Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: povivilas 2008 Balandžio 23, 20:21:17

Antraštė: smirda is ventiliatoriaus
Parašė: povivilas 2008 Balandžio 23, 20:21:17
gal kas zino del ko smirda is ventiliatoriaus kai ant klimos nustatau kad pustu salta ora.Kai pucia silta jokio kvapo nebuna.
Antraštė: smirda is ventiliatoriaus
Parašė: Audi005 2008 Balandžio 23, 21:24:47
reikia atlikti kond.sistemos dezinfekcija, yra pirkti spec. priedai kad issinaikintum ta kvapa - bakterijas. Konkreciai neteko susidurt tai negaliu pasakyt. Tu priedu maciau yra pirkti Eolte
Antraštė: smirda is ventiliatoriaus
Parašė: maruse79 2008 Balandžio 23, 22:14:37
smirda slapiu skuduru? na cia man bent tai labai trumpai budavo vasara, gal cia kondensatas kol isgaruoja nuo ausintuvo, nieko nedariau as, ijungdavau ir kokiai minutei pradarydavau langa  (h)
Antraštė: smirda is ventiliatoriaus
Parašė: Minde 2008 Balandžio 24, 06:12:30
o man pro Shimshe vaziuojant visada taip buna,sutapimas?;)
Antraštė: smirda is ventiliatoriaus
Parašė: Evka 2008 Balandžio 24, 13:19:40
Ten, kur pildo kondicionierius, papildo ir skysčiu, naikinančiu jau minėtas bakterijas. Procedūra neilga, kainuojanti ~50lt.