Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: BIZE 2009 Vasario 01, 15:46:09

Antraštė: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: BIZE 2009 Vasario 01, 15:46:09
kaista vanduo a200 turbo,isemus termostata taip pat,kas galetu buti? is anksto aciu.
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: Obščiako Vadovas 2009 Vasario 01, 17:36:46
galetu buti - sakes pompai, sakes galvai, sakes blokui, sakes tarpinei, sakes varikliui, sakes radiatoriui ir apskritai - gali buti sakes  :V
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: rimisss 2009 Vasario 01, 19:30:01
galetu buti - sakes pompai, sakes galvai, sakes blokui, sakes tarpinei, sakes varikliui, sakes radiatoriui ir apskritai - gali buti sakes  :V
isamesnio atsakymo ir negali buti :-] :-] :-] :-]
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: Pronckus 2009 Vasario 01, 19:58:45
pritariu ieskok kur suva pakastas :)
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: Antonijus 2009 Vasario 01, 20:43:36
galetu buti - sakes pompai, sakes galvai, sakes blokui, sakes tarpinei, sakes varikliui, sakes radiatoriui ir apskritai - gali buti sakes  :V
Kad šakės radiatoriui, pompai - tikiu. O prie ko čia blokas ir jo galva? Nereikia žmogaus gązdinti...
Pabandyk numovęs abi šlangas nuo radiatoriaus, prapūsti burna. Turi laisvai pūstis. Jei jauti pasipriešinimą, tai jis užakęs. Jei pučiasi laisvai, tikrink vandens pompą. (h)
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: BIZE 2009 Vasario 01, 20:58:45
matau kad cia yra ir nepilno proto veikeju,blokas,galva,gal dar vairo stiprintuvas? nu radijatorius neuzakes nes pries tai kai buvo 2.2 paprastas variklis viskas buvo gerai o kai idejau 2.2 turbo pradejo kaist,gal tikrai pompa,bandysiu nuo seno motoro nuimt ir nuorint,gal uzsiorines.
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: Egiux 2009 Vasario 02, 11:45:45
o slangos kietos?
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: Deiviss 2009 Vasario 02, 12:03:14
Didziause tikimybe radijatorius ;)
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: a200 2009 Vasario 02, 12:08:45
matau kad cia yra ir nepilno proto veikeju,blokas,galva,gal dar vairo stiprintuvas? nu radijatorius neuzakes nes pries tai kai buvo 2.2 paprastas variklis viskas buvo gerai o kai idejau 2.2 turbo pradejo kaist,gal tikrai pompa,bandysiu nuo seno motoro nuimt ir nuorint,gal uzsiorines.
papasakok placiau kiek vargo buvo ir kiek kainavo idet vietoj paprasto, turbo? nes as apie ta pati galvoju
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: Obščiako Vadovas 2009 Vasario 02, 12:30:54
matau kad cia yra ir nepilno proto veikeju,blokas,galva,gal dar vairo stiprintuvas?

jei narauki varilykje, tai nereiskia, kad kiti nepilno proto  ;)
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: Deiviss 2009 Vasario 02, 14:29:28
matau kad cia yra ir nepilno proto veikeju,blokas,galva,gal dar vairo stiprintuvas? nu radijatorius neuzakes nes pries tai kai buvo 2.2 paprastas variklis viskas buvo gerai o kai idejau 2.2 turbo pradejo kaist,gal tikrai pompa,bandysiu nuo seno motoro nuimt ir nuorint,gal uzsiorines.
papasakok placiau kiek vargo buvo ir kiek kainavo idet vietoj paprasto, turbo? nes as apie ta pati galvoju

Variklis 600lt plius minus kaip susirasi ;) ir ka jei pats dediesi suki ir galvoji kaip ka graziai padaryti na sakykim 1500lt ten su visokiais menkniekiais ;)
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: BIZE 2009 Vasario 02, 14:54:39
vargo gal ir nedaug,jis idetas i caupe 86,trugdo tik akumas,ten reikia ispjaut o daugiau viskas tinka,ir interkuleris niekur po kapotu netelpa,jokiu traukiu lenkt nereikia kaip kazkas pasakojo,vienu zodziu kronsteina viena pasikeiti ir dedi,laidu pajungimai tie patys,varikli gavau uz400,su viskuo,o kupas kainavo 650lt,tai su savo darbu kuris truko 3 dienas(slangu pajieskos ir t,t,)atsistojo apie 1250lt.
Antraštė: Re: kaista vanduo a200 turbo.
Parašė: Deiviss 2009 Vasario 02, 15:04:41
Reikia lenkti tada kai wg maiso ;) o tau ji nemaiso? :)
Siaip ten nesudetinga palenkti ;)
Parodyk ka padares ;)

Siaip siulau pabandyti radijatoriu pasikeisti ir pamatysi ;)