Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: Adis 2008 Birželio 22, 11:01:08
-
VAKAR KEICIAUSI TEPALUS IR MAN RODOS TRUPUTI PER DAUG IPILIAU , NES SENIAU DACIKAS VISAD RODE 3 O DABAR KAIP PASIKEICIAU RODO 5 . AR TAI YRA BLOGAI? AR GERIAU TRUPUTI TEPALO NULEIST? IR AR GALI KAD PER DIDELIO KIEKIO TEPALO JI MUSTU PER TARPINE?
-
ziuriu temas viena po kitos kuri. Koks dar dacikas tau tepalu kieki rodo? Jei perdaug tepalu tai greiciau per dangteli pataskys nei per tarpine.
-
nu yra audi coupe per viduri trys dacikai , viens rodo akuma , kitas rodo , kiek tepalu , kitas rodo tepalu temperatura. ir ten kur rodo kiek tepalu ten seniau rode 3 o dabar kaip pakeiciau rodo 5 . tai sakau gal truputi nuleist?
-
nu yra audi coupe per viduri trys dacikai , viens rodo akuma , kitas rodo , kiek tepalu , kitas rodo tepalu temperatura. ir ten kur rodo kiek tepalu ten seniau rode 3 o dabar kaip pakeiciau rodo 5 . tai sakau gal truputi nuleist?
ar ten ne kartais tepalu spaudima rodod? :)
-
gal ir spaudima , net nezinau , bet zinau kad seniau rode 3 o dabar 5 tai ar gerai ar ne?
-
:-{ :[
ten tepalo spaudima rodo. ant salto variklio 5bar. ant silto laisvu apsuku apie 2bar. nuo 2krpm vel turi sugrysti iki 5 ar bent iki 4bar.
o tepalo kiek reikia ziureti per matuokle.toks daigtas po kapotu dazniausia tamsiai geltonos spalvos. o daugiau dabar rodo todel kad gal tepalu normalus kiekis arba tepalai tirstesni
-
NA TEPALU MATUOKLI RODO GERAI , O ANT LAISVU RODO 3BAR. O KAIP PAGAZUOJI RODO 5 :) TAI REISKIAS VISKAS GERAI TADA :)
-
ramiai, zmogau, viskas pas tave gerai, pasikeitei filtra, pasiekeitei tepalus viskas gerai, kad 5 rodo. problema kai ant laisvu nukrenta maziau 2bar - tada i gala eina. o jei ant matuokles tepalo norma ir rodo 5 dziaukis kad motoras neuzhduhintas.
-
NA TEPALU MATUOKLI RODO GERAI , O ANT LAISVU RODO 3BAR. O KAIP PAGAZUOJI RODO 5 :) TAI REISKIAS VISKAS GERAI TADA :)
Sveikas, dar vienas postas ar tema didziosiomis raidemis ir bus apribotos tavo galimybes siam forume (h)
Taisykles galioja visiems, tad esi nuo siol stebimas (+)
-
Tai kas cia tokio kad didziosiomis raidemis rasau? kas cia blogo? niekaip nsuprantu?
-
Taisykles pasiskaityk - klausimu maziau bus ateityje ;) Siam forume jos galioja (+)