Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi V8 istorija ir gamybos procesas  (Skaityta 45860 kartus)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi V8 istorija ir gamybos procesas
« Topic Start: 2007 Lapkričio 22, 14:46:09 »
Audi V8 - prestizines klases sedanas, apginkluotas paciu galingiausiu 8 cilindru atmosferiniu varikliu, su automatine arba mechanine greiciu deze ir quattro - 3 sistema

Si puiki masina buvo gaminama nuo 1988-10-01 iki 1993-11-30. Per siuos metus buvo pagaminta 16 648 automobiliu su 3.6 varikliu ir ~ 5 000 su 4.2 varikliu.Audi V8 3.6 (250ag) — [1988…1994] — 16648 vnt.
Audi V8 4.2 (280ag) — [1992…1994] — 4645 vnt.
Audi V8L 3.6 (250ag) — [1991…1992] — 111 vnt.
Audi V8L 4.2 (280ag) — [1992…1994] — 160 vnt.
Iš jų su mechanine greičių dėže: 1119  (Audi V8 3.6) ir 475 (Audi V8 4.2)

1993 metais labai nedaug siu automobiliu buvo pagaminta su 4.2 varikliu ir 6 laipsniu mechanine greiciu deze.

Gaminamas automobilis turejo dvieju tipu kebula (tiksliau viena kebula, kuris buvo isleistas dviem versijom) - sedanas:


Ir sedanas "Long" (pailginta) versija:



Fabriko parodos saleje galime pamatyti dar ir V8 universala, tacio jo serijine gamyba taip ir nebuvo pradeta:


Nors si masina buvo sukurta naudojant Audi turima C3 platforma (naudojama 100 , 200 modeliuose), V8 buvo idiegta kitokia quattro sistema ir 8 cilindru variklis DOHC V8 32 voztuvu, kartu su automatine arba 5 (tik su 3,6 varikliu modeliose) ir 6 (tik su 4,2 varikliu modeliose) pavaru mechaninemis dezemis. Automatines greiciu dezes buvo naudojamos 4 pavaru. Toks automobilis savo klaseje puikiai galejo konkuruoti su rinkoje BMW ar Mercedes siulomais modeliais. Audi V8 panasiausia i Audi 100 ar Audi 200 modelius, taciau turejo savitas bamperiu, priekiniu groteliu, ratu arku konstrukcijas, platesne ratu baze, pilnai raudonus galinius zibintus visuose savo baziniuose modeliuose, didesnius R16 arba R17 ratus, kurie padedavo siai masinai isiskirti. Daug demesio buvo skirta naujam astuoniu cilindru varikliui, taip pat Audi V8 modelis buvo pirmasis, kuriame suderinta automatine greiciu deze ir quoattro sistema.

Audi V8 3,6 (3562cc) variklis, yra ne kas kitas, kaip ant alkuninio veleno V forma suporuoti du keturiu cilindru varikliai. Keturiu cilindru varikliai buvo "pasiskolinti" is VW Golf 1,8 GTI, twin cam, 16-valve. Sio "hibrido", surinkto is dvieju varikliu atiduodama 250 PS galia (184 kW/247 hp) ir 340Nm sukimo momentas, turimas placiame apsuku diapazone,buvo tikrai ispudingas ir gerbtinas tuo laiku. Audi V8 su 3,6 varikliu isvystydavo maksimalu 250 km/h greiti, o 0-100 isibegedavo per 7,6 sekunbdes naudojant mechanine greiciu deze.

1990 isleido Audi V8 pailginta "long" versija, o nuo 1991 metu papildomai dar pradejo montuoti 4,2 (4172cc) varikli siems modeliams. 4,2 variklio galios charakteristikos buvo jau ispudingesnes: 280 PS (206 kW/276 hp) ir 400 Nm sukimo momentas. Kaip ir 3,6 varikli turinciose modeliuose - siuose su 4,2 varikliu buvo visada montuojama quattro sistema ir tai buvo standartas. 6 pavaru mechanine greiciu deze pakeite 5 pavaru mechanine deze, kuri buvo montuojama i modelius su 3,6 varikliu. Maksimalus sio modelio greitis buvo taip pat 250 km/h, tik nuo 0 iki 100km/h si masina isibegedavo jau per 7,7 sek. su automatine arba 6,8 sek su mechanine greiciu deze.

Audi V8 modelis nesulauke dideles komercines sekmes, neziurint i turtinga komplektacija, komforta ir auksta kokybe. Audi V8 modelis buvo isleistas praktiskai tuo paciu metu kaip ir Lexus LS400 su auksciausios kokybes apdaila, konforto paketu ir t.t., kuris buvo skirtas konkuruoti su "senaisiais grandais", tokiais kaip C klases Mercedes, 7 serijos BMW, XJ serijos Jaguar. Neziurint i tai, kad Audi V8 modelis kitu gamintoju paminetiems flagmanams nenusileido nei kokybes, nei konforto atzvilgiu, bei buvo vienintelis modelis kuris siule visu varanciuju ratu transmisija ir pilnai galvanizuota kebula - daugelis pirkeju nesirinko Audi. Priezastis buvo paprasta - vartotojams Audi V8  asocijavosi su kitais Audi modeliais, kurie buvo zemesnes klases ir net negalejo bandyti konkuruoti su "senaisiais grandais". Taip pat nelabai kas suprato kodel ta Audi V8 taip brangiai kainuoja, lyginant su kitais Audi (100, 200 ....) modeliais.

Audi V8 sunki pirmtako ir ledu pralauzejo istorija ir salyginai nedaugelio vartotoju pazintis su ja, atvere jau neabejotina sekme sekanciam, tos pacios klases automobiliui - Audi A8 modeliui. Audi A8 sekmes paslaptis buvo ta, kad po Audi V8 modelio potencialus pirkejai i si nauja automobili ziurejo kaip i teisingai pagaminta prestizini modeli, kaip puikia alternatyva to, ka galejo pasiulyti kiti gamintojai.

Siandien Audi V8 daugelyje saliu jau virto tikru kultu ir praktiskai visi sie automobiliai isgyvene iki siu dienu yra tikru entuziastu rankose, kurie didziuojasi vaziuodami Audi V8.

Audi V8 bazines komplektacijos, paskutiniais gamybos metais kainavo apie 230 000 Lt, o siai dienai sios masinos kaimuoja nuo 3 000Lt iki 30 000 Lt, priklausomai nuo bukles.
 
Audi fabrikas Ingolstade (Ingolstadt plant)

Siam fabrike 1990 metais dirbo 25 000 darbuotoju, kurie kiekviena diena pagamindavo apie 1 400 automobiliu

Apie 25 000 darbuotoju Ingolstade 1990 metais gamino Audi 80, Audi 90, Audi Coupe ir Ауди quattro - viso apie 1.400 vienetu per diena. Butent sitame fabrike buvo ir gaminavi varikliai automobiliui Audi V8. Per metus sis fabrikas pagamindavo daugiau kaip puse milijono varikliu su keturiais cilindrais. Visas fabrikas uzeme apie 1.8 milijona kvadratiniu metru plota, kuri galetume palyginti su mazdaug 180 futbolo stadionu, kartu sudejus.


Antras Audi fabrikas buvo Neckarsulm (Neckarsulm plant)

Apie 10 000 darbuotoju siame fabrike gamino delux Audi modelius.

Tai buvo ultrasiuolaikiskas fabrikas, kuris turejo simtametes kompanijos tradicijas. Apie 500 automobiliu - Audi 100 ir 200 (sedanai ir avantai) iskaitant ir luxury modelius Audi V8 - cia buvo pagaminami kasdien
Be to dar siame fabrike buvo gaminama ~50 automobiliu per diena kompanijos Porsche vardu (Porsche 944 ir 944 kabrioletas). Nuo 1980-uju metu i si fabrika buvo jau investuota beveik 2 milijardai DM, ko pasekoje jis buvo vienas siuolaikiskiausiu ir moderniausiu automobiliu fabriku.

Busimi automobiliu savininkai juos "surinkinejo" patys, t.y. patys rinkosi komplektacija tiesiog fabrike.



Taigi tokiu budu busimosios Audi savininkas jau budavo aiskus dar pries ja pagaminant

Automobilio pradzia

Metalo lakstus i fabrika atvezdavo rulonais, kuriu vienas galejo sverti ir 30 tonu. Konvejeris, valdomas elektronikos, pjaustudavo metala gabalais, kurie buvo siek tiek didesni uz "pirmine forma"
Metalo pjuvio metu, stakliu asmenys, pjovimo vieta padengdavo cinku, taip siekiant bet kokiu atveju isvengti korozijos zidinio.

Metalo rulonai:



Automatine presu linija:


Kebulo galvanizacija

Buvo suteikiama 10 metu garantija pilnai galvanizuotam kebului, kiekvienam Audi modeliui.

Cinko apsugos efektas plienui yra naudojamas daugelyje pramones saku. Cinkas neleisdavo nei vienoje vietoje rudyti automobilio kebului daug metu. Tokiu budu Audi pilnai galvonizuodama kebulus gamindavo automobilius su pailgintu tarnavimo laiku. Audi inzinieriai isvyste naujas, labai svarbias technologijas, naudojamas gaminant kebulo karkasa.
Kebulo isores visiskai galvanizacijai is visu pusiu buvo naudojamas elektrolizes metodas. Visos sunkiai pasiekiamos kebulo karkaso detales buvo pagamintos is karsto, galvanizuoto, plieno laksto. Cinko, panaudoto kebulo - Audi 80 tipo - galvanizacijai sudare apie 5 kilogramus.
Pilna kebulo galvanizacija saugojo dviem budais:
1 Barjero efektas
Kad rudys atsirastu ant plieno pavirsiaus, pirmiausia turedavo prarudyti cinko sluoksnis. Taciau cinkas, lyginant su plienu, rudyja desimt kartu leciau nei plienas.
2 Katodine apsauga
Tai elektrochemine reakcija, kuri prasidedavo kebulo pazeidimo vietose (kai ibrezimas arba akmenuku smugiai apnuogindavo metala) ir plienas nerudydavo iki tol, kol reakcijos metu nebudavo sunaudojamos cinko atsargos, esancios aplink pazeista vieta.

Nuo 1988 sausio 2 gamintojas suteikinedavo desimties metu garantija kebului nuo rudyjimo Audi 80, Audi 90, Audi Coupe, Audi 100,Audi 200, ir Audi V8 modeliams.
Pinai galvonizuotas kebulas:


Detaliu forma

Pirma stadija - presas, kur is metalo ruosiniu (lakstu) stampuodavo detaliu formas. Kiekvienas Audi modelis prasidedavo nuo stampuotu detaliu formu. Deformacijos procesas garantuodavo, kad visi konstrukcijos elementai bus maksimalaus tikslumo ir patikimumo.

Gauti komponentai dar papildomai budavo apdirbami, ko pasekoje, naudojant dar iki 7 technologiniu procesu, jie igaudavo dar sudetingesnes formas ir konturus. Ruosiniu isvyniojimas, atpjovimas, stampavimas ir t.t. - sios operacijos kartodavosi iki 2 milijonu kartu kiekviena diena.

Komponentas, kurio tikslumas iki tukstantosios milimetro dalies:


Kiekvienas preso spaudimas (komponento stampavimas) reikalauja specialiu stampu. Kad butu atlaikomas didziulis slegis ir apkrova - stampas yra gaminamas is juodojo spiziaus ir sverdavo apie 40 tonu. Stampas buvo skirtas atlaikyti jega, siekiancia iki 16 000 kN (grubiai galima sulyginti su 1 600 tonu svoriu). Gniuzdomi tokios jegos plieno lakstai budavo kaip minksta tesla ir presas juos parasciausiai "suminkidavo" iki reikiamos formos.

Tokiu dideliu jegu naudojimas - nereiskia tikslumo nebuvima. Stampuojami komponentai turedavo vieno milimetro tukstantosios dalies tiksluma.

Personalo atsakomybe

Sunkiuju presu linija Audi gamyklos cechuose buvo beveik pilnai automatine. Plieno ruosiniai judedavo i presus ir is ju i kitas darbo vietas automatizuotu konvejeriu. Rankinis proceso valdymas buvo jau praeitis, nors is kitos puses tokia kontrole ir monitoringas atnesdavo i savos naudos. Presu linijos budavo aptarnaujamos zmoniu, kurie sudarydavo elektriku, mechaniku ir t.t. grupes. kiekviena grupe turedavo savo atsakomybe:
  • fabriko veikimas ir jo irenginiu funkcionavimas
  • liniju tinkamas eksploatacinio remonto ir aptarnavimo atlikimas
  • tikrinti presu darbo kokybe


Kebulo gamyba

Kebulo gamyba padalinta i sekancius etapus:
  • suvirinimo linija
  • kebulo pagrindo linija
  • kebulo apdirbimas, galvanizacija ir kt.
  • kebulo uzbaigimas
Surinkimo linijoje kebulo detales budavo surenkamos ir suvirinamos. Proceso pabaigoje kebulas turedavo visas savo sudedamasias dalis - dangtelius, duris, sparnus ir budavo pilnai paruostas dazymui.

Kebulo surinkimo linijos fragmentas:



Suvirinimo darbai

Prie kebulo visos detales yra tvirtinamos suvirinimo pagalba. Kiekvienam automobiliui yra padaroma apie 4 000 suvirinimo siuliu ir tasku.
Suvirinimas nepazeidzia kebulo apsaugos nuo rudyjimo, kadangi suvirinimo metu cinkas tirpsta ir toje vietoje formuojasi apsauginis ziedas. Kebulo surinkimo konvejeris yra pilnai automatizuotas ir abu fabrikai naudojo apytiksliai 600 programuojamu suvirinimo robotu. Neziurint i auksta automatizavimo ir standartizavimo lygi, gamybos procesas isliko lankstus 100 procentu, o tai buvo labai svarbu del nuolat besikeicianciu pirkeju poreikiu.

Automatizacijos privalumai:

  • Robotai gali uzimti vietas, kuriose fiziskai zmogus buti negali
  • Robotai suvirinima gali atlikti su dideliu tikslumu (iki vienos desimtosios milimetro dalies), skirtingai nei zmones, tokiu budu palaikydami kokybe aukstame ligyje


Stebetoju komanda

Siame gamybos procese naudojant aukstas technologijas ir automatizuotus procesus, darbuotojai nesa didziule atsakomybe. Anksciau ju darbas buvo itemtas del didelio konvejerio greicio, o dabar jie turi priziureti automatines sitemas ir atsakyti uz ju kokybiska darba.

Suvirinimo cecho personalas:


Kebulo judejimas

Ingolstado konvejerio linija - pagrindinis aukstos technologijos sistemos darbo pavizdys. Surinkimo linijoje naudojama technologija yra laikoma automobiliu industrijoje viena siuolaikiskiausiu.
Pacioje pradzioje visi kebulai buvo surenkami i viena vieta, paskui transporteriais  jie judedavo tolyn. Specialus keltuvai juos uzkeldavo ant transporteriu, kur jie laukdavo savo pajudejimo laiko. Bendras ilgis, kuri kebulas nukeliaudavo ant transporteriu sudaro apie 1 km. Kiekvienas transporteris is pradziu juda i pradini taska, kur jis yra pakraunamas detalemis. Veliau visiskai valdomas automatikos judedamas praeina pro 8 gamybos procesus ir daugiau. Kompiuteris pilnai seka ir kontroliuoja kiekvieno transporterio judejima ir buvimo vieta, apskaiciuoja is kokio tasko, kada ir kur turi jis pajudeti. Kiekvieno transporterio buvimo vieta nustatoma indukciniu davikliu, sumontuotu fabriko grindyse, pagalba.

Transporteriai fabriko viduje:


Komandine dvasia - gamybos procese dalyvaudavo kvalifikuotos komados

Tradicinis konvejeris buvo pakeistas automatizuotu ir prie naujos linijos tiesiogiai automobilio gamyboje lygegreciai su robotais dirbdavo viso labo du - keturi zmones. Jie prie kiekvieno kebulo praleisdavo apie pusvalandi. Kai zmones savo darba baigdavo, jie nuspauzdavo mygtuka, kad kompiuteriui pranestu apie proceso pabaiga, tada transporteris judedavo i kita fabriko sekcija ir t.t.

Detaliu transportaviamas:

Surinkimo cechas:


Kebulo patikrinimas

Kebulu gaminimo sektoriuje yra taikomi auksti kokybes standartai, kurie uztikrina auksta gaminiu kokybe. Audi naudoja kompiuterius-kontrolerius, kurie tikrina automobili gamyboje. Patikrinimui kebulas pasirenkamas atsitiktinai ir tikrinamas visiskai pilnai. Tai padaroma labai greitai trim etapais. Kebulas yra sukamas, kad lengviau butu galima prieiti prie sunkiai pasiekiamu vietu, o kompiuteris tuo tarpu fiksuoja nuokrypius nuo etaloniniu parametru. Kompiuteris isanalizuoja visus gautus duomenis ir tai padeda isaiskinti broko tikimybe dar pries tai, kaip automobilis bus pagamintas.

Specialistas kompiuterio pagalba tikrina kebula:

Robotas atlieka kebulo gamybos tikslumo matavimus:


Dazymas

Automobilio kebulas pastoviai yra veikiamas dinamineiu apkrovu. Paprasti dazai tokiu salygu butu neislaike, jie rauksletusi ir skilinetu. Dazymo komponentu gamyboje naudojamos tik auksciausios kokybes medziagos, del siu priezasciu Audi drasiai galejo suteikti triju metu garantija kebulo nudazymui.

Kebulo nudazymas, vienas is daugiausiai laiko uzimanciu procesu. Isi procesa ieina:
  • dregnas ir sausas apdirbimai
  • ikaitinimas ir atvesinimas
  • robotizuotas ir rankinis darbas
Laukite tesinio  (h) ....
« Paskutinį kartą keitė: 2021 Liepos 21, 11:32:18 sukūrė gataz »

Neprisijungęs AAH

  • Įrašai: 129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi V8 istorija ir gamybos procesas
« Atsakymas #1: 2009 Rugsėjo 13, 10:45:54 »

Nors si masina buvo sukurta naudojant Audi turima C3 platforma (naudojama 100 , 200 modeliuose), V8 buvo idiegta kitokia quattro sistema ir 8 cilindru variklis DOHC V8 32 voztuvu, kartu su automatine arba 5 (tik su 3,6 varikliu modeliose) ir 6 (tik su 4,2 varikliu modeliose) pavaru mechaninemis dezemis.
O tai kieno platforma D11? 8:8 Ne tik su 4.2, bet ir su 3.6  ;), info iš vieno forumo:
Citata
you could order V8 with the 6-speed-transmission.
and they have 2 different codes.
CBM=Gearbox from V8 3,6L with short 6th transmission
CBN=Gearbox from V8 4,2L with long 6th transmission 

Audi V8 modelis buvo isleistas praktiskai tuo paciu metu kaip ir Lexus LS400 su auksciausios kokybes apdaila, konforto paketu ir t.t., kuris buvo skirtas konkuruoti su "senaisiais grandais", tokiais kaip C klases Mercedes, 7 serijos BMW, XJ serijos Jaguar. Neziurint i tai, kad Audi V8 modelis kitu gamintoju paminetiems flagmanams nenusileido nei kokybes, nei konforto atzvilgiu, bei buvo vienintelis modelis kuris siule visu varanciuju ratu transmisija ir pilnai galvanizuota kebula - daugelis pirkeju nesirinko Audi.

Kas mano nuomone negerai - paryskinau, taisom ir trinam sita posta  (h)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Gegužės 17, 17:28:21 sukūrė Gedis »

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi V8 istorija ir gamybos procesas
« Atsakymas #3: 2010 Rugpjūčio 26, 12:30:21 »
užlūžo gyvenimo tempo pragare ... reikia kad as susirgciau, tada ir butu tesinys, nes tokius dalykus darau kai ligos uzpuola ir namie sedziu :D vat nesiseka kol kas susirgti :D

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi V8 istorija ir gamybos procesas
« Atsakymas #4: 2010 Rugsėjo 27, 03:17:57 »
info iš vieno forumo:

you could order V8 with the 6-speed-transmission.
and they have 2 different codes.
CBM=Gearbox from V8 3,6L with short 6th transmission
CBN=Gearbox from V8 4,2L with long 6th transmission 

perdavimų skaičiai:

CBM: 3.50   1.89   1.32   1.03   0.86   0.73 
CBN: 3.50   1.89   1.32   1.03   0.81   0.68

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Lapkričio 26, 10:13:43 sukūrė Marijus »

Neprisijungęs lv222

  • Įrašai: 436
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi V8 istorija ir gamybos procesas
« Atsakymas #8: 2012 Sausio 04, 12:22:53 »
Si puiki masina buvo gaminama nuo 1988-10-01 iki 1993-11-30. Per siuos metus buvo pagaminta 16 648 automobiliu su 3.6 varikliu ir ~ 5 000 su 4.2 varikliu.

O manosios data 1988.09.23

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi V8 istorija ir gamybos procesas
« Atsakymas #9: 2012 Sausio 04, 12:29:26 »
o tai koks VIN'as ? 44-K-000008 gal ?

Neprisijungęs lv222

  • Įrašai: 436
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o tai koks VIN'as ? 44-K-000008 gal ?
nea :V

Neprisijungęs Lomberg

  • Įrašai: 1557
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai pas tave is viso bandomoji :D 

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o tai koks VIN'as ? 44-K-000008 gal ?
nea :V
duok Vin numerį, pažiūrėsime.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Turėjau ir aš 88m V8 bet lyg ir ne pačio galo, tik kad neatgaminsiu datos, nes senai parduota. Įdomu pasidarė net :)
Numeriai buvo TKN 015, bet jau regitra nieko neberodo. Matomai jai jau (h)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda


Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
I ką gi mes matome  (wow)

Žinojau kad šis variklis buvo paskolintas pirmiesiems Spyker modeliams, bet kad Porsche.. įdomu ką anas jautė, judėdamas atbulas

http://www.youtube.com/watch?v=2P6gTpG0DjA#t=32
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 24, 23:41:36 sukūrė Grishman »

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kur viso to daigto ausinimo jegaine? Kaskaip neinziuriu..... Turbut i prieki nuvade

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
kad motoras stovi ''atbulas'' tai manau jo funkcija del to nenukencia :D bet del ausinimo ir man idomu... matosi du ventiliatoriai galinio dangcio virsuje (kokiu tikslu jie ten?), ausinimo zarna nueina kazkur i prieki, ir kebule galiniuose sparnuose is priekio matosi angos kurios gali tarnaut dviem dalykam - stabdziu ir variklio ausinimui (H-)

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kodel jis man atrodo kaip baisi garazine samadielka ?

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
o kodel jis man atrodo kaip baisi garazine samadielka ?
nes panasiai ir buvo, cia veikentis konceptas kurio pagrindine funkcija techniskai funkcionuojantis automobilis...
man tik iomu, ka veikia Grishman filmuku skirelyje apie porsche? :D nes bunant tokio ugio i tokius technikos sedevrus ilyst pakankamai sudetinga, o dar juos pilotuot...  :goodboy: :bedantis:   
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 27, 18:25:35 sukūrė Mukas »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
o kodel jis man atrodo kaip baisi garazine samadielka ?
idomus issireiskimas.... o tai jei savo V8 motora darysi tai bus "Quattro GmbH"?

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Visi bandomieji egzemplioriai atrodo panašiai, V8 pirmieji konceptai si šimtinės kapotu ne ka geriau atrodė.
o kodel jis man atrodo kaip baisi garazine samadielka ?

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
http://www.audiv8.com/german/brochures/classicline.html
Šita brošiūrinė V8 irgi kiek žinau neturėjo V8 priekio iš pradžių, o ir VIN kodas jos visiškai nestandartinis, tik nepamenu kuo jis kitoks, bet kažkoks ten irgi ale kaip bandomosios mašinos. Būtent šitą mačiau ir sedėjau  :G

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
21 Atsakymai
39023 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 13, 21:11:34
sukūrė ~Romas~
0 Atsakymai
795 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Lapkričio 19, 12:27:10
sukūrė asprey
9 Atsakymai
2402 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 15, 09:29:21
sukūrė Ramaskinas