Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: BIZE 2009 Vasario 01, 15:46:09
-
kaista vanduo a200 turbo,isemus termostata taip pat,kas galetu buti? is anksto aciu.
-
galetu buti - sakes pompai, sakes galvai, sakes blokui, sakes tarpinei, sakes varikliui, sakes radiatoriui ir apskritai - gali buti sakes :V
-
galetu buti - sakes pompai, sakes galvai, sakes blokui, sakes tarpinei, sakes varikliui, sakes radiatoriui ir apskritai - gali buti sakes :V
isamesnio atsakymo ir negali buti :-] :-] :-] :-]
-
pritariu ieskok kur suva pakastas :)
-
galetu buti - sakes pompai, sakes galvai, sakes blokui, sakes tarpinei, sakes varikliui, sakes radiatoriui ir apskritai - gali buti sakes :V
Kad šakės radiatoriui, pompai - tikiu. O prie ko čia blokas ir jo galva? Nereikia žmogaus gązdinti...
Pabandyk numovęs abi šlangas nuo radiatoriaus, prapūsti burna. Turi laisvai pūstis. Jei jauti pasipriešinimą, tai jis užakęs. Jei pučiasi laisvai, tikrink vandens pompą. (h)
-
matau kad cia yra ir nepilno proto veikeju,blokas,galva,gal dar vairo stiprintuvas? nu radijatorius neuzakes nes pries tai kai buvo 2.2 paprastas variklis viskas buvo gerai o kai idejau 2.2 turbo pradejo kaist,gal tikrai pompa,bandysiu nuo seno motoro nuimt ir nuorint,gal uzsiorines.
-
o slangos kietos?
-
Didziause tikimybe radijatorius ;)
-
matau kad cia yra ir nepilno proto veikeju,blokas,galva,gal dar vairo stiprintuvas? nu radijatorius neuzakes nes pries tai kai buvo 2.2 paprastas variklis viskas buvo gerai o kai idejau 2.2 turbo pradejo kaist,gal tikrai pompa,bandysiu nuo seno motoro nuimt ir nuorint,gal uzsiorines.
papasakok placiau kiek vargo buvo ir kiek kainavo idet vietoj paprasto, turbo? nes as apie ta pati galvoju
-
matau kad cia yra ir nepilno proto veikeju,blokas,galva,gal dar vairo stiprintuvas?
jei narauki varilykje, tai nereiskia, kad kiti nepilno proto ;)
-
matau kad cia yra ir nepilno proto veikeju,blokas,galva,gal dar vairo stiprintuvas? nu radijatorius neuzakes nes pries tai kai buvo 2.2 paprastas variklis viskas buvo gerai o kai idejau 2.2 turbo pradejo kaist,gal tikrai pompa,bandysiu nuo seno motoro nuimt ir nuorint,gal uzsiorines.
papasakok placiau kiek vargo buvo ir kiek kainavo idet vietoj paprasto, turbo? nes as apie ta pati galvoju
Variklis 600lt plius minus kaip susirasi ;) ir ka jei pats dediesi suki ir galvoji kaip ka graziai padaryti na sakykim 1500lt ten su visokiais menkniekiais ;)
-
vargo gal ir nedaug,jis idetas i caupe 86,trugdo tik akumas,ten reikia ispjaut o daugiau viskas tinka,ir interkuleris niekur po kapotu netelpa,jokiu traukiu lenkt nereikia kaip kazkas pasakojo,vienu zodziu kronsteina viena pasikeiti ir dedi,laidu pajungimai tie patys,varikli gavau uz400,su viskuo,o kupas kainavo 650lt,tai su savo darbu kuris truko 3 dienas(slangu pajieskos ir t,t,)atsistojo apie 1250lt.
-
Reikia lenkti tada kai wg maiso ;) o tau ji nemaiso? :)
Siaip ten nesudetinga palenkti ;)
Parodyk ka padares ;)
Siaip siulau pabandyti radijatoriu pasikeisti ir pamatysi ;)