Lietuvos Audi klubo forumas
Audi quattro => Quattro klausimai - atsakymai => Temą pradėjo: decibelas 2012 Spalio 24, 21:09:33
-
sveiki, norejau paklaust gal kas yra keites granatas, kaip jas teisingai nuimt ir uzdet? turiu 2 kardanus ir abiem po viena granata kliba, tai galvoju viena gera susirinkt, bloga bandziau numust bet niekaip :A :think:
-
na jokio ten stebuklo nera, jos arba nusiima arba ne, ir tai dzniausiai priklauso nuo kardano issidevejimo, teko man keist, bandem visaip nuimineti, ir nepavyko, pakeitem visa kardana kita, galima supjaustyt nereikalinga granata tada aisku nuimsi, bet dazniausiai jei jau nenusiima tai greiciausiai ir kita neuzsides, nes bus gerokai pavarge slicai
-
o tos kardano granatos vienodos is abieju pusiu ?
-
o tos kardano granatos vienodos is abieju pusiu ?
(+) Vienodos. Pats va siandien perrinkau abi. Identiskos.
-
(+) Vienodos. Pats va siandien perrinkau abi. Identiskos.
o yra kokio panasumo su pusasiu vidinem granatom
-
o yra kokio panasumo su pusasiu vidinem granatom
Net nezinau. Nutrauksiu ryt pora normalesniu foto, pats galesi lygint ar panasios ar ne. ;)
-
Bent pas A90B3q 2.3Dohc vidines granatos ir kardano visiskai vienodos kai perrinkinejau kad butu be laisvumu.
-
Nu bent nusiima jos paprastai. Ten yra fiksatoriukas tepaluose paskendes. Ziedelis. Ta ziedeli nuimi ir granata nusismaukia. Reikes truputi jegos. Bent jau manoj 2000 taip.
-
Bent pas A90B3q 2.3Dohc vidines granatos ir kardano visiskai vienodos kai perrinkinejau kad butu be laisvumu.
slicu skaicius ant pusasio ir kardano toks pat ?