jie, vienas mechanikas pasake kad amortizatoriai laisvi, tikrinau nelaisvi. Automobilis be quattro liaudiskai tariant stovi balka.
Antraštė: Re: a6 c4 barska galine pakaba
Parašė: Karolis080 2013 Vasario 09, 22:58:33
Atramines gumos amortiku? Suportai gerai prisukti,varztai visi vietoj ? Nes tevo ceskej, mano beskej buvo nutruke is suportu tai barskejo kak nada kaip palaida vaizuokle atrodo butu garsas ziaurus ir net nesitikejo kad tokioj vietoj gali but :D Bet buna :)
Antraštė: Re: a6 c4 barska galine pakaba
Parašė: Justinas123 2013 Vasario 10, 13:51:08
Suportai visi vietoje katik keiciau kaladeles. O tai kas su tom atraminem gumom geletu buti ten jos suplysta ar susidevi? Jauciu neisardzius neimanoma diagnozes padaryti? Gal galima butu suzinoti tu gumu kaina?