Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: adomas16v 2009 Gegužės 27, 11:43:01
-
Sveiki,
Reikia jusu patarimo ar minciu, o geriausia butu isgirsti tuos kas su tokia problema buvot susidure.
Vaziuojant, perjungiant pavaras ir esant nuo 1500-2000 aps/min sukala kazkas. Ar tai pirstai? Gal blogas degimas? Blogas detonacijos daviklis?
Taip pat gal kas patarsite kur galima nuvaziuoti kad paziuretu ar geras uzdegimo kampas.
-
pradziai gero kuro uzsipilti pabandyk ;)
-
Visad pilu is degalines 95ta ;)
-
Kad 95tas tai nereiskia, kad geras, pamegink 95ta koki pagerinta pvz "verva" :)
-
Jei jau sukala, tai ruošk kapitalkę :-]