Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temą pradėjo: Dovydasaudi 2014 Balandžio 21, 21:53:41
-
Sveiki.
Mašina Audi 100 c4 1994m. 2.0l. benzinas.
Kai važiuoji, paleidi gazą ir vėl paspaudi timpčioja, tas pats kai perjungi pavyzdžiui iš pirmos į antrą, sankabą paleidi ir vėl timpčioja. Manau, kad gali būt variklio gumos, nes dėžės gumas pakeitėm, niekas nepasikeitė.
-
Cia klausi ko nors ar tik savo nuomone reiski? :V
-
Nu tai klausiu, dėl ko gali timpčiot? :D
-
Jei jau greiciu dezes pagalves pasikeitei, belieka tik variklio pagalve(-es). ;)
-
Nu dėkui, bandysiu pakeist :)
-
Kazkaip keistai skamba, kad del variklio pagalviu trukciotu :think: manau jei pagalve butu plysusi perjungus begi pajustum kazkoki trinktelejima bildesi tuo momentu, bet ne tukciojima.
-
O tai kas gali būt tada? Nes daugiau logiškai pamąsčius nieko negali būti. :D
-
Visu pirma gal tau cilindrai suburbuliuoja is mazu apsuku ? kiek pamenu pas tave reiktu pratikrinti zvakes zvaklaidzius ir paskirstytoja issivalyt, jei zvaklaidziu pipkes su metalu, juos imk zemen gali but kad pramusa kibirksti.O jei ne cia beda tai nzn nerasei kokia pas tave kuro padavimo sistema :think:
-
Bet supranti, čia sutrūkčioja ne variklis, o kažkas kai važiuoklė. Nufilmuočiau, bet per kamerą nesijus :D
-
Tuomet tik variklio pagalve(-es) ir bus plysus arba istampyta. Na galbut dar traverso gumos isplyse, bet tuomet butu bildesiai vaziuojant per duobes... :think: