Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: Bušma 2007 Lapkričio 09, 23:25:35

Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Bušma 2007 Lapkričio 09, 23:25:35
Sveiki,norejau paklausti kas galetu buti,kad varikliui uzkautus jau iki 80laipsniu virsutine slanga labai kieta,vos ja galima ispaust,o kai dar kaista tai dar sunkiau ja ispaust o varikliui uzkaitus net iki 105 laipsniu ventiliatorius neisijungia,o vos tik uzgesini iskart ausina(ausina ir kai uzgesini esant 90laipsniu.Tai norejau paklausti kas galetu buti?automobilis Audi 80(bulka) su 2.0pilnu ipurskimu
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Evaldelis 2007 Lapkričio 10, 11:36:36
Sveiki,norejau paklausti kas galetu buti,kad varikliui uzkautus jau iki 80laipsniu virsutine slanga labai kieta,vos ja galima ispaust,o kai dar kaista tai dar sunkiau ja ispaust o varikliui uzkaitus net iki 105 laipsniu ventiliatorius neisijungia,o vos tik uzgesini iskart ausina(ausina ir kai uzgesini esant 90laipsniu.Tai norejau paklausti kas galetu buti?automobilis Audi 80(bulka) su 2.0pilnu ipurskimu

daviklis gali but nuejas, kuris ijungia vintiliatoriu. jis yra radiatoriaus apacioje(isisuka ten) ir dar gali buti spyneles beda, kai uzkuri masina paziurek ar truputi negali pasukti rakta atgal(pries laikr rodykl) taip kad neuzgesintum masinos.
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Tevukas 2007 Lapkričio 10, 20:38:34
spaudimas turi būt sistemoje, aišku ne toks kai šlangos "akmeninės". Dacika ziurek ventiliatoriaus.
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Bušma 2007 Lapkričio 11, 10:38:05
diekuj
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Tevukas 2007 Lapkričio 11, 17:10:16
uz ka dėkoji? :V kai susitvarkysi tada dėkok  :D
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: dreamkillerB4 2007 Gruodžio 13, 21:52:46
man ir su ausinimu kazkas darosi, vazineju gan daug o temperatura nekyla niekaip  :-{ nuvaziuoju `100 km o temperatura vos iki 60 laipsniu pakyla, mieste vaziuojant taippat nekyla niekaip, net kamsciuose sedint retai kada iki 90 pakyla, o db kai salciau pasidare tj nnuo 50 nepakyla... kame gali but beda ? perausinimas ? ar sugedes voztuvas ?
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: maruse79 2007 Gruodžio 13, 21:57:38
man ir su ausinimu kazkas darosi, vazineju gan daug o temperatura nekyla niekaip  :-{ nuvaziuoju `100 km o temperatura vos iki 60 laipsniu pakyla, mieste vaziuojant taippat nekyla niekaip, net kamsciuose sedint retai kada iki 90 pakyla, o db kai salciau pasidare tj nnuo 50 nepakyla... kame gali but beda ? perausinimas ? ar sugedes voztuvas ?
o tai salone normaliai syla? jei taip tai tada dacikas kaltas, o jei salone nesyla zek termostata
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: maruse79 2007 Gruodžio 13, 22:00:45
ir dyzelio neuzkaitinsi labai jau, as savo c4 2.5tdi iki 90 niekaip negaliu, nors salone ir gana normaliai syla, iki 90 norint reikia kokia priekaba kabinti ar ka tempti, gal mano dacikai blogai rodo, bet del to nesuku galvos, zinau savo masinytes darba ir vaziuoju, teisingiau vaziavau dabar stovi ir ilsisi  :-]
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Bušma 2007 Gruodžio 13, 22:22:59
pas mane salone viskas gerai,o tik rodo kad koks 60-70laipsniu ters,kai ilgai pastovi tai iki 90 uzkaista,o vaziuojant auksciau 70nekyla
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: maruse79 2007 Gruodžio 13, 22:40:39
pas mane salone viskas gerai,o tik rodo kad koks 60-70laipsniu ters,kai ilgai pastovi tai iki 90 uzkaista,o vaziuojant auksciau 70nekyla
ventiliatoriaus dacikas radiatoriuje, pabandyk ji uztrumpinti tada tyuretu suktis pastoviai
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Tevukas 2007 Gruodžio 14, 12:19:17
vaziuojant pastoviai aušinas, todėl ir nekyla temperatura. Užgesinus ventiliatorius turi suktis, turi suktis ir užvestai įkaitus. Pas tave dačika reikia keist kuris sukas į radijatorių, 25lt kiek jis ten kainuoja.
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: dreamkillerB4 2007 Gruodžio 14, 23:27:24
niu aiisku, ryt varau i servisa uzsiminsiu, kad nekaista gal ka paziures :) jei ne, tada i garaza ir pats apziurinesiu :D
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: rimisss 2008 Sausio 06, 17:16:47
Sveiki,norejau paklausti kas galetu buti,kad varikliui uzkautus jau iki 80laipsniu virsutine slanga labai kieta,vos ja galima ispaust,o kai dar kaista tai dar sunkiau ja ispaust o varikliui uzkaitus net iki 105 laipsniu ventiliatorius neisijungia,o vos tik uzgesini iskart ausina(ausina ir kai uzgesini esant 90laipsniu.Tai norejau paklausti kas galetu buti?automobilis Audi 80(bulka) su 2.0pilnu ipurskimu
kompresija bahureli eina i sistema
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Bušma 2008 Sausio 10, 17:08:56
pakeiciau ta dacika kur i radiatoriu sukas tai vaziuojant daugiau 55nepakildavo stoint tiek pat rodydavo ir ventiliatorius isijungdavo nupirkau dar dacika kuris temperatura rodo ir viskas ciki rodo vaziuojant 93laipsnius o kai stovi tai nuo 97ventiliatoriu ijungia :)
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Edmaj 2008 Sausio 10, 19:24:46
Va man tai vaziuojant temperatura gerai rodo ir vintiliatorius veikia kai jam reikia, o kai uzgesinu tai ventiliatorius irgi issijungia ir pats uzgesintu varikliu neysijungia, cia taip pasidare po vieno incidento ir radijatoriaus pakeitimo. cia jau B4. Tai ka ta plasmasine fiske kalta radijatoriaus apacioi ???
Antraštė: Beda su ausinimu
Parašė: Bušma 2008 Sausio 12, 03:02:32
ne,man tik po kurio laiko uzgesintai isijungia