Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: Antonijus 2009 Rugsėjo 03, 10:17:15

Antraštė: Tepalo filtro keitimas
Parašė: Antonijus 2009 Rugsėjo 03, 10:17:15
Sveiki,  (h)
teko girdėti tokią nuomonę, kad keičiant variklio tepalus, nebūtina kaskart keisti filtro. Atseit, tepalinis filtras gali laisvai tarnauti dvi-tris kadencijas. Skirtingai negu oro filtro, tepalinio kokybė nuo to tik gerėja ir tik po ketvirtos ar penktos kadencijos pastebimas pralaidumo sumažėjimas.
Kokia Jūsų nuomonė?
Gal kas žinote kur rimtoj literatūroj ir rimti žmonės apie tai rašo? Būtų gerai, jei įmestumėte nuorodą.
Ačiū, ?!?
Antraštė: Re: Tepalo filtro keitimas
Parašė: Žora 2009 Rugsėjo 03, 10:18:12
Kazkur apie tai buvo kalbeta, paieka pasinaudok.
Antraštė: Re: Tepalo filtro keitimas
Parašė: garazasTDI 2009 Rugsėjo 03, 12:04:17
virsune visiska
Antraštė: Re: Tepalo filtro keitimas
Parašė: Kambas 2009 Rugsėjo 03, 12:08:42
Taigi filtre nemazai seno tepalo buna, nenusukus jo, nauja alyva uzsiters senos likuciais. Ar cia taip iseina kad reikia nusukti sena, ispilti tepala ir vel prisukti? :D
nesigilinkit i tokias teorijas, nera tie tepalo filtrai kosmiskai brangus, kad reiktu kazka isradinet :)
Antraštė: Re: Tepalo filtro keitimas
Parašė: Arturiuxv6 2009 Rugsėjo 04, 08:56:37
Keisti privaloma, juk zinai kam jis skirtas ir nereikia  jokiu kavailu sneku klausyt, as keiciu kas 10.000km.
Antraštė: Re: Tepalo filtro keitimas
Parašė: Antonijus 2009 Rugsėjo 04, 09:18:36
Keisti privaloma, juk zinai kam jis skirtas ir nereikia  jokiu kavailu sneku klausyt, as keiciu kas 10.000km.
Aš pats tą puikiai suprantu, bet ten buvo toli gražu ne kvailų vyrų šnekta...  Man užtat ir parūpo, ar tas klausimas tik šnektų lygyje, ar jau kur nors ir rašoma apie tai. ;)
Antraštė: Re: Tepalo filtro keitimas
Parašė: garazasTDI 2009 Rugsėjo 04, 10:53:31
ar pasiryzes eksperimentuot ant savo masinos? visas pasaulis keliasdesimt metu zino, kaip kada reikia priziureti automobili kad ilgai ir laimingai vaziuotum, o cia keli vyrai pasnekejo ir pasiruosiat uzkist tepalo filtra kad geriau filtruotu? formule peprasta kuo dazniau keisk, kuo geresin tepala ir nesuk galvos