Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: barmenas 2009 Gruodžio 28, 18:36:13
-
Noriu pirkti A6 sedaną. Važinėju tvarkingai , nesidraskau.Laukiu patarimo , koks variklis tiktų šiai mašinai geriausiai?Pražiuoju per metus 10000-15000 km.Kaime giminių ūkininkų neturiu.
-
1,9tdi arba benza 2,4,beje nepaminejai kokia a6 ar c-4 ar c-5?
-
O kuo jos skiriasi?
-
Kelintų metų nori pirkt? Nuo 97m jau c5 (apvalus kėbulas) :) :)
-
arba benza 2,4,beje nepaminejai kokia a6 ar c-4 ar c-5?
O kuom čia tas 2,4 geras? :V Kaip tik laikomas vienu nevykiškiausių variantų.
-
su tokiu metiniu pravažiavimu (1 aliejaus keitimas) tai bet koks variklis tinkamas,svarbu visai lavono nenusipirkt,čia nei dyzelis nei dujos nereikalingos,už kuriuos tektų kažkiek daugiau sumokėti.
-
Pirk benza su tokiu pravaziavimu, bus mazesnes islaidos dirzu keitimams, kaip kurioms daliu kainoms ir aisku auto bus pigesne nei dyzelis. Kad dyzeli imti, reikai bent 25 000 - 30 000 km. per metus vaziuoti arba gauti saliarka pigiai. ;)
-
arba benza 2,4,beje nepaminejai kokia a6 ar c-4 ar c-5?
O kuom čia tas 2,4 geras? :V Kaip tik laikomas vienu nevykiškiausių variantų.
o tai ka jam pasiulyti 1,8T?kad tiek tevaziuoja jam uzteks nier tas varyklis jau toks blogas aisku ir nepergeriausias ;)
-
Ka turi pries 1.8T, dabar vazineju su dujom, tikrai smagus auto. Kuro maziau ims nei 2.4, kuris turi 121kw,
o pas 1.8T 110kw, tai galios skirtumas nebus toks didelis. Dirzu keitimas pigesnis, ir patikimas jis tikrai, zmones cipuoja iki 180AG pakelia. O turbina uzsilenks, 600-800 manau turetum rast srotuose kita (panasi suma atliks nuo dirzu keitimo, lyginant su 2.4 ar 2.8).
-
1,8T tai man ir labai geras tik su turbom buna bedu ir to nevisom cia galim diskutuoti ilgai bet jam tiek bevazinejant gali imt paspaus prades vaziuoti daugiau :D
-
tai kad dyzelinio varianto ir benzinio tos kainos nekazi ka skiriasi.. o kas liecia dirzu keitima jei nusipirks auto kuriai bus pakeisti tie dirzai tai jis kokius 2-3 mets drasei vaziuos ir jam ju keisti aplamai dar paciam neteks, taip kad nemanau kad ismesti dyzelini varikli reiktu iskarto :)
-
Nezinau, bent as kai ziurinejau vasara sau varianto, tai 2.5TDI 110kw tai tikrai pilna buvo, bet uz 1.9TDI tai zyyyymiai daugiau reikejo paklot. Nors aisku galima mastyt kam benza uz 15 imt, kai jau gali uz 17-18 paimt dyzeli. Cia jau kas kaip perka.
-
kodel butent 1.9 ? 2.5 pigesnis o jei nupirksi padoru su geru aptarnavimu vargu reikes daugiau i ji pinigu kisti, cia tik mano nuomone, beje dabar geru metu net ir su 110kW nelabai pasirinkimo bera o ir kainos lyginant su rudeniu pakilo siektiek
-
jei netycia kam idomi mano asmenine nuomone, tai neseniai bandziau a6 2,0 benzas 96kw, 2002m. tai labai patraukliai pasirode ir pagal nurodyta vazinejima turetu pigiausias aptarnavimas but
-
Kas gali apibendrinti? Pirksiu C5 aišku.Tik neaišku ar 1,9 dizeliuką ar benzininį 1,8 ar 2,0 ar 2,4 ar 2,5 kūbikų.
-
Geriau sakyk kiek litu skirsi :) kaip zinia didziausia isliekamoji verte bus 1.9TDI o toliau tai kaip gaunas tiek 2.5TDI 132kw tiek 110kw gali imt, tiek visus kitus, nesakei kiek kw tau yra normaliai.
-
Imčiau iš benzininių tik 2,8, o iš dyzelinių tik 2,5tdi 132kw arba 1,9 85/96kw.
-
Imčiau iš benzininių tik 2,8, o iš dyzelinių tik 2,5tdi 132kw arba 1,9 85/96kw.
teisingiausi varikliai
-
Geriau sakyk kiek litu skirsi :) kaip zinia didziausia isliekamoji verte bus 1.9TDI o toliau tai kaip gaunas tiek 2.5TDI 132kw tiek 110kw gali imt, tiek visus kitus, nesakei kiek kw tau yra normaliai.
Kam jus cia ta verte vis kisat ?? Zmogus juk perka turbut ne 1 metam auto, o bent 3-5 metam. O kas bus veliau nesukit galvos, auto visos pinga, litaus ar eurus infliacija sues.
Imciau 2,8 benza, paskui 1,9 TDI.
-
Na as tiesiog kaip privaluma 1.9TDI pateikiau tai kad jis visada tures verte ir tiek. Cia tik patarimas, tavo argumentai irgi teisingi, kad visos pinga.
-
Ir dar koks privalumas :) as nepagaileciau ir imciau 1.9 ekonomiska masinyne +aptarnavimas zymiai pigesnis nei benzo... o maza kas gyvenime atsitiks tai kaip kolega sake jie yra "vertingesni".
-
Ir dar koks privalumas :) as nepagaileciau ir imciau 1.9 ekonomiska masinyne +aptarnavimas zymiai pigesnis nei benzo... o maza kas gyvenime atsitiks tai kaip kolega sake jie yra "vertingesni".
Is kur tau aptarnavimas pigiau nei benzo? (!?)
Atsipeikek zmogau :-]
-
Ir dar koks privalumas :) as nepagaileciau ir imciau 1.9 ekonomiska masinyne +aptarnavimas zymiai pigesnis nei benzo... o maza kas gyvenime atsitiks tai kaip kolega sake jie yra "vertingesni".
pirma tai aptarnavimas nepigesnis, o antra 1,9 us vertingesnis bet dabar tu uz ji atiduodi daug daugiau nei uz benza tad iseina tas pats
-
o tai kiek benzui pvz 2.4 direzeli su visais briedais kainuoja pakeist ir 1.9 zyzeliukui?
-
pas mane a6 2.5 110kw ir visai ciki traukia ir vaziuoja.o su 1.9 ar su 2.4 varikliu gyvenimae masinos nepirkciau.o dirzai aisku brangiiai kainuoja pakeisti.bet kiekviena masina turi pliusu ir minusu,jei negali masinos islaikyti tada geriau jos nepirkti.
-
bajeristas-nusišnekėjei totaliai į pievas,net nėra apie ką diskutuot...
-
man ydomu kurioj vietoj nusisnekejau?
-
tu bent zinai kaip atrodo ir kaip vaziuoja tie varikliai kad postini jog ju nepirktum ? :)
-
Kiekvienas zmogus savaip supranta masinas, savus kriterijus turi. Tad manau pries atsakant i klausima kas geriau, reikia zinoti zmogaus norus ir jo poreikius bei galimybes. Bet kuria is siu nuomoniu galima uzpriestarauti arba pritarti - cia uztenka tik pakeisti "ziurejimo kampa" i varikli.
Faktas ir tas, kad 110KW varikliai turi problemu kurie daznai islenda del jau dideles ridos ir santykinai mazo variklio resurso, taciau visos technikos genda ir remontuojasi.
-
Faktas ir tas, kad 110KW varikliai turi problemu kurie daznai islenda del jau dideles ridos ir santykinai mazo variklio resurso, taciau visos technikos genda ir remontuojasi.
Labai teisingai... Tik pataisymas, kad nėra tas resursas labai jau ir mažas ;)