Lietuvos Audi klubo forumas

Audi quattro => Quattro klausimai - atsakymai => Temą pradėjo: agniesas 2010 Spalio 19, 10:52:11

Antraštė: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: agniesas 2010 Spalio 19, 10:52:11
ar tiks galinis reduktorius audi c4 2.8 quattro mechanine is automato?
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: Sintetic 2010 Spalio 19, 11:04:11
 Agniesiau  (h), tokiu klausimu gali klaust tiesiog bendroj temoj kur techniniai klausimai. nebutina iskart nauju nemu kurt.
Tiesa ar buvai uzsukes 4.2 servisa kur sakiau?
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: agniesas 2010 Spalio 19, 16:25:07
buvau, pakalbejom bet jie irgi tik spelioja viska..... siaip manau kad reduktorius bus. tik klausimas ar tiks is automato? :)
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: Dariuxxxassss 2010 Spalio 19, 17:17:14
buvau, pakalbejom bet jie irgi tik spelioja viska..... siaip manau kad reduktorius bus. tik klausimas ar tiks is automato? :)

mano nuomone turetu tikti tik vat netiktu gal kardanas jai jimtum is automato ir detum i mehana o reduktorius manau turetu buti vienodas
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: agniesas 2010 Spalio 19, 20:52:35
per kompus rodo kad yra 5 rusys ju. tai kaip suprantu turetu skirtis tik nuo variklio kubaturos.
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: agniesas 2010 Spalio 19, 20:53:11
beje gal kas turit quattro zenkliuka i groteles? :)
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: Sintetic 2010 Spalio 19, 21:35:29
saviskei 42 lt zeruti uz ji palikau, teks ieskotis :) nesimeto jie
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: agniesas 2010 Spalio 20, 17:14:26
zinau kad nesimeto, o yra nauju pirkti ju?
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: Sintetic 2010 Spalio 20, 17:34:22
numaniskei buva, pastave biski kitoks nezinau uzsuk i zeruti
Antraštė: Re: audi c4 galinis reduktorius
Parašė: agniesas 2010 Spalio 20, 20:17:52
skambinau, sake neturi...