Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: adomas16v 2009 Gegužės 27, 11:43:01

Antraštė: Sukala pirstai berods
Parašė: adomas16v 2009 Gegužės 27, 11:43:01
Sveiki,

 Reikia jusu patarimo ar minciu, o geriausia butu isgirsti tuos kas su tokia problema buvot susidure.
Vaziuojant, perjungiant pavaras ir esant nuo 1500-2000 aps/min sukala kazkas. Ar tai pirstai? Gal blogas degimas? Blogas detonacijos daviklis?

Taip pat gal kas patarsite kur galima nuvaziuoti kad paziuretu ar geras uzdegimo kampas.
Antraštė: Re: Sukala pirstai berods
Parašė: BOLESLOVAS 2009 Gegužės 27, 14:30:29
pradziai gero kuro uzsipilti pabandyk  ;)
Antraštė: Re: Sukala pirstai berods
Parašė: adomas16v 2009 Gegužės 27, 15:06:32
Visad pilu is degalines 95ta  ;)
Antraštė: Re: Sukala pirstai berods
Parašė: slam 2009 Gegužės 28, 18:00:57
Kad 95tas tai nereiskia, kad geras, pamegink 95ta koki pagerinta pvz "verva" :)
Antraštė: Re: Sukala pirstai berods
Parašė: psychadelic 2009 Gegužės 28, 18:54:41
Jei jau sukala, tai ruošk kapitalkę  :-]