Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: SiLiKoN 2007 Liepos 31, 20:57:49
-
Sveiki, norejau pasidometi kas turit 2.8 audi automobili.. vidutines kuro sanaudas butu idomu suzinoti, ketinu pirkti audi a8 2.8 varikliu, idomu ar reikes duju ar ne ir kiek degina su dujom ir be ju. dekui
-
audi coupe 2.8 mieste 12-14 benzo
-
audi coupe 2.8 mieste 12-14 benzo
i A8 berods 2,8 30v eina... ~14 turetu vartoti.
-
C4 2.8 Q duju 16-17 benzo ~14 tad ir A8 pan turetu valgyt nes mases panasios o varikliai tokie patys.
p.s nebent kalbi apie 2.8 30v
-
iki 96m dar buvo su 2.8 12v
gal per silpnas 12v i a8 + dar automatas
-
kalbu apie senaji varikli su 12v, manau uzteks ir 12v juk ne lenktyninis automobilis, aciu uz nuomones ;)
-
Ne, nu viršūnė - A8 su 12V :D
-
ne nu as irgi masciau kad geriau yra 2.8 su benzu, taciau tada dar geriau permasciau ir pasiemiau 4.2+lpg. ryja 18ltr duju mieste, o vaziavimo lygint nera ka, ir tas garsas, kai uzsivedu net pasistoja :G (+)
tai va paskaiciuok 18ltr duju kiek kainuoja ir kiek kainuoja 15ltr benzo, nu gerai ramiai vaziuojant gal 14 bus, nors labai abejoju juk jei automatas dar jei netycia kvatro, o mase jos tikrai didesne nei ceskes, ceskes 1380 o manoji dabar sveria 1800, jei su 2.8 gal kokius 1650, tai kazkiek jauciasi vistiek (+) karocia mastyk pats. 2.8 gal tau pakaks ramiam vazinejimui, BET negi su tokia masina nenoresi kartais UZSPAUSTI ir PAJAUSTI GREICIO MALONUMA??? LABAI RIMTAI PAGALVOK ZMOGAU. ?!?
-
ot daug didesne net ant 20kg :-] C4 2.8 Q sveria 1500kg o A8 2.8 Q 1520 ;)
-
geriausia imti 2.2 turbo, nuo 4.2 issibegeja 0.2 sekunde greiciau. Bet pagalvok, kiek tokios su astuoniais kausais eksplotacija. Pakeisti dirzus atsistoja dazniausiai apie 3000 lt, nes kai pradedi keisti tai tenka dar kai ka papildomai pakeisti. turejau 4.2, fantastika duju imdavo apie 16 l. bet jei paspaudi tai tada jau nekas.O 2.2 turbo, jei nekeli apsuku daugiau nei 2500 tada mieste valgo apie 12l, o jei gerai spustelni tai buvau pasiekes ir 20 l. Geriau jau dyzelis dar cipas ir turi ekonomija ir galia
-
Cia kalba ne apie s4, i a8 nejo 2.2 turbo. Nu bent jau normalus stabdziai stovi 2.8 ir eksplotacija pigesne. Nori lakstyt imk s klases, o ne limuzina ;)
-
geriausia imti 2.2 turbo, nuo 4.2 issibegeja 0.2 sekunde greiciau. Bet pagalvok, kiek tokios su astuoniais kausais eksplotacija. Pakeisti dirzus atsistoja dazniausiai apie 3000 lt, nes kai pradedi keisti tai tenka dar kai ka papildomai pakeisti. turejau 4.2, fantastika duju imdavo apie 16 l. bet jei paspaudi tai tada jau nekas.O 2.2 turbo, jei nekeli apsuku daugiau nei 2500 tada mieste valgo apie 12l, o jei gerai spustelni tai buvau pasiekes ir 20 l. Geriau jau dyzelis dar cipas ir turi ekonomija ir galia
Net nekyla rankos rasyti, nes iskraipyti faktai kiekvienoje eiluteje po 1-2 kartus ir gan riebiai (h) TAip ir atsiranda iskraipyta dizenformacija :D
O reziume del sanaudu vieno is 4.2 gali pasiskaityti cia (taupiau vaziuojant) http://audi.aitisfera.lt/index.php?topic=229.msg59722#msg59722
-
Paskutiniu metu Vilniuj kamščiai afigieni, tai pasižiūrėjau, kad su 35 ltr benzo nuvažiavau 225 km - 15,5 l/100 km. Važinėjau ramiai (kamščiuose ir nepalakstysi :)), o ir mašina A4 2,6, tai A8 su 2,8, o jei dar automatas ir quatro - tai galima tik spėliot kiek daugiau turėtų ryt. Šiaip jau mano manymu pirkt tokią mašiną su 2,8 tai visiška nesąmonė, jei jau taip taupyt ant kerasino tai reikia A2 pirkt. :-]
-
mano C4 2.8 E (ne quatro) tai apie 14 ltr duju jama mieste graziai vazinejant, o negraziai tai ir 17 prireikia :D :D
-
a4 2.8q 12v lpg mieste 18l/100km, trasoj 13l/100km
Cia vasaros metu, tai AC, muzika... nubet cia jau netaupant taip...
-
o pas mane 1.9TDI tai ~7ltr skanauja simtui ir greicio ir jegos perakis. valio dyzeliam (aa)
-
draugas turi c4 su 2.5TDI 130kw (siektiek daugiau nei 170ag) tai lakstant ~8 litrai iseina. letai vazinet jis nemoka :)
-
C4 ir 130kW, tai cia su cipsu? ir koks bazinis variklis? kaip situacija su raudonom raidem?
-
o pas mane 1.9TDI tai ~7ltr skanauja simtui ir greicio ir jegos perakis. valio dyzeliam (aa)
daug....
-
o tai kiek turetu valgyt? jei 7 ltr daug?
-
o tai kiek turetu valgyt? jei 7 ltr daug?
jei 1.9 tai sakyciau kad daugoka, jei 2.5 tai sakyciau kad labiau nei normalu;)
-
idomios sanaudos cia visokios:)
audi B3 2ltr tai miestas 15 duju ir 60 km su 10 ltr benzino :V ka nenormaliai?
-
idomios sanaudos cia visokios:)
audi B3 2ltr tai miestas 15 duju ir 60 km su 10 ltr benzino :V ka nenormaliai?
pas mane su c4 2.8 automatu labai panasiai ;)
-
idomios sanaudos cia visokios:)
audi B3 2ltr tai miestas 15 duju ir 60 km su 10 ltr benzino :V ka nenormaliai?
nlb. pas mane tokia pat tik automatas, 15 l/100km dujų mačiau tik kokį porą kartų gyvenime - kai reduktoriaus membranos nugyveno savo ir kai nesveikai visą kelią gręždamas skersai lietuvą myniau su nesureguliuotom dujom.
-
butent kad dujinykai paziurejo sako membranos ok, misinys atsistato ir tt. nu tipo viskas ciki :E O kokios sanaudos mieste pas tave su automatu? (h)
-
Gal kad miestas pas mane mažas, ir kamščiai mažesni :D bet į 13 įsipaišau, daugiau nebūna. O šiaip ir grynai miestas retai išeina, mišriam apie 11-12l. Bet tai pas mane 3bėgis automatas - įsivaizduoji koks ten taupumo šedevras :D Nu nebent grynai Vilniaus kamščiuose rytais-vakarais pavarinėčiau - gal tada 15l sugirdyčiau :V Nes būna kai ne piko valandom Vilniuj ar Klp kokį pusę bako palieki - bet bendras sąnaudas nesmarkiai tai padidina, tai sprendžiu, kad nesmarkiai daugiau ir tesuėda :V
-
kai del TDI, nu ash mieste tarp 7 ir 7.5, trasoj 5-6. Nuo vairavimo priklauso :) per savaite du bakus isvazinejau :( tai jau primeciau kiek siurbele ima :D
-
draugas turi c4 su 2.5TDI 130kw (siektiek daugiau nei 170ag) tai lakstant ~8 litrai iseina. letai vazinet jis nemoka :)
ish kur zinai kad pas drauga 130kw, cipuota ar 0 su3 sumaishiai, ar taip ish oro kilovatai paimti? mano a4 2.8 ryja 13-14duju
-
Mano b4 2.0 85 kW tiek pasiima :-]
-
mano a6(C4) 103 kw 2.5 TDI quattro mišriame apie 7 mieste 8,2 užmiestyje 6 l protinai važiuojant, bet užmynus galima ir 10 pasiekt. Kiek pastebėjau kad sanaudos skiriasi nei vasarą. Borto kompas vasarą vidurkį rodydavo 6,6 o dabar jau 7,2.
-
o tai kiek turetu valgyt? jei 7 ltr daug?
Max 5,5. Su tėvo vw 1,9TDI dvi raudonos 85kw gerai po miestą lakstant daugiau 5,5 niekaip neužkeliu.
-
Nu nieko sau cia jau fantastika :| ;)
-
po miesta lakstant maximum 5.5l ? (!?) nelogiska, duodi dugna ir paziurek kaip valgo, su audi a2 dyzeliu as tiek pat isnaudoju dyzelio kiek ir tu, irgi spauzdamas ant kiekvieno kampo.
-
audi A6 2.5TDI 110kW siuo metu vidurkis 7,8, uzmiestis ~6, mietsas 8-9.. vaziuojama su protu :) bet pamynus buna 10~12ltr
-
idomios sanaudos cia visokios:)
audi B3 2ltr tai miestas 15 duju ir 60 km su 10 ltr benzino :V ka nenormaliai?
pas mane su c4 2.8 automatu labai panasiai ;)
hm... kaip 2ltr tai daug... 60km su 10 ltr, tai 100 km 16.6ltr gaunasi... galvojau, kad pas mane jau daug, bet jei cia 2-litriniai tiek ima...
man A6 2.8 30v quattro 96m. vasara valgo mieste ~13, uzmiesty~9 (~110km/h). Jei spausi daugiau - tada ir rys jau nesamoningai... O dabar ziema mieste pradejo daug ryt.. ~16-17ltr/100km. Vazineju jau trecia ziema, praeitom tiek daug nerydavo... Kokiu litru gal daugiau nei vasara budavo... Gal del to, kad taip salta? Nespeja uzsylt variklis?
-
Pas mane 2.8 12v dabar kai salta mieste apie 14 gaunas, jei smagiau vaziuot tai nuo 15 :D
-
ir nezine iki kiek rys nes jai vaziuoti smagei nori taiu tada i bako rodykle neziureti geriau :D
-
idomios sanaudos cia visokios:)
audi B3 2ltr tai miestas 15 duju ir 60 km su 10 ltr benzino :V ka nenormaliai?
Idomiai cia pas tave, pas mane 2ltr ima lpg iki 12 (iskaitant gazas - dugnas) o siaip visad i 10 telpu , benzo 8-11.
-
c4(2.6)automatas,quatro-15ltr.benzo,vazinejant dugnais
-
as su savo a6 2.5tdi 110 kw avant, automatu mieste apie 10 litru sunaudoju. nustebau kai pasake kazkas kad A8 apie 1,5 tonos sveria (z) kodel pas mane svoris beveik 1,7 tonos ? :D nepagaunu kazko :D
-
gal leistina pas tave 1,7t o ne bendroji :D
-
gal leistina pas tave 1,7t o ne bendroji :D
bendroji parasyta 2,1 tonos :D
-
va nu net katik paziurejau i registracijos liudijima :D Masė be krovinio-1660kg. Leidžiama maksimali masė-2165 kg :D
-
as su savo a6 2.5tdi 110 kw avant, automatu mieste apie 10 litru sunaudoju. nustebau kai pasake kazkas kad A8 apie 1,5 tonos sveria (z) kodel pas mane svoris beveik 1,7 tonos ? :D nepagaunu kazko :D
a8 sveria tuskia apie 1730 kg, ji nedaug sunkesne nes yra is aliumo
-
as su savo a6 2.5tdi 110 kw avant, automatu mieste apie 10 litru sunaudoju. nustebau kai pasake kazkas kad A8 apie 1,5 tonos sveria (z) kodel pas mane svoris beveik 1,7 tonos ? :D nepagaunu kazko :D
a8 sveria tuskia apie 1730 kg, ji nedaug sunkesne nes yra is aliumo
aaa nu va, dekui už miglos išsklaidymą :D
-
pas mane A4 avantas 1.9 TDI 81kw automatasmieste ima apie 10l. o lygiam apie 8l gaunas nzn arba as nemoku vaziuot ar kas yra..
-
draugo tokia pati tai benjau siltuoju periodu tai is 7 neislipa.
-
pas mane a4 1.8t quattro 125kw mechanas 2003m, pora dienu tik vazineju, sanaudos kazkur vid.11,5ltr gaunasi :V idomu kaip kitiems, kiek trasoj, mieste, vidurkis?
-
Gal kas zinot kokios daugmaz yra kuro sanaudos A4 1.8S mieste?
-
Su savo A4 2.5 TDI 132 kw quattro mechanika mieste 12-13 ltr. (ziema), 10-11 ltr (vasara), uzmiestis ~6 ltr. (80-90 km/h)
-
na pvz manishke 2.8 30v quattro su mechanine deze,vidurkis 11.8 (+)