Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ukmergės "auksarankių" ir "atgrubnagių" serviziukai  (Skaityta 62331 kartus)

Neprisijungęs questutis

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
oo ukmergei kur kompiuterius auto nunulina ? gal kas susiduret ? kokios kainos kur geriau ?  8:8
Ka konkreciai tau reikia padaryt...?

reikia 200tynes kompa nunulinti, biski klaidas meto.

plius luzo perpus pusasis, gal zinot kas dalimis ukmergei 200tyne turi ?
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Spalio 21, 09:08:38 sukūrė questutis »

Neprisijungęs gurksnis

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
kreksliuose Kastonu gatvej berods vienas kvatristas gyvena, daug quattro priardes, tad pirmoj vietoj pas ji ieskau, jei kazko reik.
jo tel. 868276247  ;)
jei ten netures, jami Ukmerges reklamini laikrastuka ir tikrai rasi  ?!?

Neprisijungęs WOLF

  • Įrašai: 163
    • Žiūrėti profilį
reikia 200tynes kompa nunulinti, biski klaidas meto.
Savaitgali pasuk, gryzes... :)

Neprisijungęs questutis

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
kur geriau ir pigiau butu daryti suvedima ukmergei quattrai ? pas varstagalius ar polkas nesinoretu varyt, priskaiciuos
man trizenklius skaicius.tikslumo superinio nereikia svarbu kad butu vidutiniskai gerai padaryta.

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
kur geriau ir pigiau butu daryti suvedima ukmergei quattrai ? pas varstagalius ar polkas nesinoretu varyt, priskaiciuos
man trizenklius skaicius.tikslumo superinio nereikia svarbu kad butu vidutiniskai gerai padaryta.

pamegink nuvaziuoti iki optimos vilniaus g., ten juk Paulius dirba, kuris i MM atvazineja ir pamegink su juo pasikalbeti. asd ten dariausi, bet ne quattro, tei gerai padare :) ir tik 50-60lt eme, neatmenu :)

Neprisijungęs Efka999

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Quattro visur kainuos beveik dvigubai, nes ten ir gala reguliuoja ;) as kai dariau pries metus tai apie 90 lt. mokejau, tiksliai irgi nepamenu :V, dariau Širvintose gerai meistrai dirba 8:8

Neprisijungęs gurksnis

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
jei nenori iki Sirvintu vaziuot, tai tada Deltuvos gatvej gali bandyt. Tie patys garaziukai, kur restauruoja sarnyrus, traukes ir t.t. Maciau ten ne viena rimta masina ant suvedimo stendo ir atsiliepimai bent mano geri apie juos  ;)

Neprisijungęs quattro20v

  • Įrašai: 885
    • Žiūrėti profilį
vaziuokle tvarkau tik sirvintose arba pats.... uz sirvintu meistriukus garantuoju kad gerai padarys ir perdarinet ar gailetis nereikes ;)

Neprisijungęs questutis

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
jei nenori iki Sirvintu vaziuot, tai tada Deltuvos gatvej gali bandyt. Tie patys garaziukai, kur restauruoja sarnyrus, traukes ir t.t. Maciau ten ne viena rimta masina ant suvedimo stendo ir atsiliepimai bent mano geri apie juos  ;)

o kurioj vietoj tiksliau ten ? kazkaip niekada nepastebejau. kiek zinau yra garazeliai ce kitoj pusej transporto, taj ce ?

Neprisijungęs gurksnis

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
cia tiesiai prie Ukmerges masinu turgu, kitaip sakant patys kampiniai boxai arciausiai ziedo. ant sienos uzrasyta, kad restauruoja ir panasiai. rasi tikrai  ;)

Neprisijungęs questutis

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
aisq, meginsiu uzsukti pas juos  :)

Neprisijungęs coste

  • Įrašai: 238
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
As kiek girdejau ir maciau, kad gerai suvedimus daro MEDELYNE ten tox pupelis yra. Vienas net savo volvo pas ji vare, po VOLVO salono darbo.  :D

Neprisijungęs gurksnis

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Pupelis idomus zmogus... Mane kazkada isvijo is garazo, kai nuvariau jam savo bulkikei suvedima daryt. Jo komentaras buvo: prisidaro visokiu zemintu masinu ir po to dauzo i bordiurus!
Taip ir likau nesuprates ka jis norejo tuo pasakyt. Daugiau pas ji gyvenime nevaziuosiu...  Oo)

Neprisijungęs WOLF

  • Įrašai: 163
    • Žiūrėti profilį
Pritariu kolegai... (+)  Ten artistas geras... <o>  Mane irgi yra isvijes is kiemo, mat jam zeminta pakaba, tai kaip velniui kryzius... :[  Nevaryciau pas ji niekad... :f

Neprisijungęs quattro20v

  • Įrašai: 885
    • Žiūrėti profilį
jo pupelis gerai daro tik jo nesuprasi (!?) mano paciai pirmai quattro dare ir labai gerai padare, o kitos mano audi jam nepatiko, tai jam ratai negrazus tai dar kas.... :-] geriausia tai jo zmona  (y) cia tai moteryte, pats maciau kaip pasatui kalades keite :-] :-]

Neprisijungęs Giedriakas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
O gal kas zino kaip dirba meistriukas Metu gatwej, kaip jo kainos, kokybe? reik suwedima padaryt, atraminius pakeist, vairo tarukutes...

Neprisijungęs questutis

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
O gal kas zino kaip dirba meistriukas Metu gatwej, kaip jo kainos, kokybe? reik suwedima padaryt, atraminius pakeist, vairo tarukutes...

sits rimtas seniukas, gerai dirba.patikimas  ;)

Neprisijungęs questutis

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
sveiki,

norejau paklausti gal turite koki pazistama ar kontaktu kas galetu sutvarkyti antikvarini  motocikla
 Dnepr  mt9 ? yra pridegintas vienas stumoklis su voztuvais.  8:8

Neprisijungęs gurksnis

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
o tu susisiek su quattro20v. jis siaip motociklu gerbejas ir restauruotojas pas mumis. kaip tycia siuo metu laisvesnis yra, gal kartais jis noretu pasikrapstyti prie tavojo antikvaro  :V

Neprisijungęs quattro20v

  • Įrašai: 885
    • Žiūrėti profilį
dekui ne... :) pas mane du stovi garaze jau senai apleisti ir siomis dienomis jau krapstausi prie ju... o dar kai toki griozda isivaryciau mano eske lauke turetu nakvot.... kol tu dvieju neatgaivinsiu niekuo neuzsiimsiu tikrai  (-)

Neprisijungęs WOLF

  • Įrašai: 163
    • Žiūrėti profilį
sveiki,

norejau paklausti gal turite koki pazistama ar kontaktu kas galetu sutvarkyti antikvarini  motocikla
 Dnepr  mt9 ? yra pridegintas vienas stumoklis su voztuvais.  8:8

Busi teviskej, pasuk...
Smulkiau papasakosi kas po kam...
Gal ir sutarsim kazka...

Neprisijungęs eibis

  • Įrašai: 190
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
jo kaip kazkas minejo pakabas gerai tvarko, normaliom kainom deltuvos gatvej ties autoturgumi priesingoje puseje. turi nebloga iranga visu ratu suvedimui, restauruoja sarnyrus ir t.t.

Neprisijungęs eibis

  • Įrašai: 190
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
beje jei kam reikia rimto meistro kas su kompais uzsiima: trina klaidas, reguliuoja ipurskimo kampa, gali ir chiptiuninga ir t.t. tai gruodzio 17 gatvej berods pries paskutinis namas baltu plytu rudom garazo durim. Arturas 868735588.po darbo ir savaitgaliais. nes dirba kazkuriame servise diena

Neprisijungęs quattro20v

  • Įrašai: 885
    • Žiūrėti profilį
jei kam nors reikia patamsint langus kreipkites i mane, sutarsim ;) daug nenulupsiu.... (h)

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
To batons:

Tik pirk amerikonišku, geru, dazu balioneli, bo kitaip tai dryžiais nusipust gali....

 ?!? prie ko cia dazai? jei langus tamsina plevele?
seip kas zino ukmergeje gera varikliu meistra paprastam varikliukui truputeli, kad galios zukelt, kuris suprastu apie ipgrade. man reiktu pasikonsultuoti del paskirstymo velenelio keitimo su prailgintomis fazemis i varikli SF dedant veleneli nuo DZ. ar ten iskyla kalnas bedu, ar nelabai.
dekui  :H :H :H
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Sausio 29, 09:52:12 sukūrė BeniTTo »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
19 Atsakymai
5141 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 26, 12:51:33
sukūrė drunkenmaster
0 Atsakymai
1181 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 03, 21:14:09
sukūrė nerqa
1 Atsakymai
1360 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 13, 09:51:39
sukūrė welniuks