Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: angelas 2009 Balandžio 29, 17:01:15

Antraštė: audi 80 perexodas (86metu) vandens pompa
Parašė: angelas 2009 Balandžio 29, 17:01:15
Sweiki (h)
galite apsviesti kurioje vietoje yra vandens pompa?ir kaip ja pakeisti reikia,nes is jo bega vanduo uzkurus masina.
Antraštė: Re: audi 80 perexodas (86metu) vandens pompa
Parašė: cornis 2009 Balandžio 29, 17:38:16
ne cia pataikei, o jei jau vandens pompa nezinai kur yra, tai geriau nelysk visai  :)
Antraštė: Re: audi 80 perexodas (86metu) vandens pompa
Parašė: Žora 2009 Balandžio 30, 08:06:47
Kaip tai nezinai kurioj vietoj, jei zinai, kad is jos bega ??
Antraštė: Re: audi 80 perexodas (86metu) vandens pompa
Parašė: flex 2009 Gegužės 01, 09:24:39
Priklausomai koks motoras, jinai gali kažkiek skirtis  (h) O esmė manau aiški
Antraštė: Re: audi 80 perexodas (86metu) vandens pompa
Parašė: angelas 2009 Gegužės 06, 12:10:03
viskas veikia,belieka uzvedima ziureti.nuo ilgo stovejimo nesikuria ant dregnu oru.