Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: barmenas 2009 Gruodžio 28, 18:36:13

Antraštė: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: barmenas 2009 Gruodžio 28, 18:36:13
Noriu pirkti A6 sedaną. Važinėju tvarkingai , nesidraskau.Laukiu patarimo , koks variklis tiktų šiai mašinai geriausiai?Pražiuoju per metus 10000-15000 km.Kaime giminių ūkininkų neturiu.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Zaudi 2009 Gruodžio 28, 19:00:40
1,9tdi  arba benza 2,4,beje nepaminejai kokia a6 ar c-4 ar c-5?
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: barmenas 2009 Gruodžio 28, 22:29:06
O kuo jos skiriasi?
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Fanboy 2009 Gruodžio 28, 22:32:14
Kelintų metų nori pirkt? Nuo 97m jau c5 (apvalus kėbulas) :) :)
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Evka 2009 Gruodžio 28, 22:58:59
arba benza 2,4,beje nepaminejai kokia a6 ar c-4 ar c-5?

O kuom čia tas 2,4 geras? :V Kaip tik laikomas vienu nevykiškiausių variantų.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Tomashokas 2009 Gruodžio 28, 23:33:41
su tokiu metiniu pravažiavimu (1 aliejaus keitimas) tai bet koks variklis tinkamas,svarbu visai lavono nenusipirkt,čia nei dyzelis nei dujos nereikalingos,už kuriuos tektų kažkiek daugiau sumokėti.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: skandinavas 2009 Gruodžio 28, 23:58:00
Pirk benza su tokiu pravaziavimu, bus mazesnes islaidos dirzu keitimams, kaip kurioms daliu kainoms ir aisku auto bus pigesne nei dyzelis. Kad dyzeli imti, reikai bent 25 000 - 30 000 km. per metus vaziuoti arba gauti saliarka pigiai.  ;)
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Zaudi 2009 Gruodžio 29, 10:17:59
arba benza 2,4,beje nepaminejai kokia a6 ar c-4 ar c-5?

O kuom čia tas 2,4 geras? :V Kaip tik laikomas vienu nevykiškiausių variantų.

o tai ka jam pasiulyti 1,8T?kad tiek tevaziuoja jam uzteks nier tas varyklis jau toks blogas aisku ir nepergeriausias ;)
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: TMC 2009 Gruodžio 29, 10:41:46
Ka turi pries 1.8T, dabar vazineju su dujom, tikrai smagus auto. Kuro maziau ims nei 2.4, kuris turi 121kw,
o pas 1.8T 110kw, tai galios skirtumas nebus toks didelis. Dirzu keitimas pigesnis, ir patikimas jis tikrai, zmones cipuoja iki 180AG pakelia. O turbina uzsilenks, 600-800 manau turetum rast srotuose kita (panasi suma atliks nuo dirzu keitimo, lyginant su 2.4 ar 2.8).
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Zaudi 2009 Gruodžio 29, 10:55:43
1,8T tai man ir labai geras tik su turbom buna bedu ir to nevisom cia galim diskutuoti ilgai bet jam tiek bevazinejant gali imt paspaus prades vaziuoti daugiau :D
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Teisingas 2009 Gruodžio 29, 14:49:49
tai kad dyzelinio varianto ir benzinio tos kainos nekazi ka skiriasi.. o kas liecia dirzu keitima jei nusipirks auto kuriai bus pakeisti tie dirzai tai jis kokius 2-3 mets drasei vaziuos ir jam ju keisti aplamai dar paciam neteks, taip kad nemanau kad ismesti dyzelini varikli reiktu iskarto :)
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: TMC 2009 Gruodžio 29, 17:06:44
Nezinau, bent as kai ziurinejau vasara sau varianto, tai 2.5TDI 110kw tai tikrai pilna buvo, bet uz 1.9TDI tai zyyyymiai daugiau reikejo paklot. Nors aisku galima mastyt kam benza uz 15 imt, kai jau gali uz 17-18 paimt dyzeli. Cia jau kas kaip perka.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Teisingas 2009 Gruodžio 29, 17:13:30
kodel butent 1.9 ? 2.5 pigesnis o jei nupirksi padoru su geru aptarnavimu vargu reikes daugiau i ji pinigu kisti, cia tik mano nuomone, beje dabar geru metu net ir su 110kW nelabai pasirinkimo bera o ir kainos lyginant su rudeniu pakilo siektiek
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: garazasTDI 2009 Gruodžio 29, 17:40:06
jei netycia kam idomi mano asmenine nuomone, tai neseniai bandziau a6 2,0 benzas 96kw, 2002m. tai labai patraukliai pasirode ir pagal nurodyta vazinejima turetu pigiausias aptarnavimas but
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: barmenas 2009 Gruodžio 29, 20:30:50
Kas gali apibendrinti? Pirksiu C5 aišku.Tik neaišku ar 1,9 dizeliuką ar benzininį 1,8 ar 2,0 ar 2,4 ar 2,5 kūbikų.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: TMC 2009 Gruodžio 30, 09:04:48
Geriau sakyk kiek litu skirsi :) kaip zinia didziausia isliekamoji verte bus 1.9TDI o toliau tai kaip gaunas tiek 2.5TDI 132kw tiek 110kw gali imt, tiek visus kitus, nesakei kiek kw tau yra normaliai.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Evka 2009 Gruodžio 30, 13:19:27
Imčiau iš benzininių tik 2,8, o iš dyzelinių tik 2,5tdi 132kw arba 1,9 85/96kw.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: mikasmeskius 2009 Gruodžio 30, 13:20:11
Imčiau iš benzininių tik 2,8, o iš dyzelinių tik 2,5tdi 132kw arba 1,9 85/96kw.
teisingiausi varikliai
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: skandinavas 2010 Sausio 01, 13:41:55
Geriau sakyk kiek litu skirsi :) kaip zinia didziausia isliekamoji verte bus 1.9TDI o toliau tai kaip gaunas tiek 2.5TDI 132kw tiek 110kw gali imt, tiek visus kitus, nesakei kiek kw tau yra normaliai.
Kam jus cia ta verte vis kisat  ?? Zmogus juk perka turbut ne 1 metam auto, o bent 3-5 metam. O kas bus veliau nesukit galvos, auto visos pinga, litaus ar eurus infliacija sues.
Imciau 2,8 benza, paskui 1,9 TDI.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: TMC 2010 Sausio 01, 15:02:56
Na as tiesiog kaip privaluma 1.9TDI pateikiau tai kad jis visada tures verte ir tiek. Cia tik patarimas, tavo argumentai irgi teisingi, kad visos pinga.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: reivis 2010 Sausio 02, 03:27:02
Ir dar koks privalumas :) as nepagaileciau ir imciau 1.9 ekonomiska masinyne +aptarnavimas zymiai pigesnis nei benzo... o maza kas gyvenime atsitiks tai kaip kolega sake jie yra "vertingesni".
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: skandinavas 2010 Sausio 02, 11:09:41
Ir dar koks privalumas :) as nepagaileciau ir imciau 1.9 ekonomiska masinyne +aptarnavimas zymiai pigesnis nei benzo... o maza kas gyvenime atsitiks tai kaip kolega sake jie yra "vertingesni".
Is kur tau aptarnavimas pigiau nei benzo?  (!?)
Atsipeikek zmogau  :-]
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: mikasmeskius 2010 Sausio 02, 11:29:08
Ir dar koks privalumas :) as nepagaileciau ir imciau 1.9 ekonomiska masinyne +aptarnavimas zymiai pigesnis nei benzo... o maza kas gyvenime atsitiks tai kaip kolega sake jie yra "vertingesni".
pirma tai aptarnavimas nepigesnis, o antra 1,9 us vertingesnis bet dabar tu uz ji atiduodi daug daugiau nei uz benza tad iseina tas pats
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: reivis 2010 Sausio 02, 14:21:24
o tai kiek benzui pvz 2.4 direzeli su visais briedais kainuoja pakeist ir 1.9  zyzeliukui?
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: bajeristas 2010 Sausio 02, 19:32:54
pas mane a6 2.5 110kw ir visai ciki traukia ir vaziuoja.o su 1.9 ar su 2.4 varikliu gyvenimae masinos nepirkciau.o dirzai aisku brangiiai kainuoja pakeisti.bet kiekviena masina turi pliusu ir minusu,jei negali masinos islaikyti tada geriau jos nepirkti.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Tomashokas 2010 Sausio 02, 19:59:40
bajeristas-nusišnekėjei totaliai į pievas,net nėra apie ką diskutuot...
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: bajeristas 2010 Sausio 02, 20:21:34
man ydomu kurioj vietoj nusisnekejau?
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Teisingas 2010 Sausio 02, 20:49:50
tu bent zinai kaip atrodo ir kaip vaziuoja tie varikliai kad postini jog ju nepirktum ? :)
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Bajoras 2010 Sausio 02, 20:54:19
Kiekvienas zmogus savaip supranta masinas, savus kriterijus turi. Tad manau pries atsakant i klausima kas geriau, reikia zinoti zmogaus norus ir jo poreikius bei galimybes. Bet kuria is siu nuomoniu galima uzpriestarauti arba pritarti - cia uztenka tik pakeisti "ziurejimo kampa" i varikli.

Faktas ir tas, kad 110KW varikliai turi problemu kurie daznai islenda del jau dideles ridos ir santykinai mazo variklio resurso, taciau visos technikos genda ir remontuojasi.
Antraštė: Re: A6 tinkamiausias variklis
Parašė: Evka 2010 Sausio 03, 09:33:11
Faktas ir tas, kad 110KW varikliai turi problemu kurie daznai islenda del jau dideles ridos ir santykinai mazo variklio resurso, taciau visos technikos genda ir remontuojasi.

Labai teisingai... Tik pataisymas, kad nėra tas resursas labai jau ir mažas ;)