Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: daskee 2008 Kovo 11, 22:57:33

Antraštė: Sportinis oro filtras i TDI
Parašė: daskee 2008 Kovo 11, 22:57:33
Gal yra kas isidejes sportini oro filtras i TDI? Koks efektas?
Antraštė: Sportinis oro filtras i TDI
Parašė: Brutas 2008 Kovo 11, 23:37:17
kazi ar jis reikalingas.. ir tiap turba prisabacina oro y cilidrus...
Antraštė: Sportinis oro filtras i TDI
Parašė: Norvegas 2008 Kovo 12, 10:55:48
vienintelis pliusas kad nereikia pirkinet filtru, ishimi ishplauni ir vel vaziuoji :)
Antraštė: Sportinis oro filtras i TDI
Parašė: daskee 2008 Kovo 12, 17:45:20
O turbo nebus geriau kai daugiau oro?
Antraštė: Sportinis oro filtras i TDI
Parašė: Minde 2008 Kovo 12, 19:15:43
O turbo nebus geriau kai daugiau oro?
išvis be filtro paleisk:)
kompas reguliuoja oro/kuro santykį,taip kad manau nepribursi čia su filtrais jokiais...