Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: Bajoras 2007 Rugpjūčio 11, 12:06:23

Antraštė: PERKELTA: A90 nesikuria
Parašė: Bajoras 2007 Rugpjūčio 11, 12:06:23
Ši tema perkelta į Audi 80/90 (B3/B4) variklių tema (http://audi.aitisfera.lt/index.php?board=59).

http://audi.aitisfera.lt/index.php?topic=4722.0