Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1601491 kartus)

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16825: 2016 Gegužės 24, 01:03:43 »
Su G28 klaida tieisog nesikure auto. Arba vaziuojant turetu gesti auto, kai ishils, nes varzha dideja. Arba su G4  - V8-oj jie kartu randasi. Ta problema turejau pries daug metu, bet misfire nebuvo - tiesiog geso.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16826: 2016 Gegužės 24, 01:09:42 »
visą šitą teoriją žinau, kaip kas veikia ir kam kokių siganalų reikia. Knygas ir internetą skaičiau, o klausimas mano toks, kurio teorijoj nėra.
Man sumifrina ji labai retai. Kol kas daugiau jokių kitų bėdų apart plaukiojančių laisvų apsukų, kurios abejoju ar susiję.

Todėl įdomu, ar gali ji vieną beatą praleisti dėl sudurniuojančių daviklių?

Arba prie esmės: ar hella daviklis bus geras ar ne? Rodos teks pakuotis šmutkes ir varyt į 100/200 skyrių, nors nei čia nei ten niekas nežinos :) :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16827: 2016 Gegužės 24, 15:17:52 »
ačiū už atsakymus ir patarumus
gavau nebrangiai 034905381A originalų pasiūlymą, tai paimiau juos 2x, jie šiaip eina vienodi tik akd be a raidės juoda fiške atskyrimui, su A - balta, tai užsakiau abu baltus. Už juodus 98eur/vnt brangoka. Teks pasižymėt markeriu :D

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16828: 2016 Gegužės 25, 00:47:58 »
policija nematau is tolo - tame problema.
Prisimenu viena kart teko 3x200 lt i kisene duot per menesi, neskaitant to, kad be draudimo vazonejau, kai 2 metu stazho neturejau. Tai buvo beveik pies ~10 metu ;)
Esme tame, kad sureaguot vien prie tokio greicio kokio 100-150 m reikia, nekalbant apie full stop, o tu sakai xrenovai matai...

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16829: 2016 Gegužės 25, 07:31:04 »
mega, neverta :(

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16831: 2016 Gegužės 26, 02:12:01 »
prashau ^^

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16832: 2016 Gegužės 27, 21:51:44 »
Į temą, check priežastis:
Tai va, vienas G4 ignition reference sensoriaus klaidą radau, no signal intermittent, na ir pastoviai atsiranda speed senderio g28 implausible signal intermittent. Antroji kūrimo metu dažniausiai atsiranda, tačiau kartais ir variklio darbo metu. Reference senderio klaidą matau pirmą kartą ir ji neatsikartojo. Mašina užsikuria visada, bet ją galėjo pagauti darbo metu.

Reikalai tokie, kad speed senderis jau keistas buvo, bet spėju dėtas FAE ar panašus kakis plastikiniu korpusu. Ištraukiau, apvaliau, niekas nepasikeitė. Varža 930ohm
Tačiau pirmasis vis dar oem, hitachi firmos, su metaliniu galu. Jį valant netyčia pasukau metalinį korpusą - galvojau tikrai laidelius nuroviau. Visgi ne. Gal ten tik išorinė įvorė? Varža šiltam davikliu 1136ohm. Kaip ir nebe ribose..?
Realiai galvoju susidėti abu naujus oemus ir pamiršti tą reikalą. Kadangi dar nežinau kiek jie kainuoja, svarstau galimybę dėti HELLA firmos. Nes visa kita be oem tai piguva. Ar TIK originalas ramiam gyvenimui? Būtu bosch, ne hitachi, užsakyčiau bosch pagal jų kodą/be audi kodo ir ramu būtų. Dabar sugalvojo hitačius sumontuot inžinieriai
Panašu kad pakaitę pradeda taip pat grybauti kaip V8, tik 200 20V elektronika į tai skirtingai reaguoja :think: 2 kartus buvo atvėjis kai įkaitusi mašina nebesikurdavo, tik neteko matuoti kokia tuo metu buvo varža, ar ji iš vis buvo... ilgai galvota, kol nebeliko pardavime nei vieno daviklio su trumpu laidu, sudėti abu nauji OEM sensoriai su ilgais laidas ir keli metai, kaip ramu.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16833: 2016 Gegužės 27, 22:30:36 »
as zaides su tais davikliais ir mataves varza kai nebesikuria - nebuna grandines pakilus temperaturai, lygiai ta pati pavyko pakartoti puode paverdant - kol salti varza ~900 omu, sildant varza dideja (logiska, metalu laidumas kylant temperaturai prasteja) ir pasiekus tam tikra temperatura varza tampa begaline... priezastis salta paike plastikiniame korpuse, kur laidai susijungia su rite. tiesa cia audzius ar kazkas buvo uzsimines apie pigius daviklius su neaiskiom pradinem varzom... nezinau kas su jais vyksta, bet galbut ju varzos iseina is kompo supratimo ribu... dar vienas variantas, tai bloga davikliu pozicija - atstumas, turbut daugelis sioje temoje zino kaip buna su ABS davikliais musu silkese, o kadangi indukciniai davikliai yra lygiai tas pats, tik su ekranuotu laidu, tai galbut del kokiu priezasciu atstumai pabega. nors manau viso sito beda tikrai ne siuose davikliuose :think:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16834: 2016 Gegužės 28, 10:42:09 »
Vyrai, cia truputi kitas variantas. Kai masina nesikuria viskas easy - patikrini kodel, pakeiti davikli oeminiu. Mano atveju viskas sudetingiau, anuse slieku iekau - gaudau mistini misfire ir mistines klaidas kompe. Ryte neuzsikurti butu labai blogai todel stengiuosi eliminuoti beda is anksto. Tiesa idomu, kas gamintojas oemo bus, nes gudziais 1990 dejosi hitachi i silkes. O kaip pas v8?

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16835: 2016 Gegužės 28, 14:15:22 »
audiv8.ru info visa yra, ir kas OEM, ir kaip suremontuot, buvo cia nuoroda kazkur bet nebereandu, o del misfire ziureciau atstuma. kai VEMS dejom irgi bedu buvo ir visas reiklas atstume buvo.
Dar vo patvirtinimas sviezias kas jau aisku ir issiaiskinta buvo dar prieshtvaniniam forume sitam :)
http://www.audiklubas.com/forumas/v8-skyrelis/v8-detali-kainos/msg1838079/#msg1838079

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16837: 2016 Gegužės 28, 18:10:49 »
Gedi, ačiū už info, tik kad jei jau taip atsakant tau:
neremontuosiu tikrai nes oem galima gauti; šaras/snclc sakė pas jį oemai hella buvo, keista, zylo oemai hitachi.
šaro postas seniai skaitytas ir jo yra vienintelė nuorodą į tai kad dėl sensoriaus yra bėdų su važiavimu. dėl to ir pats apsisprendžiau pasikeisti. Dar šiandien pat stovėjo,  dirbo ant lasivų, pagavo checką, g28 implausible signal. ir taip kartą-2 į savaitę.

variantas su nesikūrimu seniai žinomas ir ten daug proto nereikia, mano atvėjis kiek kitoks. 1 didelis misfire, per dieną, kartais kartą per savaitę, identiškai kaip iki TPS keitimo. Gal vėl jis gal ne, pirmadienį bus sensoriai, tada žiūrėsim.

O kokiu būdu leisk paklaust reguliuojasi atstumas? viskas gi ten pre-set.

Neprisijungęs Zekis64

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16838: 2016 Gegužės 29, 11:07:52 »
Sveiki,


Taigi taip jau atsitiko, kad vėl užėjo noras ieškoti Audi V8 su 4.2 automatu pirkimui ir vasariniam naudojimui, labai senai jau tokios noriu ir dabar yra galimybė svajonę įgyvendinti, taigi norėčiau paklausti forumo veteranų ir visų kitų prijaučiančių kokios jų dabar kainos (ar kokios jos turėtų būti), ar vis dar verta tokią mašiną pirkti ( forumą skaičiau, lėšų tvarkymui atrasiu), ar vis dar yra gerų variantų ar jau galbūt reikia jas pamiršti ir pradėti žiūrėti į Audi A8/S8 D2 ar D3, ar yra dalių joms it t. t. Pagrinde norėčiau geros būklės su 200-250 k. rida, tamsių spalvų ir juodo odinio salono, be rudžių, komplektacija nėra labai svarbu, bet kuo pilnesnė tuo geriau . . .

Kažkas panašaus į šitą variantą - http://www.autogidas.lt/audi-v8-sedanas-1991-0128084558.html

(Čia palyginimui - http://www.coches.net/audi-v8-v8-42-4p-gasolina-1992-en-alicante-31529608-covo.aspx#)

Galbūt čia forumiečio mašina ir kas nors galėtų komentarą kokį mestelti apie kainą ( man atrodo didoka, žmonės sako, kad turėtu būti apie 4-4,5 eur) . . .

Pagrinde esu rimtai nusiteikęs pirkti 8 klasės audi ankščiau ar vėliau, kuo originalesnė tuo geriau, labiausiai domina Audi V8 tik su 4,2 arba Audi A8/S8 D3.

V8 skelbimus kartas nuo karto pažiūriu nuo 2008 metų, mačiau ir forumistų mašinų pardavime ir visokių kitokių, kaip suprantu tokios, kokios aš norėčiau ( ir jei dar raščiau) kaina dabar būtų 3,5 eur minimum, bet vėlgi ar čiau jau klasika ir ji brangsta ar čia tik kainos išpūstos dėl tokių mašinų stygiaus jau . . .

Laukiu rimtų nuomonių ir komentarų šituo klausimu, kuo daugiau tuo geriau.

Ačiū. :)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16839: 2016 Gegužės 29, 11:35:51 »
Kadangi jau ir mobile'je nebebūna po 600-800e, manau kad tapo klasika. Jei tu lygini ką geriau imti už 5000e (čia mano nuomonė apie kainą už tvarkingą V8) ar V8 ar D3, tai vienareikšmiškai D3, aišku D3 už mažiausią rinkos kainą ledas irgi nebus. V8 tikrai jau retas egzempliorius ir norint ją karts nuo karto eksplotuoti reikia tikrai didelės kantrybės, tad jei jau nuspręsi imti V8, tai žiūrėk pirkti iš Voketijos, didesnė tikimybė kad veiks +- visi agregatai, ir bus techniškai tvarkingesniame stovyje. Su detalėmis bėdų yra, jei norėjai pilną komplektaciją surinkti, tai daryti reikėjo prieš 5-7 metus arba seniau, o dabar džiaugsiesi tai ką rasi. Čia aišku apie būtent V8 dalis. Važiuoklės, stabdžių, variklio ir tai kas tinka nuo kitų Audi, rasti dar galima ir autodalių parduotuvėse.

Neprisijungęs Zekis64

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16840: 2016 Gegužės 29, 14:52:11 »
Dėl pilnos komplektacijos tai man jos nereikia, aš vertinu originalumą ir tai kas buvo su mašina iš gamyklos tai šitas kaip ir atšoka, tik iš tos pusės, kad kuo pilnesnė iš gamyklos tai tuo geriau :) Šeip man ta V8 yra didelis exclusive'as ir aš visai norėčiau tokia paturėti - bet nežinau kokią kaina reikia mokėti už normalų modeli, dabar ir po 2,5 k. yra ir po 10 k. tai gal kas iš veteranų apšvies. Lucifer, manai norm kaina turėtu būti 5 k. ? Koks stovis ir kokia rida už tokia kaina išeitų ? D3 pigiausios tikrai nesiruošiu pirkti, čia tik  į ateitį žiūrint kai jos dar biski atpigs.
                         

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16841: 2016 Gegužės 29, 14:55:02 »
V8 kaina priklauso nuo stovio ir kiek pirkejui ji reikalinga. Nebera rinkos, kad butu galima ja remtis. Mano nuomone, jei gaila pinigu, neverta ir galvot apie V8.

Neprisijungęs Zekis64

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16842: 2016 Gegužės 29, 16:51:41 »
Pinigų tai negaila, bet stačia galva griūti ir permokėti tai irgi neprotinga - juk į ką be nupirksi vistiek reikės koki 1 k. eur įdėti manau :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16843: 2016 Gegužės 29, 16:53:26 »
:D
įdėti 1k eur :D

ar čia man negerai su galva?

Neprisijungęs Zekis64

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16844: 2016 Gegužės 29, 17:21:06 »
Viskas gerai jums ponas, 1 k. eur aš turėjau omeny tam, kad pradėti važiuoti, o po to išlaidos didėja aritmetine progresija . . .  (aa)   Žinau, kad čia senai buvo, bet skaičiau šitą http://www.audiklubas.com/forumas/v8-skyrelis/pazintin-kelione-po-v8/  (y) :-)

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16845: 2016 Gegužės 29, 17:31:58 »
Tai koks tikslas sumokėti už automobilį 2k e ir po to sukišti dar 8k e, kad jin atrodytų gerai ir važiuotų? Negeriau pirkti iškart už 10k e? Su kuria iškart galėsi išvažiuoti iš kiemo?

p.s. Nesupyk už klausimą. Gali ir neatsakyti. Kiek tau metų? Kas nori pirkti tokį automobilį neklausinėja tokių dalykų kaip ar nepermokėčiau, nes investavimas į tokių metų automobilį visiškai, visiškai neapsimoka.

Neprisijungęs Zekis64

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16846: 2016 Gegužės 29, 18:09:20 »
Metų kiek man ? Na alaus jau duoda nusipirkti, teises irgi turiu jau, mašinų irgi biški . . .  O šeip tai lenkiu jau prie tricoko, bet dar ateiti nesuspėjo.

Jūs ne taip mane supratot, aš ne kuo pigiau siekiu nupirkti, o siekiu suprasti kiek ir ko turėčiau mokėti už vienokį ar kitokį variantą, nes skelbimus žiūriu per visą europą, nuo italijos iki belgijos/ispanijos ir kainos vaikšto kur tik kaip joms patinka - pvz. italijoje tokios mašinos išvis kosmosą kainuoja, belgijoje irgi, vokietijoje daug maz norm, ispanijoje panasiai kaip vokietijoje, švedijoje pigiau, bet ten daug lavonu, suomijoje brangiau ir tas pats, estijoje ir lenkijoje ju beveik jau nėra, o pigiausia lietuvoje ir latvijoje ir t. t.

Nu va dabar statykit save į mano vietą kas netingi ir pasakokit - kokį biudžetą skirtumėt šitam reikalui, kur ieškotumėt, suradę į ką žiūrėtumėt iš techninės pusės, nupirkę ką iškart tvarkytumėt ir t. t.

Kiek teko skaityti forumą apie v8 yra labai daug geros info, bet jau daug vandens nutekėję, kainos pasikeitę ir mašinų sumažėję, bet informacija pas veteranus apie visokius niuansus manau dar išlikusi yra, tai tam čia ir parašiau - tam juk forumas arne ?  Paniatkių aš nesuprantu.

Kalbam vyrai, kalbam, diskutuojam o ne išsipisinėjam, aš gi gražiai parašiau, priešingu atveju jums dar mažiau metų negu man.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gegužės 29, 18:10:52 sukūrė Zekis64 »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16847: 2016 Gegužės 29, 18:27:03 »
žiūriu biškį naglas esi, bet kai pats ne kitoks tai ok:
ne euruose (o gal ne tik) tokiose auto bėda yra; aš sakyčiau kad jei nori ledo kur viskas veikia, reikės dėmesio, laiko. Jei pvz su elektra nedraugauji, nebus taip kad turiu gerą elektriką - sutvarkys, reiks pačiam ieškoti galų, daug ten niuansų, kažkas veikia tik kartais, tik iš dalies ir pan. Pats v8 neturiu, o turiu paprastesnę audi versiją 200 20vt kuri su v8 lyginant yra paprastesnė.

toliau su eurais tai vėl gi, ne bėda servisinės dalys kaip važiuoklės ir t.t., na kėbulai užknisa bet irgi pasidaro, bet bėda kada turi imti naudotas dalis kai naujų nebeina gauti, kaip pvz ten kokie lempų valytuvai ar kas :) chromai blizgučiai. Varikliai patvarūs, bet dažnai apsitepavę ir tepalą mėgsta :) 4,2 automatas gan lėta auto, sunki, bet važiuoja maloniai.

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16848: 2016 Gegužės 29, 18:46:17 »
Tai niekas neišsipisinėja. Noriu pasakyti, kad V8 nebeturi rinkos, nebėra iš ko rinktis. Žiūri per skelbimus, važiuoji žiūrėti ir vertini kiekvieną mazgą kiek ko jie verti ir bendrai sudėjus viską, žiūri ar verta mokėti norimų pinigų. Perskaityk visą V8 skyrių ir turėsi supratimą ką tikrinti, kur atkreipti dėmesį. Kaip sakiau čia ne kokia C6 kur kainas diktuoja rinka. Čia jau kiekvienos kaina priklauso nuo konkrečios būklės. :-)

Neprisijungęs Zekis64

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16849: 2016 Gegužės 29, 18:53:35 »
Su elektra draugauju, bet tik kas nepersudėtingo, su kėbulais varikliais ir pakabom draugauju gerai, bet su automatinėm dėžėm dėja ne. Apie mechaną 4,2 nesvajoju,  turiu ir įrankiu nemažai ir literatūros ne už pora šimtų eur, savo mašinų į servizą nevarinėju ir su elektrikais dar kolkas bendrauti neteko. ( bet tik kolkas :) ) Viskas kiek galiu savom jėgom :) V8 remonto žinyną turiu.

Ačiū Domui ir Lucifer už ats., kas dar norės pasisakyti - prašom.

Gal kas gali nukreipti į V8 standartinės ir papildomos įrangos pilną sarašą, jei čia kur toks yra ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11415 Atsakymai
1290152 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Lapkričio 06, 08:26:31
sukūrė Žiedųproncese
2550 Atsakymai
586034 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Kovo 02, 18:07:45
sukūrė NojusK
B5 Pokalbiai ir diskusijos

Pradėjo orzo « 1 2 ... 54 55 » B5

1371 Atsakymai
142033 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 01, 22:28:52
sukūrė aadvokatas