Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: angelas 2009 Balandžio 29, 17:01:15
-
Sweiki (h)
galite apsviesti kurioje vietoje yra vandens pompa?ir kaip ja pakeisti reikia,nes is jo bega vanduo uzkurus masina.
-
ne cia pataikei, o jei jau vandens pompa nezinai kur yra, tai geriau nelysk visai :)
-
Kaip tai nezinai kurioj vietoj, jei zinai, kad is jos bega ??
-
Priklausomai koks motoras, jinai gali kažkiek skirtis (h) O esmė manau aiški
-
viskas veikia,belieka uzvedima ziureti.nuo ilgo stovejimo nesikuria ant dregnu oru.