Lietuvos Audi klubo forumas
Audi quattro => Quattro klausimai - atsakymai => Temą pradėjo: agniesas 2010 Spalio 19, 10:52:11
-
ar tiks galinis reduktorius audi c4 2.8 quattro mechanine is automato?
-
Agniesiau (h), tokiu klausimu gali klaust tiesiog bendroj temoj kur techniniai klausimai. nebutina iskart nauju nemu kurt.
Tiesa ar buvai uzsukes 4.2 servisa kur sakiau?
-
buvau, pakalbejom bet jie irgi tik spelioja viska..... siaip manau kad reduktorius bus. tik klausimas ar tiks is automato? :)
-
buvau, pakalbejom bet jie irgi tik spelioja viska..... siaip manau kad reduktorius bus. tik klausimas ar tiks is automato? :)
mano nuomone turetu tikti tik vat netiktu gal kardanas jai jimtum is automato ir detum i mehana o reduktorius manau turetu buti vienodas
-
per kompus rodo kad yra 5 rusys ju. tai kaip suprantu turetu skirtis tik nuo variklio kubaturos.
-
beje gal kas turit quattro zenkliuka i groteles? :)
-
saviskei 42 lt zeruti uz ji palikau, teks ieskotis :) nesimeto jie
-
zinau kad nesimeto, o yra nauju pirkti ju?
-
numaniskei buva, pastave biski kitoks nezinau uzsuk i zeruti
-
skambinau, sake neturi...